KROSS GRAND B250 26"

riqoor

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Skłaniam się ku kupnie tegoż właśnie modelu (link poniżej), ale jakimś specjalistą nie jestem więc wolę się najpierw skonsultować z bardziej doświadczonymi w tej dziedzinie.

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że nie będę tego roweru oszczędzał. Jeżdżę dość ostro i nie zamierzam takiego podejścia zmieniać. Z resztą, od czego jest rower górski? :D

http://allegro.pl/rower-amortyzowany-kross-b250-shimano-2-kolory-hit-i1202066001.html

Ewentualnie proszę o rekomendację jakiegoś modelu przy czym nie droższego niż 500-600 zł.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Kross to dobra marka, ale nie wiem, czy jeżdżąc agresywnie na tym właśnie modelu nie "zajeździsz" go szybko :p
Raczej poczekałbym jeszcze trochę dozbierał kasę i kupił już coś za 900 złotych przynajmniej. Najlepiej to iść do sklepu rowerowego i pogadać ze sprzedawcą. Wyjaśnisz mu do czego dokładnie potrzebujesz roweru i on Ci na pewno podpowie. Nie wiem skąd jesteś, ale w Kraku jest dobry sklep mudserwis (mają też sklep internetowy) możesz się do nich zgłosić i popytać.
 
B

benjamima

Guest
Za taką kasę nie kupisz żadnego sprzętu, który będzie wytrzymały i porządny. Minimum jakie musisz wydać, tak żeby rower był na markowym osprzęcie i porządnie wykonany, to około 1000zł. Tak jak pisze backspace. Np. ten model Kross Hexagon V6 na całym osprzęcie od Shimano, porządna rama, amortyzator, opony.
 
Do góry