kredyt w EUROBANK

Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witajcie,
Jestem doradcą online eurobanku w zakresie kredytów hipotecznych.

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat kredytów gotówkowych zabezpieczanych hipoteką dostępnych w ramach oferty. Jestem tutaj również w po to, aby służyć Wam pomocą w zakresie sposobu skorzystania z kredytu.

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.
Jestem do Waszej dyspozycji.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ale ty mowisz o k gotowkowych?
bo hipoteczne maja chyba nizsze progi, no i mniejsze oprocentowanie

pozdr
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
ja widzialem to samo w polbanku, deutshe i multi, po tym kryzysie strasznie progi poszly do góry
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam UMORUMA,
Na podstawie informacji, które Pan przedstawił, niestety nie mogę udzielić Panu wyczerpującej odpowiedzi na zadane przez Pana pytanie.
Pańska zdolność kredytowa zależy przede wszystkim od Pańskich dochodów, ale nie tylko od ich wysokości a także od rodzaju.
Niektórych rodzajów dochodu banki niestety nie honorują.
Pozostałymi czynnikami, branymi pod uwagę przez bank są: liczba osób w rodzinie, wielkość miejscowości w której Pan mieszka (koszty utrzymania), ew. posiadane przez Pana zadłużenie.

Mogę Panu także powiedzieć, że kredyt gotówkowy jest najdroższym produktem kredytowym na rynku (stosunkowo wysokie oprocentowanie), o wiele tańszym, korzystniejszym jest kredyt gotówkowy ale zabezpieczony hipoteką, i w grę wchodzą tu także wyższe kwoty niż przy kredytach gotówkowych.

Jeżeli posiada Pan dalsze pytania, to z przyjemnością na nie odpowiem
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
ale ty mowisz o k gotowkowych?
bo hipoteczne maja chyba nizsze progi, no i mniejsze oprocentowanie
pozdr

Witam,
odpowiadając na Pańskie pytanie, produkt o którym Państwu wspomniałem to kredyt hipoteczny, tzw. pożyczka hipoteczna, czyli kredyt na dowolny cel, ale zabezpieczony hipoteką, a dzięki temu jest niższe oprocentowanie, dłuzszym okres kredytowania, a tym samym niższe raty przy możliwości uzyskania stosunkowo większych kwot kredytu.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
"kredyt gotówkowy ale zabezpieczony hipoteką"
z czym to się wiąże w przypadku opóźnień w spłacaniu rat?
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ok, a jak sie to oprocentoanie oblicza, srednia? czy moze mniejsze z nich? :) bo hipoteczny konsolidacyjny i pozyczka hipo maja zwykle troche rozne te wartosci oprocentowan
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
heh.. zupełnie inaczej się patrzy na kredyty i inne usługi banków wtedy, gdy się samemu popracuje w podobnej branży..
Ja tam zapytam - jakie korzyści czerpiesz wirtualny z tego tematu? liczysz na zdobycie kredytobiorców?
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam,
odpowiadając na Państwa pytania:

"kredyt gotówkowy ale zabezpieczony hipoteką"
z czym to się wiąże w przypadku opóźnień w spłacaniu rat?

niestety jak w każdym przypadku nie dotrzymanie terminów, w tym przypadku spłaty rat wiąże się z konsekwencjami, jednakże na wniosek kredytobiorcy jest możliwość podjęcia karencji w spłacie rat

ok, a jak sie to oprocentoanie oblicza, srednia? czy moze mniejsze z nich? :) bo hipoteczny konsolidacyjny i pozyczka hipo maja zwykle troche rozne te wartosci oprocentowan

zgadza sie kredyt konsolidacyjny i pożyczka hipoteczna mają nieco inne oprocentowanie, w przypadku kredytu na który składają sie różne podkredytu oprocentowanie liczone jest jako średnia ważona z poszczególnych części


Pozdrawiam,
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam,

już odpowiadam na Pastwa pytania:

A czy można także zastawiać ziemię?
tak i nie, wszystko zależy od rodzaju nieruchomości, w przypadku kredytów konsumenckich zabezpieczeniem nie może być działka przemysłowa ani rolna, ale jak najbardziej działka budowlana

heh.. zupełnie inaczej się patrzy na kredyty i inne usługi banków wtedy, gdy się samemu popracuje w podobnej branży..
Ja tam zapytam - jakie korzyści czerpiesz wirtualny z tego tematu? liczysz na zdobycie kredytobiorców?
charakter moich prac w tym rodzaju nie jest związany w żaden sposób z chęcią uzyskanai prowizji od klientów ani nic podobnego, moja praca wiąże się z udzielaniem odpowiedzi na zadawane przez użytkowników for pytania, podobnie jak na infolinii,
służę więc pomocą i dobrą radą,

Pozdrawiam,
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
prowadzę działalność gospodarczą, jakie formy rozliczeń honorujecie jako xrodlo dochodów z tego tytułu ?
 

