KOTOR I/II

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Witam , zakladam temat poniewarz szukajka nic nie znalazla. :D
Jesto to gra RPG , chociaz osadzona w swiecie SW. Jest to jedna z najepszych gier w jakie gralem , choc musze przynac , ze I jest sporo lepsza od II. Jak dla mnie najwieksza zaleta tej gry jest oczywiscie fabula! mowa rzecz jasna o pierwszej czesci :D Pozatym lubie gry z mozliwoscia wyboru dobry/zly gdzie w tej grze jest to niezle dopracowane , wiele mozliwosci wyboru , postac zmienia wyglad zalerznie od charakteru , moze nie tak radykalnie jak to mialo miejsce w Fable, chociaz tam draznilo mnie , ze twoj bohater byl niemowa, i w KOTORze kazde zdanie ma wplyw na charakter ,a tam tylko pare decyzji (typu pchniesz siostre mieczem czy nie?)

Dobra koncze juz i tak nie wiem czy ktos to w ogole przeczyta :p
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Skończyłem obie części. Niezłe jak na komputerowego rpg'a. Denerwowało mnie tylko w jedynce że maks lvl to 20 i musiałem szybko skorygować wizję mojej postaci i rozwinąć ją inaczej niż planowałem. Gry warte polecenia. Choć i tak do konsolowych rpgów to nawet nie podchodzi.
 

hamann666

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Najgenialniejsza cRPG na kompa. Ukonczylem I i II po 2 razy, moj kolega to chyba z 20 :)
 

gurti

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Gram w KOTOR'a jakiś czs i jest super, extra fabuła. Chociaż gra ma już kilka lat gram po raz pierwszy.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Jakoś szczerze mówiąc nie przepadam za klimatem STAR WARS. I KOTOR tego niestety nie zmienił. Wiem, że dla wielu ta gra jest bóstwem, więc nie odradzam, bo po prostu nie czuję BLUESA. A nawet polecam, może jeżeli ktoś jest w takiej jak ja sytuacji zmieni zdanie ?
 
Do góry