Kreatyna

budyn24

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiec mam lat 14 , waga : 70 kg . wzrost 175 cm.Uniosę sztangę 25 kg ok. 15 razy .Wiec chciałbym brać kreatynę (jutro zmawiam ), lecz mam jeszcze pare pytan.
1.Jakie sa skutki uboczne?
2.Jak treningi wtedy bym musiał uprawiać.
3.Czy mogę np;. po 2-1 miesiącu rzucić?



Aa i jeszcze mam problem z dieta ;/
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
po pierwsze jestes za mlody na treningi silowe, po drugie jest za wczesnie na kreatyne, sugeruje dopiero po pol roku cwiczen, po trzecie jesli masz problemy z dieta to moze tylko zaszkodzic, po czwarte to nie trening sie ma dopasowywac do kreatyny tylko na odwrot, po piate moze Cie bolec watroba, mozesz czuc nudnosci, miec wymioty i zawroty glowy, czasem moze wystapic uczulenie
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
http://www.fbb.pl/Dieta-na-mase-szybki-plan-jak-to-zrobic-t22611.html

I trening ogólnorozwojowy.


po piate moze Cie bolec watroba, mozesz czuc nudnosci, miec wymioty i zawroty glowy, czasem moze wystapic uczulenie

Wątroba? Chyba nerki.

po drugie jest za wczesnie na kreatyne, sugeruje dopiero po pol roku cwiczen

Dlaczego po pół roku?

po trzecie jesli masz problemy z dieta to moze tylko zaszkodzic

Jak zaszkodzić? Pierwsze słyszę. Po prostu nic mu to nie da bez diety.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
właśnie miałem wyśmiać ale widzę że kolega wyżej mnie uprzedził:D większych bredni nie widziałem jeszcze:D Za młody na treningi siłowe??? :wow: no coment... nikt mu nie karze podnosić 90 kilo przecież, powoli jak na ten wiek i tyle ale nie pisz bredni ze za młody:D a co do wątroby... tonie metanabol a kreatyna poczytaj więcej:) I jak wyżej Pan napisał " Po prostu nic mu to nie da bez diety." dodam jeszcze ze bez diety ćwiczenia na masę to "syzyfowa praca" :) a co do Twojej wypowiedzi, kretę sie bierze jakiś czas po czym robisz przerwę miesiąc. Już nie pamiętam jak to było. Ale na Twoim miejscu bym kupił białko i tego typu rzeczy, idź do sklepu z suplami tam CI powiedzą co dla Ciebie. Kretę bym brał jak już ćwiczenia nie będą dawały efektów. Bo wtedy się bierze. A ile ćwiczysz??? miesięcy?? polecam stronkę www.kfd.pl masz tam wszystko jak na talerzu :p
 

acidbrain

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Wrocław
W twoim wieku napewno bedziesz potrzebował specjalnej rozpiski treningowej. W tym wieku kształtuje się twoja sylwetka, nieodpowiednim trengiem mógłbyś zrobić se krzywde. Także polecam www.kfd.pl. Tam napewno ci doradzą. A jeśli chodzi o suple to narazie o tym zapomnij. Kup se witaminy np. multi pack 36 treca i odpowiednia dieta. Po jakiś 6 ms. bedziez mógł pomyśleć o jakies kreatynce.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
nie czytam odpowiedzi, tylko temat autora, i chłopak zajmij sie nauką. szkoda tłumaczyć wiecej.
 
W

wroneczki4

Guest
1.Jakie sa skutki uboczne?
Ja biorąc kreatynę miałem 2 efekty uboczne- bardzo mocny trądzik i częste rozwolnienie.
Po jakiś 6 dniach doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ja biorąc kreatynę miałem 2 efekty uboczne- bardzo mocny trądzik i częste rozwolnienie.
Po jakiś 6 dniach doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie.

myslisz ze ktos czekal na twoja odpowiedz 5 miesiecy??


po drugie, jak bierze sie kreatyne to sie bierze do konca cyklu a nie przerywa po kilku dniach.
 
W

wroneczki4

Guest
myslisz ze ktos czekal na twoja odpowiedz 5 miesiecy??
Nie zwróciłem uwagi. Sorry.

po drugie, jak bierze sie kreatyne to sie bierze do konca cyklu a nie przerywa po kilku dniach.
I miałem mieć cały czas rozwolnienie, a do zestawu trądzik?
Jeśli możesz, to napisz mi czym grozi zakończenie brania krety przed końcem cyklu.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
autor tego tematu pewnie mial na mysli efekty uboczne trwale.

ja nie mam zadnych tam efektow ubocznych . byc moze twoj organizm nie tolerowal jednego ze skladnikow kreatyny.
niczym nie grozi zakonczenie cyklu, ale najlepiej dokanczac cykl.
 
Do góry