Krokodyl - nowy narkotyk

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Domyślać to się możesz
Nie mów dziecko w ten sposób do starszych! Ja wiem co mówię. Jako ciekawostkę mogę Ci powiedzieć ,że ten filmik ,który krąży w sieci podpisany jako skutki zażywania krokodyla przedstawia gościa który to krokodyla nie zażywał ,tylko koaxil ,chociaz nie wykluczam ,że dzieje się podobnie.
A tam ,ide z tego tematu. A Ty marsz pograć w FF! Co z Ciebie za fanka ,że jakiś gówniany 'melodramatycznym' filmem sie zachwycasz zamiast ttm wsmaniałym i kultowym rpgem.

A tak w ogóle mi tam rosjanie wyglądają na zdrowych. Bynajmiej mieśnie sie jeszcze jakos na kościach trzymają


Dziwna sprawa ogólnie ,dezomorfina została ssyntezowana w latach 30-tych i dotychczas była zarejestrowana jako lek ,więc dlaczego tak nagle z dnia na dzień stała sie zabojczym narkotykiem? Gdzieś... nie pamietam na jakim kanale ale było to około roku 2007 lub 2008 słyszałem o krokodylu z tym ,że wtedy był "1000 razy silniejszy od heroiny" i nazywał się forfiter. Teraz jest tylko " działą podobnie jak kokaina i jest trochę silniejszy od morfiny " i nazywa się krokodyl.
Ok wystarczy ,czeka na mnie nowa trylogia star wars ,to lepsze niż wypowiadanie sie na gupie tematy
 

Andrzej Baczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
123
Punkty reakcji
0
Ktoś chciał na tym zarobić ale nie zdawał sobie z tego sprawy jak to będzie i czym groźi
 
Do góry