Krawat,Koszulka,Kamizelka

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Noł, osobiście mi się nie podoba, kojarzy mi się z podstawówką, ale jeśli ci się podoba to się tym nie sugeruj. Oceniaj najpierw wg własnych preferencji.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
1. Moim zdaniem wygląda to bardzo obciachowo, ta marynarka ani troche nie pasuje do tej bluzki.

2. Nigdy nie podobały mi się koszule z krótkim rękawem, a szczególnie z tak krótkim.. Więc moim zdaniem także odpada. :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Pomysł z kamizelką ok, na imprezę kamizelka, fajny t-shirt i jakieś fajne dżinsy, jednak na tym zdjęciu jakieś kiepskie te ubrania.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Również jestem na nie.
1. Kamizelka jest jakby zbyt elegancka do tego t-shirtu. Polecam zwykłe tsirty z krótkim rękawem z delikatnym nadrukiem. (przykład: https://lh4.googleusercontent.com/-O6QFAxs5PQ0/TkyzG8UAvDI/AAAAAAAADTk/lF8MH59T1Hs/moda_m%C4%99ska_pawelzegarow_blog18081.JPG )
2. Koszula ujdzie, ale włożona w jeansy. Krawat komicznie za krótki (powinien sięgać do paska), zawiązany pod szyją trochę dokładniej i ostatni guzik zapięty. Dobrym rozwiązaniem są ciemne jeansy do jasnej koszuli. (przykład: http://answear.com/img/169/16977/duze/on-essenza-koszula-z-krawatem-yes-zee-by--meskie.jpg )
To moje zdanie, Ty noś co chcesz.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Dla mnie to wygląda okropnie. Szarobura koszulka rodem z Reserved i kamizelka od garnituru? Przecież to jakaś porażka. Tego przykrótkiego krawatu z drugiego zdjęcia to nawet nie skomentuję, chociaż taka koszula do wycieranych jeansów jest w miarę ok (całkowicie bez krawata oczywiście!).
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
ja osobiście zostawił bym rozpiętą kamizelkę i założył do niej zwykły biały t-shirt, od razu nabierze to lepszego charakteru, na imprezę taki zestaw jak najbardziej ok
 
Do góry