krostki na nogach

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
problem tkwi w tym że często drapie nogi. głównie po goleniu lub opalaniu.Używam pianki do golenia,a do opalania oczywiście kremów z filtrem.
Dlaczego tak one mnie swędzą?zadrapuje jej później aż czasem do krwi i mam straszne krosty i wygląda to jakbym miała jakąś kiłe czy coś i bardzo brzydko to wygląda jak chce założyć krótkie spodenki a wiadomo jest lato ;( macie jakieś rady ?
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
a używasz depilatora? bo po tym najczęściej wychodzi. Stosuj peeling dwa razy w tygodniu..hmm nie wiem co jeszcze.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja tez tak mam. tyle ze uzywam depilatora. im mniej sie drapie tym mniej swedzi. byc moze skore masz wysuszona albo zle reaguje na twoje kremy z filtrami.
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
tez mialam podobny problem i powiem ci ze im mniej pianek do golenia ,balsamow po goleniu.....tym lepiej . Ewentualnie kup cos moze w aptece do wrazliwej skory albo popros dermatologa zeby ci cos przypisal .
Najlepiej przed goleniem zrob sobie ciepłą kapiel zeby zmiekczyc wloski ,ja mam najmniej podraznien gdy gole nogi w wannie delikatnie na sama wode ew. delikatne mydlo . i od razu po goleniu niczym nog nie smaruj
i nie drap !!
 

n-e-g-a

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
miałam kiedyś podobny przypadek.
powodowalo to wrastanie wloskow w skore, w drogerii kupilam specjalny balsam przeciwko wrastaniu. pomogło.
choc mialam tez przypadek ze to bylo uczuleniowe zachowanie sie skory, na proszek i jednoczesnie balsam.
 
Do góry