Kraj

C

ciekawy_świata

Guest
siemanko
chciałbym dowiedzieć się jaki kraj lubicie najbardziej ??
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Troszke mało propozycji ja lubie Węgry bo tylko tam byłam ale kręcą mnie kraje nadmorskie a zagłosowałam na Polske :D bo jestem Polką i jestem z tego dumna
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
W Polsce nie mozna sie nudzic. Zawsze wyjda jakies przekrety bo Polak potrafi :hyhy:
 
C

ciekawy_świata

Guest
Tom napisał:
W Polsce nie mozna sie nudzic. Zawsze wyjda jakies przekrety bo Polak potrafi :hyhy:


fakt
w polsce jest zawsze ciekawie
ale w szwajcarii jest Helmud_Ziom :hyhy: :hyhy: :rotfl:
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Urugwaj? Jezu skąd pomysł z Urugwajem :D . Na zaden nie zagłosuje wszystkich nie lubie :p , Niemcy są arogantcy, USA jakos nie..., A Polski nie lubie za to co sie dzieje dzisiaj na ulicach, o reszcie mało wiem. Mój ulubiony kraj to Włochy po prostu :)

Pozdro
 
C

ciekawy_świata

Guest
Imk napisał:
Urugwaj? Jezu skąd pomysł z Urugwajem :D . Na zaden nie zagłosuje wszystkich nie lubie :p , Niemcy są arogantcy, USA jakos nie..., A Polski nie lubie za to co sie dzieje dzisiaj na ulicach, o reszcie mało wiem. Mój ulubiony kraj to Włochy po prostu :)

Pozdro


fajnie wiedzieć
:p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a czemu tak mało tych krajów? ja bym Turcje chciała albo Hiszpanie...ah aż miło się myśli
 
F

faithless

Guest
Kocham Hiszpanie, Holandie, Szwecje, Irlandie, Japonie, :)
Głosowałem na POLSKE :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
POLSKA - bo to moj kraj - moja OJCZYZNA ;))
WIELKA BRYTANIA - bo tam chce mój dziubek wyjechać <chlip>
WŁOCHY - bo jest tam piesknie i słonecznie
NIEMCY ;)) - dzieki Nice
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Faktycznie coś mały wybór ;)
Ja osobiście jestem zafascynowana Irlandią... te zielone łąki, muzyka... rozmarzyc się można. Chciałabym kiedys tam pojechac :)
Zagłosowałam na Polskę, bo mimo tego, ze w rzadzie mamy samych baranów, na ulicach coraz wiecej american kidsów, a ceny zagraniczne... to nie wyobrazam sobie zycia gdzies indziej ;)
co tu duzo mówic, ja nie wyobrazam sobie zycia w innym miescie ;)

Imk napisał:
Niemcy są arogantcy
wydaje mi sie, ze poddajesz sie stereotypom... charakter człowieka nie moze byc uwarunkowany narodowoscią :) W Polsce znalazłoby sie tyle samo aroganckich ludzi co w Niemczech ;)
Pozdrawiam :)
 
C

ciekawy_świata

Guest
przypadkowa napisał:
Faktycznie coś mały wybór ;)
Ja osobiście jestem zafascynowana Irlandią... te zielone łąki, muzyka... rozmarzyc się można. Chciałabym kiedys tam pojechac :)
Zagłosowałam na Polskę, bo mimo tego, ze w rzadzie mamy samych baranów, na ulicach coraz wiecej american kidsów, a ceny zagraniczne... to nie wyobrazam sobie zycia gdzies indziej ;)
co tu duzo mówic, ja nie wyobrazam sobie zycia w innym miescie ;)

Imk napisał:
Niemcy są arogantcy
wydaje mi sie, ze poddajesz sie stereotypom... charakter człowieka nie moze byc uwarunkowany narodowoscią :) W Polsce znalazłoby sie tyle samo aroganckich ludzi co w Niemczech ;)
Pozdrawiam :)


serdecznie dziekuje za pozdrowienia :p :]
i życze powodzenia w realizowaniu wyjazdu do irlandii :hyhy: :hyhy: :p

[ Dodano: 3 Czerwiec 05, 21:28 ]
wracając do kwestii że w ankiecie jest za mało krajów :p
to po co miałoby być więcej :]
jak i tak większość zainteresowanych oddaje swój głos na POLSKĘ :hyhy: :hyhy: :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dlatego podaja Polskę bo mały wybór ja bym wybrała coś innego jakby było :p
 
C

ciekawy_świata

Guest
może w niedalekiej przyszłości ankieta ulegnie zmianie i będa w niej wszystkie kraje świata :D :D :hyhy: :p
 
C

ciekawy_świata

Guest
wszystko w swoim czasie :]
czekanie zaostrza apetyt :p :hyhy: :hyhy: :]
 
Do góry