KRWAWIENIE Z NOSA

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
mi tez ostanio sie zdarza, raz miałam długo i nie mogłam zatamowac troche mi sie słabo zrobiło.

Kilka lat temu dostałam zastrzyki;/ teraz sie nei wybieram nigdzie :)
Białaczka, krowtoki to nie reguła, mój brat był chory...

a i podczas okresu łatwiej o krwotoki z nosa, tak mi lekarz tłumaczył...
 
G

germanistka89

Guest
Jak dla mnie to:
a) uderzyłaś sie w nos we śnie :p
b) jak jest gorąco to tez zdarzają się krwotoki z nosa


heh,
nie uderzyłam się, chyba.
Może od gorączki, ale te 3 miesiące temu? Nie było takich upałów.
Nie, to wykluczam napewno :]

Nie bagatelizuj, tylko udaj się do lekarza. Jeśli to błahostka, to ok, ale lepiej się upewnić ;)


i tak też zrobię, chyba ... raczej.

Nie bagatelizuj, tylko udaj się do lekarza. Jeśli to błahostka, to ok, ale lepiej się upewnić ;)


i tak też zrobię. Chyba ... raczej.

mi tez ostanio sie zdarza, raz miałam długo i nie mogłam zatamowac troche mi sie słabo zrobiło.

Kilka lat temu dostałam zastrzyki;/ teraz sie nei wybieram nigdzie :)
Białaczka, krowtoki to nie reguła, mój brat był chory...

a i podczas okresu łatwiej o krwotoki z nosa, tak mi lekarz tłumaczył...

Te 3 miesiace temu to juz nie pamietam, ale wczoraj to bylo akurat po okresie :] Wiec dziwne.
Zatamowac ja moge, leci, leci ... i samo przestaje po jakims czasie :|||

Nie bagatelizuj, tylko udaj się do lekarza. Jeśli to błahostka, to ok, ale lepiej się upewnić ;)


i tak też zrobię. Chyba ... raczej :]
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Główne powody krwawienia z nosa to: zmęczenie, osłabienie, wyczerpani, długotrwały katar, osłabione naczynka w nosie.
Mi zawsze pękają podczas kataru, a mojemu chłopakowi z przemęczenia.
życzę zdrówka :)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Przyczyną może być wysokie ciśnienie krwi. Miałem kiedyś krwawienie z nosa jak miałem urodziny i piliśmy wódkę na plantacji truskawek, czyli przyczyną było rozcieńczenie krwi alkocholem. Czasem tak po prostu na lekcji ze 2 razy też poleciała.
Istotną przyczyną jest po prostu nie wyspanie się.
Pozdrawiam
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Mi żadko puszcza się krew z nosa, ale jak zacznie to dzieje się to codziennie przez kilka dni :/ - w sumie to można się do tego przyzwyczaić ;) śmiejemy się ze znajomkami, ze to wygląda prawie jak okres, tylko rzadziej się zdarza:p

A powody mogą być przeróżne: np. upały które teraz panują ( chociaż mi czasami w zimie też się puszcza), albo słabe naczynka krwionośne...
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja często miałam krwawienie z nosa...
i tak od lekarza do lekarza..
i sie dowiedziałam tylko, że mam jeść dużo witaminy C
latać w czapce na głowie jak jest słońce,
albo farba z nosa jest spowodowana mieszaniem leków.. [ i to też było trafne stwierdzenie]
albo że to tylko kwestia słabych naczynek i tak już mi zostanie
ale po pewnym czasie samo przeszło :]
 
G

germanistka89

Guest
Główne powody krwawienia z nosa to: zmęczenie, osłabienie, wyczerpani, długotrwały katar, osłabione naczynka w nosie.
Mi zawsze pękają podczas kataru, a mojemu chłopakowi z przemęczenia.
życzę zdrówka :)


Nie wiem, jakoś chyba żaden ten powód nie pasuje do mnie. Bynajmniej tak mnie sie zdaje :] Ale widocznie sie myle, bo jaks przyczyna byc musi.
A kataru nie mam :]
Pozdrawiam i dziękuję :))

