Krzyz i pierscien Atlantow

Dziejo

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zwracam sie z prosba do posiadaczy tych artefaktow. otoz jesli ktos ma taki pierscien to niech napisze czy naprawde posiadaja onewlasciwosci taki jakie wypisuja wszedzie.. w google.itp


z tego co czytalem to wychodzi na to ze to prawda ale jakby to byla prawda to by sie nie kupilo tego na allegro za srednia cene 20zl. I oczywiscie tego znalezionego w Dolinie Krolow nie ma w zadnym muzeum ani nie jest napisane gdzie on sie znajduje(napisane tylko ze go ktos odziedziczyl i tyle).
Prosze o wyrozumialosc:)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Zwracam sie z prosba do posiadaczy tych artefaktow. otoz jesli ktos ma taki pierscien to niech napisze czy naprawde posiadaja onewlasciwosci taki jakie wypisuja wszedzie.. w google.itp


z tego co czytalem to wychodzi na to ze to prawda ale jakby to byla prawda to by sie nie kupilo tego na allegro za srednia cene 20zl. I oczywiscie tego znalezionego w Dolinie Krolow nie ma w zadnym muzeum ani nie jest napisane gdzie on sie znajduje(napisane tylko ze go ktos odziedziczyl i tyle).
Prosze o wyrozumialosc:)
wezmę kawał blachy pomaluje w krzyże i wystawie na allegro za 20 zł powiem ze to od Atlantydów z przed pokoju i ma magiczną moc bo nie rdzewieje i dzięki niemu przeżyjesz 2012 rok :D i napiszę ze udowodnione naukowo przez instytut badań geotermoizolacyjnoblacharski w NJU DŻERZEJ w Kaliforni:D i ma certyfikat ISO 9000 po czym narysuję taki znaczek na owym przedmiocie to znajdzie się jakis baran i kupi to:D i uwierzy że to prawda i w 2012 roku nic mu nie będzie i pomyśli ze to przez to:) taka moja teoria :) kwestia siły woli i wiary i nawet kawałek blachy uznasz za magiczny przedmiot:)
 

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
Zwracam sie z prosba do posiadaczy tych artefaktow. otoz jesli ktos ma taki pierscien to niech napisze czy naprawde posiadaja onewlasciwosci taki jakie wypisuja wszedzie.. w google.itp


z tego co czytalem to wychodzi na to ze to prawda ale jakby to byla prawda to by sie nie kupilo tego na allegro za srednia cene 20zl. I oczywiscie tego znalezionego w Dolinie Krolow nie ma w zadnym muzeum ani nie jest napisane gdzie on sie znajduje(napisane tylko ze go ktos odziedziczyl i tyle).
Prosze o wyrozumialosc:)
Mam już swoje lata,noszę sygnet od 10 lat.Obojętnie czy kupisz złoty,srebrny czy ze zwykłego metalu tak samo będzie działał.Nie działa sam sygnet tylko znak na nim.Mieszkam w niezbyt ciekawej dzielnicy i wieczorem strach przechodzić ulicą.Nie raz byłam napadnięta,okradziona,od momentu jak założyłam sygnet na palec do dzisiaj nikt mnie nie zaczepił i czuję się bezpieczniejsza.Po zakupieniu sygnetu nie zakładaj go od razu na rękę.W domu weź go wsadź pod zimną wodę,potrzymaj chwilę by wszystkie obce energie zmyć.Wytrzyj go,albo połóż na słońcu by wysechł.Weź go między dłonie i poproś go o ochronę przed złem i dopiero załóż na palec.Dobrze by było by radiesteta zaznaczył Ci,którą stroną zakładać go,na palec.Dużo osób twierdzi,że to bzdury.Ja to już wypróbowałam i swoje wiem.Pamiętaj by nikt inny nie dotykał tego sygnetu,jeżeli to ktoś zrobi,musisz jeszcze raz wsadzić pod wodę i znów poproś o ochronę.To nie musi być sygnet,są też zawieszki na łańcuszek,tu chodzi tylko o znak wyryty na nim.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
w USA istnieje stowarzyszenie płaskiej ziemi uważają, oni, że ziemia jest płaska a wszystko inne to tylko spisek, tak samo z tym pierścieniem z kawałka blachy, od zarania ludzkości, ludzie lubowali się w gusłach, czarach, magii czy po po prostu w zabobonach, osobiście uważam to za śmieszne i irracjonalne ale cóż piękne jest to, że każdy jest wony i ma prawo wierzyć w co mu się podoba.
 

