Krawat śledź czy normalny?

F

forumowicz01

Guest
Witam forumowiczów ;)
Interesuje mnie Wasze zdanie na temat doboru krawatów. Czy ładniej, modniej wygląda cienki, szczupły krawat śledź czy może jesteście zdania, że zwykłe krawaty wyglądają lepiej. Zależy mi na Waszej opinii bo poszukuje odpowiedniego krawatu ;)
Oto przykładowe linki,
1) zwykły, standardowy;
http://www.mojekrawaty.pl/offer,list,12,1160,krawat_jedwabny.html
2) cienki, śledź;
http://www.mojekrawaty.pl/offer,list,13,1046,krawat_zakardowy_sledz.html

pzdr:)
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Bez znaczenia od rodzaju krawata, pamiętaj o dobrym sposobie jego wywiązania !
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Mnie bardziej podobają się krawaty śledzie. Jednak wydaje mi się, iż krawat wybiera się do sylwetki ciała. Jeśli jesteś chudy to śledź, jeśli grubszy to zwykły. Zgadzam się z przedmówcami, musi być dobrze zawiązany ;)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Śledż znowu staje się modny.W latach 60 i 80 ubiegłego stulecia nosiło się takie krawaty.
Znalazłem w domu taki skórzany krawat taty,ale raczej go nie założę,chyba że wróci moda na skórzane.
Tylko taki śledż powinien być w jednym kolorze,np.czarny,czerwony,stalowy.Fajnie wygląda taki turkusowy.:)
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
1:0 dla zwykłego, szerokiego krawata- w mojej, kobiecej opinii. Wolę mężczyzn, nie chłopców- śledzik jest wg mnie strasznie gówniarski. A to co modne mnie nie obchodzi... taka jestem staroświecka, i o! ;)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
1:0 dla zwykłego, szerokiego krawata- w mojej, kobiecej opinii. Wolę mężczyzn, nie chłopców- śledzik jest wg mnie strasznie gówniarski. A to co modne mnie nie obchodzi... taka jestem staroświecka, i o! ;)

Pewnie się nie interesjesz pilką nożną i nie widzialaś prawdziwych facetów takich jak Guardiola czy DI Mateo,którzy są trenerami Barcelony i Chelsea.
Oni mają takie cienkie krawaty i wyglądają super.
A ja chociaż mam 19 lat wyglądam jeszcze jak chłopiec i takie krawaty mi się podobają. :tongue:
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Nie no, ja rozumiem, tylko wyrażam swoje zdanie odnośnie krawatów ;)
A propos piłkarzy (specjalnie sprawdziłam, wujek google mi pomógł)- kwestia gustu, akurat tutaj trafiłeś jak kulą w płot, ale przecież nie o tym jest rozmowa :p
Zresztą, ja nawet nie twierdzę, że w śledziku wygląda się źle, po prostu zawsze bardziej będzie mi się podobał facet w szerokim krawacie ;)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Wąskie krawaty są bardzo modne i noszą je mężczyźni w każdym wieku. Tzw. "śledź" nie jest przypisany tylko i wyłącznie młodym osobą, chociaż można odnieść takie wrażenie bo ostatnimi czasy młodzi mężczyźni bardzo sobie upodobali ten rodzaj krawatu.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
hej, mnie podobają się oba te krawaty. Zależy po prostu kto co lubi. Śledzie są stylowe, wydaje mi się, że są bardziej noszone przez młodzież. Jeśli chodzi o standardowe to są bardziej tradycyjnie i noszone przez starszych ludzi (nie chce nikomu ubliżyć). Ja jedynie zwracam uwagę na to czy te krawaty są ładne, a te są więc śmiało możesz zakładać ;)
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Tzn. zwykły krawata nie jest staroświecki tylko w odróżnieniu do "śledzia" jest elementem klasycznej elegancji. Ja jako młody człowiek stawiam na klasykę ale w dobrym wydaniu.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Takiego śledzia można nosić na lużno do rozpiętej koszuli.Do tego jeansy,jakaś kamizelka swetrowa.Sama koszula też fajnie wygląda.ze śledziem.
 
F

forumowicz01

Guest
Dzięki za wypowiedzi, nie spodziewałem się, że tak fajnie się zaangażujecie. Ogólnie to zarówno śledź jak i zwykły krawat mi się podoba, ale chyba z lekką przewagą śledzia. Chodzę trochę luźno w garniturze więc może ten śledź będzie lepszym rozwiązaniem. Dzisiaj dokonam wyboru pomiędzy tymi dwoma ;)

*ALAN06 widziałem tych trenerów, masz rację fajnie się prezentują w tych krawatach.
 

elvisableful

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
2
Ja osobiście zawsze staram się dobrać jak najwęższy krawat :) nie należę do tych małych chłopców, bardziej uderzam w klimaty "dużego ziomala" :D a śledziki, myślę, wydłużają sylwetkę, co mi odpowiada.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Paskudnie wywalony kołnierzyk na marynarkę rodem z PRL, za krótki krawat i ta koszula na wierzchu, jak dla mnie porażka.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Koszula za duża, kołnierz wywalony na wierzch jak u jakiegoś wieśniaka ;D
Dobry ideał :D
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Panooowie, przecież fabuła teledysku tego wymaga, to jest stylizowane na "niechlujnie", tak? Obejrzeliście całość? Pędzi do dziewczyny, nie ma czasu się ogarnąć, wystarczy obejrzeć. Ale nie o historię w teledysku mi chodzi, lecz o zestaw- biała koszula+ czarny krawat+ czarny, gładki garnitur. Tego, że koszula ma być w portki wciągnięta, a kołnierzyk schowany nie musicie mi tłumaczyć :D :D dobree. Krawat też ma źle zawiązany, powinien być do paska, ale nie o tym rozmawiamy teraz.

Ehh widzę, że uważnie obejrzeliście teledysk.

PS. Goa- a jak to jest marynarka rodem z PRL? :D Bo wiesz- myślę, że Ramazotti nie jest tego świadomy, nawet nie ma prawa być :D

Kobieta jak wstanie z łóżka i jest rozczochrana to wiadomo, że nie wyjdzie tak na ulicę, ale nikt jej nie mówi, ze jest brzydka- wręcz przeciwnie, w danych okolicznościach wygląda seksownie.
 
Do góry