Kreatyna

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Kupiłem se troszku kreatyny z allegro jak na razie stosowałem dwie łyżeczki dziennie to szklanki soku przez trzy dni ale przez następne 2 nie miałem możliwośći zaplikować sobie dziennej dawki a moje pytanie brzmi czy aby były jakieś efekty(chociarz po tych 3 dniach juz minimalne są) trzeba jesć kreatyne regularnie dzień w dzień?? czy nie można np 2 dni nie brać a potem znowu ?(sorry mam nadzieje że ktoś zrozumiał,jestem chyba jakimś dyslektykiem :p )
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
no napewno byłoby lepiej jakbys brał kreatyne regularnie, napewno byłyby lepsze efekty. A tak to sam nie wiem, ale cos napewno powinna dac, tylko napewno mniej, wiec lepiej jakbys brał ja regularnie.
 

Przemooo

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
1
Najprościej i najskuteczniej jest brać jedna czubatą łyżeczke stołową po treningu. Ja czasem też brałem od rana ale...to tylko czasem- jak mi sie przypomniało
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
no w sumie tak. Ale jak jest na pierwszym cyklu z kreatyny to powinien troche spuchnąć (przynajmniej tak mi sie wydaje)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
no wiadomo że przy 1 cyklu więce przyjdzie ale jak ktoś coś nie tak robi to czy 1 czy 2 nic niewejdzie :p
 

s3e

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
kreatyne musisz brac najlepiej na czcco rano.... regularnie - bez cwiczen nie spuchniesz
pytaj: www.polskifitness.info
 

machu

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Osobiscie sądze że kreatyne powinno brac sie regularnie a dopiero w fazie odpoczynku, odpoczywac :p Jak sie nie myle odpoczywac mozna po 3 miesiacach brania przez 3-4 tygodnie :eek:k: Wtedy daj to najbardziej pożądane efekty :D
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
co ty tak z tym polskim fitnesem? napisales raz to styknie...
Kreatyne po 3 dniach nie dala ci zupelnie nic...
bierz przez 4 tyg w dawce 10g dziennie (rano na czczo i po treningu)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja niewidzę sensu w sztucznym wspomaganiu się.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
dokladnie w 10x mniejszych:D
A ja nie widze sensu w takim gadaniu...
Powiedz mi jaki jest sens w cwiczeniu na sucho? Po co ludzie wymyslili suplementy? To proste , zeby wszystko szlo szybciej.
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Tak samo wystepuje w naszym organiźmie HMB, glutamina i inne aminokwasy endogenne
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Więc macie na myśli lenistwo?
Trzeba było tak mówić odrazu.
Ja się nie katuję ćwiczeniami i dietami.
Życie jest po to by z niego korzystać.
Co zjesz to twoje i nikt ci tego nie zabierze xD
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
a wypracowane dzieki diecie i supla ktos ci zabierze? Zwlaszcza ze bedzie togo znacznie wiecej XD...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
przeciez jak bedziesz dobrze ćwiczył to po suplementach ci nic nie zejdzie a można duzo szybciej nabrać masy
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tylko że życie ma być przyjemne i mieć możliwie jak najwięcej rozrywek.
Nie mam zamiaru dręczyć się tylko po to aby mieć 2 m w barach bo to robi wrażenie tylko na barbie i pudernicach.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Odeon to że Tobie się to niepodoba to Twoja sprawa ale niektórzy bardzo lbią chodzić na siłownie choćby patrząc na mnie :> i dla mnei to jest rozrywka :)
 
Do góry