szczyglywygly

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Mmm działka rolna :) To zmienia postać rzeczy. No nic pośledzę dalej dyskusję bowiem jest ciekawa i może dowiem się czegoś ciekawego jeszcze:)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
charakter moich prac w tym rodzaju nie jest związany w żaden sposób z chęcią uzyskanai prowizji od klientów ani nic podobnego, moja praca wiąże się z udzielaniem odpowiedzi na zadawane przez użytkowników for pytania, podobnie jak na infolinii,
służę więc pomocą i dobrą radą,

Czyżby EuroBank aż tak cierpiał, że szuka klientów na forach internetowych? A to naprawdę ciekawe.. ;)
A dla niezorientowanych - doradców pracujących w oddziałach i na infoliniach zawsze przeszkala się, aby wiedzieli, co najlepiej zaoferować klientowi. Z tym, że 'najlepiej' oznacza to, co będzie najlepsze dla banku.
Nie do pomyślenia jest, aby doradca odradzał skorzystanie z usług banku, przeciwnie, on ma znaleźć rozwiązanie, które klientowi się spodoba i na czym zyska bank.
Czasem bank ma problemy. Wtedy potrzebuje więcej klientów, więcej sprzedanych usług. Tworzy się więc infolinie wychodzące, które proponują kredyty, karty kredytowe itd.
Ale o kampanii w internecie jeszcze nie słyszałem ;)
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mmm działka rolna :) To zmienia postać rzeczy. No nic pośledzę dalej dyskusję bowiem jest ciekawa i może dowiem się czegoś ciekawego jeszcze:)

Witam,
niestety, z uwagi na wiele uwarunkowań i przepisów taka nieruchomość, jak działka rolna nie może stanowić zabezpieczenia kredytu hipotecznego, tak samo 'działka siedliskowa' - czyli mówiąc prościej, rolna z pozwoleniem miejscowym na budowę budynku mieszkalnego,
Jeżeli nie korzysta Pan z użytku rolnego może Pan zgłosić gminie o zmianę struktury użytkowania na działkę budowlaną, ale to sie wiąże z kilkiletnim oczekiwaniem,

Pozdrawiam,
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
prowadzę działalność gospodarczą, jakie formy rozliczeń honorujecie jako xrodlo dochodów z tego tytułu ?

Witam,
honorowane są następujące formy prowadzenia działalności gospodarczej, wg sposobu rozliczania się z Urzędem Skarbowym:
-prowadzący księgowość na zasadach ogólnych
-prowadzący księgowość na zasadach ogólnych – pełna księgowość
-rozliczanie w formie ryczałtu ewidencjonowanego
-rozliczanie na podstawie karty podatkowej

Pozdrawiam,
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ale o kampanii w internecie jeszcze nie słyszałem ;)

Witam,
w mojej pierwszej wypowiedzi na tym wątku zaznaczyłem jaka jest moja rola i jaki cel postawił sobie bank zlecając mi wykonywanie pewnych zadań.
W żaden sposób nie zaoferowałem nikomu z Państwa naszego produktu, nie twierdziłem, że jest on jedyny, najlepszy na rynku etc.
Celem i zadaniem wirtualnego doradcy w rozmowach na forach jest przybliżenie oferowanych produktów, w moim przypadku są to kredyty hipoteczne, w ich zakresie jestem przeszkolony i na niemal wszystkie pytania zadane w ich temacie jestem w stanie udzielić odpowiedzi zainteresowanym.

Nawiązując jeszcze do Pana stwierdzenia, że nie widział Pan wcześniej aktywności pracowników bankowych na forach internetowych, przyjmuję to jako komplement, ponieważ to właśnie wyjście o krok w stronę klienta jest celem niniejszej kampanii, w tym przypadku realizowanej w sieci internetowej.

Pozdrawiam,
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ale dochod ze wszystkich traktowany jest w rownym stopniu?
i drugie pyt: czy w przypadkiu dochodu z dzialalnosci gospodarczej i umowy o prace mozliwosci uzyskania kredytu sa takie same?
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
a do kogo sie trzeba zwrocic po jakies materialy, ulotki, regulamin, dot. k.hipotecznych ? bo Ty tego nie mozesz mi dac., prawda?
 
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
a do kogo sie trzeba zwrocic po jakies materialy, ulotki, regulamin, dot. k.hipotecznych ? bo Ty tego nie mozesz mi dac., prawda?

Witam
rzeczywiście, lepiej jak ja nie będę przesylał Pani materiałów, dokumentów, tabel etc z różnych względów, np narazi to Panią na koszty wydruku,
informacji o k.hipotecznych można zaczerpnąć na stronie www banku, dzwoniąc na infolinię, u mobilnych doradców i w placówkach eurobank home

Pozdrawiam,
 
Do góry