kraków jest fajniejszy od innych miast, bo......

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Właśnie, dlaczego sądzicie, że Kraków jest fajniejszy (o ile tak sądzicie :))
Czekam na wszelkie pomysły, wytłumaczenia i propozycje :)
Wszystkie są równie wartosciowe i słuszne, nie krępujcie się :D
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Jest fajny! bez wzgledu na to co się działo w tym mieście ostatnio. Trudno, żeby meisto cierpiało ze względu na decyzje jej meiszkanców.
Ale w krakowie niewątpliwie fajny jest festiwal fotografii, który zbliża się wielkimi krokami :)
Jaram się! :D
 
K

kinga_sc

Guest
Zeszmacili go, ja jako pasjonat historii nie mogę ścierpieć, że pochowali tam parę prezydencką z błędem na sarkofagu :D a także parę innych osób. Miasto piękne, idealne do fotografowania to fakt:) Muszę kupić nowe obiektywy:D
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto nie ma z tym nic wspólnego. Na pewno zachowa swoje zdrowe poglądy, niezależnie przed jakimi faktami zostanie postawione. A jest fajny Kraków, bo: ma najlepszą hinduską restaurację, ma zakrzówek, bo ma fajne zakątki na kazimierzu i zapiekanki w baroko (endzior przereklamowany).
 
K

kinga_sc

Guest
Na centrum są dobre sałatki, a Wawel do zwiedzania idealny. Ja kocham Kraków nocą, ile razy jechałam w nocy na piwo do Krakowa:D
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Bo mam klimat klimat jeszcze raz klimat to jego mocna strona plus tak jak u mnie dochodzą uwarunkowania rodzinne
 
K

kinga_sc

Guest
Tak jest taki klimat. To się czuje, spacerki nocą po kraku. Ja osobiście nie mam daleko jakieś 100km więc można sie przejechać czasami. Zazdroszczę tym co tam mieszkają
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Krakow jest fajny, bo ... jest fajny. Hehe, niezbyt produktywana odpowiedz. :D Tak nieco powazniej, faktycznie , jest tu charaklterystyczny klimat, ktorego nie am w zadnym innym polskim miescie. Poza tym lubie nasz lokalny jezyk, i nasze regionalizmy, z ktorych tak sie to chociazby wysmiewaja Warszawiacy (nietsty spotykam sie z tym na codzien, bo moj chlopak jest z Mazowsza). Nie ma mnie w tym tygodniu w KRK. Jaka pogoda na polu, heheh??? Pozdro!!! :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Kraków mimo, że jest dużym miastem, da się tam jakoś wyciszyć i odpocząć..dużo zieleni, jedyny w swoim rodzaju Stary Rynek i klimatyczne knajpki, których nie znajdzie się nigdzie indziej, np. Le Scandale na Kazimierzu..mało gdzie można znaleźć tyle rodzajów koktajli w jednym miejscu ;)
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Bo są imprezy siedem dni w tygodniu. Bo do mnie do domu jadą dwa autobusy nocne w odstępach półgodzinnych. Bo jest dużo kawiarenek, gdzie można pić kawę i czytać gazetę. Bo jest Nowa Huta. Bo można siedzieć godzinami nad Wisłą i nic nie robić. Bo jest Manggha, w której jest dobre sushi. Bo jest co roku w maju miesiąc fotografii. Bo są Planty. Bo to Kraków i tyle ;) W życiu bym się stąd nie wyprowadziła.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Bo Kraków ma niesamowity klimat, który się czuje dniem i nocą, niezależnie czy się jest w zatłoczonej uliczce czy na bulwarach wiślanych. Ja kocham to miasto i jeśli się kiedykolwiek wyprowadzę to będę tu wracać z potężnym sentymentem. Nigdzie nie ma tylu pomników kultury i tyle piękna na tak małej bądź co bądź przestrzeni, bo to wcale nie jest duże miasto.
 

Bastek69

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Jest wprost stworzony dla artystów każdej maści, muzyków, malarzy, fotografów, aktorów, mimów a ich obecność jeszcze dodaje magii do imprez wieczornych. Nie to co jakaś tam Warszawa...
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
Nie to co jakaś tam Warszawa...
Proszę, nie wspominaj o tym śmierdzącym pełnym snobów mieście, próba porównania do Krakowa to co najmniej obraza.

Czemu Kraków jest fajniejszy? Przede wszystkim za klimat, wszelaki (cicho mi tu o Nowej Hucie ! ;p) ; )
 

Czoklit

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nowa Huta też ma swój klimat! :D A Kraków jest najlepszy bo ma masę magicznych miejsc. Trzeba się trochę postarać, żeby je odkryć, ale WARTO!
 

Alveaenerle

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Nie żebym się miała powtórzyć, ale ma klimat, i gdzie jak nie w Krakowie, na Starowiślnej można miło spędzić trochę czasu w kolejce po kolejną gałkę lodów borówkowych..? ;D
 
Do góry