Dziejo

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Heh tak wlasnie myslalem, szczeze mowiac to nikt nie wie z kad sie to wzielo.A oryginal to powinien byc w jakims znanym muzeum gdzie wyruszaly by pielgrzymki;p. albo_albo ma racje ludzie chcieli posiadac cos "wyjatkowego" i tak sie zrodzil ten pierscien... To jest tylko placebo ;p
 

rockowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
29uop60.jpg

^^ to moje symbole atlantow.
pierscien nosze od niedawna . to jedyny pierscionek ktory moge nosic i mi nie przeszkadza. czasem nawet zapominam o nim. a przywieszke dostalam niedawno od przyjaciolki bo wie ze lubie takie "magiczne" i ezoteryczne klimaty :).
a co do mocy energii czy jak to tam zwal... wierze w nia. a raczej w placebo bo to poterzna sila wiec czemu z niej nie korzystac ? :)
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Ja nie wierze w to żeby pierścień, zawieszka czy cos innego miało jakąkolwiek moc.
 
B

Bad Boy

Guest
Zabobony, przesądy i neopogaństwo.

Kawałek nic niewartej blachy.
 

Amnestyczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2010
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wg mnie jedno wielkie ścierwo. Robiłam o amuletach i talizmanach artykuł do gazety i nie ukrywam, że odniosłam się wery wery sceptycznie. Jak kolega wyżej napisał "Kawałek nic niewartej blachy." Dodałabym jeszcze że przeznaczony dla ludzi słabych o irracjonalnych poglądach.
 

King Of Magic

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
150
Punkty reakcji
2
wszystko co jest związane z przepływem energii to okultyzm, począwszy od jogi, poprzez symbole, spirytualizm itp. wprowadza to człowieka w przeróżne stany i co najbardziej godne uwagi odciąga od kościoła. lepiej noście krzyżyk, szkaplerz, albo medalik Matki Bożej Niepokalanej. nie wierzmy tylko w siebie, we własne siły, bo to gubi człowieka.
 
B

Bad Boy

Guest
Poleganie na własnych siłach umacnia człowieka. Nikt ci nie pomoże, nikt nie zrobi nic za ciebie.
Nie można rozłożyć się na ziemi i czekać na mannę z nieba.

Noszenie krzyżyków, szkaplerzy czy innych cudów w celu ochrony jest bliskie bluźnierstwu.
Bardziej człowiek wierzy w "magiczną" moc przedmiotu niż w Boga.
Aczkolwiek osobom wychodzącym z opętania mogą się one na coś przydać.
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
ja noszę już ponad dwa lata i nic się nie dzieje :D nawet nie wiedziałam, że on jakiś wyjątkowy jest. po prostu dostałam od mamy, a że on jest regulowany to akurat dla mnie w sam raz, bo ja mam małe palce i zawsze mi spadają pierścionki ;P
 
B

Bad Boy

Guest
Jak się nie wierzy w wyimaginowane moce to działać nie będzie.
No chyba, że go ktoś wcześniej 'zaczarował'.
Wtedy radziłbym ci nie nosić go wcale.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Nie wiem, może i jest to kłamstwo, może i tylko placebo, nie wiem, nie ważne.
Poczytałem trochę o tym, czytałem też o innych symbolach których jest wiele, jednak wisi nad tym coś tajemniczego, coś takiego dziwnego.
Zamierzam kupić krzyż i pierścień, pierścień nie trudno będzie kupić, ale z krzyżem będzie gorzej.
 
Do góry