Kraków-gdzie zjesc

krzysiu20

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
witam.mam prosbe.mozecie mi powiedziec gdzie w Krakowie mozna zjesc dobre kebaby?prosze doradzcie mi.niejestem z krakowa ale wybieram sie na zwiedzanie w najblizszym czasie i moze sa tu jacys mieszkancy albo ktos kto juz jadl.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Polecam kebab w budce na ulicy Długiej (przy przystanku tramwajowym). Zjadłem tam chyba już z pięćdziesiąt i zawsze były smakowite :D Ewentualnie możesz spróbować na ulicy Grodzkiej przy rynku. Swego czasu mieli tam dobre kebaby.
 

BARBIATKO1

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Witam najlepszego kebab można zjeść w KRAKOWIE NA Grodzkiej :D ale tansze sa na Grzegorzeckiej w takiej budce POZDRAWIAM
 
M

Marjeretka

Guest
Kamienica nazywa się chyba "Pod Słońcem", jest na rogu Grodzkiej i Dominikańskiej. Ale kebaby można zjeść wszędzie w Polsce, to żadne wyszukane danie, fajniej iść do porządnej restauracji i zjeść coś naprawdę dobrego. Świetna kuchnia fusion jest w Scandale Royal (ul. Szczepańska), to chyba jedna z lepszych restauracji w okolicach Rynku :) Jest bardzo nastrojowa :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
a koniecznie chcesz jeść kebaby w Krakowie? Zapewniam Cię, że jest w tym mieście sporo restauracji, gdzie zjesz o wiele lepsze dania. Jeżeli chodzi o centrum to możesz wstąpić do Scandale Royal (na pl. Szczepańskim), gdzie na pewno się najesz, a przy okazji będziesz mógł posiedzieć w restauracji z fajnym klimatem.
 

Harwester

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Kultowe kebaby są na Grodzkiej, chyba tam były pierwsze kebaby w Krakowie.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Sepultura ma rację jest wiele miejsc, gdzie można dobrze zjeść, jak na przykład Da Pietro, warto wybierać miejsca z klimatem, gdzie możesz sobie usiąść, pogadać z przyjaciółmi, wyciszyć się miło spędzić czas.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
A propos kebabów, to ostatnio trafiłam do takiego baru koło ronda Mogilskiego. Ja pierdziu lepszego kebaba nigdy nie jadłam. Pyszota. Tylko zabijcie mnie nie wiem jak się nazywało to miejsce. Obok Metropolitany w każdym razie.
 

Frajanek

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
te kebaby przy grodzkiej, to jak dla mnie porażka, na przestrzeni lat baaardzo się zepsuły. spoko jest przy bunkrze sztuki, daja puszke pepsi gratis :)
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Już niebawem będzie można dobrze zjeść w Ganeshu (kuchnia indyjska), który powstaje na rogu Floriańskiej i Św.Tomasza. Mieli otwierać już jakiś czas temu, ale ostatecznie otworzą dopiero w lutym... Grunt, że w końcu dojdzie to do skutku, bo znam ich restauracje z innych miast i wszędzie są świetne!
 

Kela

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kebaby w Krakowie tylko na Grodzkiej :)
 
I

impresja_switu

Guest
oj kebebów nie jadam, nie przepadam więc nie mogę doradzić ake jakbys miał ochote na dobrą pizzę to warto się wybrać do Dominium mają super smaki, ale też fajne zniżki dla studentów.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Na ulicy Brackiej jest miejsce o nazwie pergamin. Lokal bardzo ładnie urządzony, a obiad kosztuje 15zł zupa+drugie danie którym da się spokojnie najeść i jest bardzo smaczne. Lepszego jedzenia w tej cenie nie znajdziecie. A co jest wielkim plusem poza jedzeniem? Osobna sala dla palących!! :D
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Ostatnio jadłem kbaba w Akropolisie na Grodzkiej. Świetne mięso i w ogóle świetny kebab.
 
Do góry