ksiadz

M

marco9512

Guest
Ksiądz ... Ostatnio w Polsce coś z nimi nie tak. A to pijani a to inne. Ale wstąpił do grona służących Bogowi i raczej nic z tego
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ostatnio? Ostatnio to o nich słychać. Nie "Bogowi" a "Bogu" analfabeto. Potem stękasz że się na ciebie uwziąłem.

Z duchownymi w naszym kraju jest tak, że często padają na nich zarzuty pedofilii i innych zboczeń. Dlatego też takie zachowanie księdza może być mylnie odebrane. Faktem przecież jest że katecheci w szkołach trzymają dobry kontakt z uczniami - czy to chłopcy czy dziewczęta. Co do plotek ^ patrz wyżej. Stereotypy. Nie wiem jak dokładnie się zachowuje, to co opisujesz nie jest jednoznaczne.
 
M

marco9512

Guest
Ale srasz znaffco

A tak poza tym masz coś do mnie. 99,9 % użytkowników tutaj robi błędy. W podstawowych słowach takich jak: ,,który" ,,w ogóle". A skoro tylko mnie krytykujesz (bo nie widzę abyś innych krytykował) to musisz coś do mnie mieć. Zresztą ja każdy twój post traktuję jak kolejny post, który traktuję jak nic szczególnego. Więc sobie odpuść bo i tak nic nie zrobisz. A przepraszam. Jeszcze bardziej mnie rozweselisz. Twoją krytykę mam w 4 literach.

Pozdrawiam :)
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
daj namiary ja się z nim rozprawię ;)
żartuję. ja w pięknych czasach technikum kumplowałam się z księdzem, wymienialiśmy się płytami Dżemu i oglądaliśmy woodstock na religii. Był przeza**sty po prostu i brakuje mi tych zajęć z nim ;] a dzieciaki lubią wyolbrzymiać
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
99,9 % użytkowników tutaj robi błędy.

Z dvpy wyjąłeś tę statystykę :]

W podstawowych słowach takich jak: ,,który" ,,w ogóle". A skoro tylko mnie krytykujesz (bo nie widzę abyś innych krytykował) to musisz coś do mnie mieć. Zresztą ja każdy twój post traktuję jak kolejny post, który traktuję jak nic szczególnego. Więc sobie odpuść bo i tak nic nie zrobisz. A przepraszam. Jeszcze bardziej mnie rozweselisz. Twoją krytykę mam w 4 literach.

Pozdrawiam :)

Nie zapatruj się na innych. Nie krytykuję, zwracam uwagę na błędy. A ty popełniasz je notorycznie. Rozweselasz ty mnie, za pomocą kolejnych karygodnych byków. Niedobrze, krytykę należy przyjąć i starać się poprawić.
 
M

marco9512

Guest
Nikt nie jest idealny i ja też nie jestem. Więc o co kaman ? Z tego co widzę w przynajmniej 90% postach od dłuższego czasu nie robię błedów ort.

Zresztą jak się siedzi na 10 stronach jednocześnie to nie trudno o błędy
 

Ano0nym0us

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
5
Ejj spokojnie, Wasza kłótnia nie jest na temat ; P

A co do tematu - faktycznie, coraz więcej się słyszy jak to ksiądz molestuje ministrantów i tak dalej. W głowie się nie mieści, że człowiek, któremu prości ludzie zwierzają się podczas spowiedzi ze swoich problemów robi takie rzeczy...
Z tego co piszesz ten ksiądz nie jest tak pobożny jak być powinien.
Ja na Twoim miejscu raczej bym go unikała, bo on może być niebezpieczny... A gdyby faktycznie działo się coś dziwnego i niespodziewanego, to nagraj i na policje ; D w końcu od czego są ;P
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
16-tki lataj za rówieśnikami, może za 18, 19, 20 letnimi chłopakami. Nie interesują się żadnym księdzem, który ma złą opinię i do tego sięga 40.

Jest tylu fajnych chłopaków, a Ty na rower, czy na spacer z księdzem..... kochana, Tu nikt Cie nie ostrzega, tylko bobrze Ci radzi :) po co Ci teksty starych babek.... to ona, to ta zdzira co uwodzi księdza.... albo wyśmiewanie koleżanek, albo nieprzyjemności ze strony rodziców?
 
Do góry