Krakowianka Szuka Pana Po 40-tce

K

kleopatra

Guest
szukam panów wolnych po 40 -tce wysokoich , studia , z Krakowa - nie chodzi o flirt tylko poważne oferty mój e-mail:de.lambert@autocom.pl lub gg 5885562
 
K

kleopatra

Guest
Ja sie nie załapie :p
:lol: [nie musisz bo bym ciebie nie chciała brak ci wykształcenia biedaku !!!!!!

zycze powodzenia w poszukiwaniach , ale takiego w tym wieku tu chyba nie znajdziesz....
nie badz taki pewny , mam sporo facetów i to jakich .Szukam czegos specjalnego , dużo jest miernoty

Nie liczyłabym na to Kleopatro.
Szukaj dalej. :))
szukac warto bo to ma sens , a nie branie z zycia tylko to co nam podsuwa pod nos
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
szukac warto bo to ma sens , a nie branie z zycia tylko to co nam podsuwa pod nos
Po co ta wiadomość na privie? Nie jestem biedakiem,bo nie jestem facetem :/
Krakowianko Kleopatro,szukaj nie bierz tego co ci podsuwają pod nos :/
 

sikorkas

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Widzę że powstał jakiś spór ludzi drodzy po co kłótnie, po co jakieś niesnaski :) szukać każdy może :) powodzenia życzyć i już :)
 
K

kleopatra

Guest
haha.. chyba nie do końca wiedzą co czynią.. ;)
tu są sami wyjątkowi ludzie.. :) więc prędzej znajdziesz KOGOŚ specjalnego niż "czegoś"..
jasne juz to widzę jaki jesteś wyjątkowy - tylko w czym ????? :lol:

Po co ta wiadomość na privie? Nie jestem biedakiem,bo nie jestem facetem :/
Krakowianko Kleopatro,szukaj nie bierz tego co ci podsuwają pod nos :/
mnie nikt nie podsuwa niczego pod nos , to było stwierdzenie do tej grupy . Zegnam
 
K

kleopatra

Guest
ja Ci nie muszę niczego udowadniać, a tym bardziej się tłumaczyć..
zresztą współczuję temu, kto wytrzymuje z tak opryskliwymi osobami..
jasne ze nie musisz nic mi udowadniać bo nie mam na to ochoty , tu się bardzo mylisz jestem bardzo spokojną osoba tylko wy mnie irytujecie i proszę nie odpisywac jeżeli nic nie masz do powiedzenia !!


Ech,szkoda sobie głowy zawracać.Szkoda,że w Krakowie są tacy niemili ludzie :/
w Krakowie sa super ludzie tylko z tobą coś nie tak .Żegnam proszę więcej nie pisać
 
Do góry