krwawienie z odstwienia

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
robiłam test w 15 dniu po stosunku. test ciążowy.. wyszedł negatywnie. ten 15 dzien to był czas kiedy miało wystąpić krwawienie z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych.  krwawienie dostałam po 5 dniach od odstawienia. i moje pytanie czy moge być spokojna że nie jestem w ciąży? krwawienie nie było jakieś skąpe. proszę o odpowiedź.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jeżeli brałaś regularnie tabletki, nie brałaś żadnych leków, to małe są szanse na ciążę ;)
Ja też kilka razy dostałam "miesiączke" 5 dnia przerwy
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Krwawienie z odstawienia rzadko kiedy przypada w dniu przerwy w braniu tabletek, najczęściej parę dni po, tak więc nie powinnaś się martwić :)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Raczej nie powinnaś mieć powodów do niepokoju.
Jeśli regularnie brałaś tabletki a test wyszedł negatywny to w ciąży nie jesteś :)
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
 Witam, odstawiłam tabletki diane35 po miesiącu ich brania. Odstawiłam bo psychicznie się zle czułam. Krwawienie z odstawienia dostałam dopiero 5 dnia a nie jak pisało w ulotce (2-4) i moje krwawienie trwa do dzis, wygląda jakbym co najmniej okres miała! czy normalne? juz prawie 7 dzień,a w 6 jakby skrzep taki ciągnący się, nigdy tak nie miałam? czy to normalne? zaczęłam nawet myśleć ze zaszłam w ciąże i że poroniłam i ze się macica oczyszcza? boże, nie zwariowałam. Chyba zakoncze na jakiś czas ze współżyciem bo to nie na moje nerwy. Proszę o odpowiedzi. dodam że podbrzusze mnie pobolewa troche..  
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No przecież piszemy Ci, że to jak najbardziej normalne, że dostałaś okres (jeśli można to tak nazwać)5 dnia, poza tym krwawienie z odstawienia wcale nie musi być bardziej skąpe niż normalna miesiączka, u mnie trwało 7-8 dni, dopiero po jakimś roku brania tabletek zaczęło być krótsze i mniej obfite, także nie panikuj! Moze rzeczywiscie powinnaś sobie dać sobie na jakiś czas spokój z uprawianiem seksu, jeżeli wywołuje to u Ciebie takie obawy...
 
Do góry