Książka na prezent.

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Chciałbym kupić książkę, jako prezent dla mojej siostry. Wiem że to będzie idealny pomysł bo ona dużo czyta, tylko gorzej u mnie z wyborem tej książki. Tutaj właśnie zwracam się do was z prośbą. Proszę o propozycje książek, które są warte przeczytania. Dla ułatwienia podam kilka tytułów które czytała, można podać coś podobnego :p
P. Coelho 'Nad brzegiem rzeki Piedry usiadłam i płakałam...'
serie Dom Nocy i Dary Anioła, oraz Zmierzch ._.
Plotkara
S, King 'Carry'
A. Rice 'Lestat'

Fajnie byłoby gdyby te książki były w miarę dla młodzieży, łączyły w sobie wątki o miłości... mogłyby też być jakieś wątki o muzyce, bo to jest wielki meloman... myślę że mi pomożecie :)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
To może Weronika postanawia umrzeć Paula Coelha, a z tych bardziej zmierzchowych to seria Nieśmiertelnych Alison Noel, Ever to pierwsza część.
Mam nadzieję, że pomogłam, a jeśli coś z tego wybierzesz to będzie się podobać :p.
Pozdrawiam :).
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
To może Weronika postanawia umrzeć Paula Coelha
Ta kiążka jest u mnie w domu już :p

Wolałbym żeby to nie było aż tak bardzo o wampirach, lepiej gdyby to było coś innego. Czytanie o samych wampirach cały czas robi się z biegiem czasu nudne, tak sądze. ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Wolałbym żeby to nie było aż tak bardzo o wampirach, lepiej gdyby to było coś innego. Czytanie o samych wampirach cały czas robi się z biegiem czasu nudne, tak sądze. ;)
Jeśli chodzi o Nieśmiertelnych to to nie jest o wampirach... Piją sobie jakiśtam napój nieśmiertelności, jest jakiś portal w 2 wymiarze... takie dziwne. Wątek miłosny też oczywiście jest. Nie czytałam całej serii, tylko jedną część, bo to trochę nie dla mnie :). Ale siostrze może się spodoba, bo producenci porównują to do Zmierzchu.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Hmm... dobra, spróbujemy z tą książką. ;) Może otrzymam jeszcze jakieś propozycje, wtedy będę się zastanawiać. :p
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Typowa nastolatka czytająca tylko to co jest "trendy". Polecam serię "Złodziej Pioruna" albo "Kroniki Spiderwick". Książki z gatunku fantasy, czyli z tego samego co "Zmierzch". Jeśli podobała się jej "Plotkara"... jest mnóstwo tego typu książek (pamiętników nastolatek) np. "Pamietnik kociłapki" czy " Pamiętnik jedynaczki" albo "Pamiętnik księżniczki" , w których nastolatki opisują swoje codzienne życie... Jeśli chodzi o coś ambitniejszego... trudno mi coś wymyślić ze względu na tytuły, które podałaś. Może trylogia Władcy Pierścieni?
 

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Od siebie polecałabym coś Sparksa np. "Pamiętnik", "Ostatnia Piosenka". Wzruszające, myślę, że odnalazła by w nich coś dla siebie.
Poza tym może jakąś autobiografie(nie wiem ile siostra ma konkretnie lat), ale polecałabym coś w stylu "Sabatina" Sabatiny James itp.
 
Do góry