Alkohol, nie! Nie pije. Wódki.
Witamina C, czapka na glowie podczas slonce, eh, dziwne. Witamina C oki, ale co ma czapka wspolnego.
Sama nie wiem od czego to mzoe byc :]]]]]]]
Ale co tam!
Przejdzie!
Chyba!
bye bye!
 

love Is Pain

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdansk
ja kiedys mialem tak ze z przemeczenia mi lecialo , np. jak za szybko wbieglem po schodach na 1 pietro :p ale jak juz mowiilem kiedys -14-15 lat z czasem samo minelo
 

LEW555

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Chełmek
Ja mam słabe komurki nosowe i dlatego wciąż leci mi krew z nosa ale byłam u lekarza i przepisał mi maść i leci coraz mniej. ale pamietam jak leciala mi krew w środku nocy bardzo silno i nie mogłam zatamować nawet mama nie mogła zadzwonija po lekarza a on ze by zadzwonic po innego lekarza albo nic przestanie>OKROPIĘŃSTWO :loldev: :sedzia: :bije: :mlotkiemgo:
 

Niunia 933

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mi też się tak zdarzało.. Z różnych przyczyn. Brałam jakies tabletki ale nazwy nie pamiętam.. Pozdro ;)
 

Attachments

  • 3l9mi.jpg
    3l9mi.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 36
G

germanistka89

Guest
A ja wolałabym nie truć isę tabletkami!
A założe sie ze lekarz jak pojde to wlasnie tabletki mi zapisze. Nasi lekarze, zaloba!
tssss!
A tabletek nie chce bo i tak juz duzo biore, za duzo.
Wiec nie...
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
moja koleżanka miała to samo, tyle, że w dzień, od tak szła sobie i nagle krwotok. Raz w zimę się tak zalała tą krwią, że miała we krwi swój szalik, mój szalik, swoje rękawiczki, moje rękawiczki i moje 2 paczki chusteczek, i to się działo wszystko w biegu. Ogólnie rzecz biorąc, to moja sąsiadka - pielęgniarka mówiła, że to przez zmęczenie, bo ona chodziła o 1,2 w nocy spać i wstawała mniej więcej o 6 rano, potem szkoła itd itd i znów to samo, jednakże poszła do lekarza i okazało się, że ma jakoś źle ustawioną chrząstkę w nosie (nie pamiętam dokładnie, ale coś tam miała źle xD) i miała mieć na to operację, ale ze względu na to, że jej mama jakoś niezbyt przejmowała /i nie przejmuje/ się jej zdrowiem, nic z tego nie wyszło, teraz trudno mi powiedzieć, czy jeszcze coś jej tam leci, bo w wakacje zwykle bywa wypoczęta.

Ale Tobie radzę udać się do laryngologa :)
 

minia15

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
zacznij więcej jeść. przede wszystkim cos odżywczego a nie tylko jakies świństwa. Gdy miałam ok 10 lat też pojawiało sie krwawienie z nosa samo z siebie, mimo to nie poszłam do lekarza. Z czasem to wszystko minęło gdy zaczęłam lepiej sie odżywiać. Ale ja miałam takie krwotoki że trudno je było zatamowac. raz to nawet na pogotowie mieli dzwonić :)
 

martaa93

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
POLSKA
zacznij więcej jeść. przede wszystkim cos odżywczego a nie tylko jakies świństwa. Gdy miałam ok 10 lat też pojawiało sie krwawienie z nosa samo z siebie, mimo to nie poszłam do lekarza. Z czasem to wszystko minęło gdy zaczęłam lepiej sie odżywiać. Ale ja miałam takie krwotoki że trudno je było zatamowac. raz to nawet na pogotowie mieli dzwonić :)


Zgadzam sie
to bedzie albo od zlego odzywiania albo od zmeczenia, braku sni
sama nie wiem
 
Do góry