Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ale naszą cywilizacje prawdopodobnie.Cywilizacji na tej planecie upadło juz wiele i można dzięki hstorii, okreslić jakie symptomy towarzyszą upadkowi.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
wilk_szary napisał:
Ja zawsze uważałem takie straszenie końcem świata za zwykłą arogancję. Nasza planeta istnieje już od paru milardów lat, a człowiek od niecałego miliona. To naprawdę śmieszne uważać, że akurat teraz Świat ulegnie zagładzie. Może ludzie znikną prędzej czy później, ale naszej planety raczej tak łatwo szlag nie trafi.
jest wiele znaków które na to wskazują
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Dobrze, że to "prorokini" kościoła rzymskiego kata, a nie BOGA JAHWEH

od kiedy to Maria jest bogiem, dającym proroctwa?

Ludzie.... TYLKO BÓG daje proroctwa Swoim Wybranym Prorokom,
BÓG nie potrzebuje pośredników takich jak Maria....

lucyfer posługuje się aniołem światłości, w tym przypadku przybierającym postać kobiecą, nazywającym siebie Marią..
Ta, która urodziła Mesjasza JAHUSZUA miała na imię Miriam,

Te "proroctwa" są planem szatana, ale i także niektóre z nich pochodzą z Biblii.

Jeśli ten demon zachęca do różańców, to już kpina i obraza Majestatu OJCA ŚWIĘTEGO JAHWEH (nie mylić z papieżem)

DO BOGA TRZEBA SIĘ MODLIĆ, a nie do ludzi

sam różaniec to jakaś paranoja: niby życie Władcy JAHUSHUA, ale 10 zdrowasiek i świętych marii, a tylko jedno Ojcze nasz.... szatan robi sobie z Was katolików niezłe "jaja"


szatan posługuje się także prawdą, aby jego kłamstwa zyskały uznanie, i zostały uznane za prawdę...
jeśli zwiódł 1/3 aniołów w Niebiosach, to jaki to problem dla niego, zwieść 99% ludzkości?

Nie ufajcie mariom i innym zmarłym ludziom, którzy nie mogą dawać orędź i proroctw, ale zaufajcie BOGU

Łukasza 18
(7) A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? (8)Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę.

Czy jednak Syn BOŻY
znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?

Jak patrzę na to "chrześcijaństwo" to też mam wielkie wątpliwości
 
Do góry