Koszulki Z Odjechanymi Nadrukami

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja sobie takie muszę kupić ale chętnie bym właśnie sobie zroobiła z napisem skierowanym do kilku moich ''kolegów'' ze szkoły i mam to w planach :p :D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja mam 2. Jedna ma napis: Najwięcej oszczędza, kto unika księdza (budzi bardzo żywe reakcje na ulicy, kiedyś w niej poszłam do szkoły- prowadzonej przez księży Salezjanów), a druga: Człowiek rodzi się mądry, potem idzie do szkoły. Widziałam też jedną fajną, ale nie mogę jej nosić, bo nie jestem facetem. Miała napis: Gdy dorosnę chcę być księdzem jak mój ojciec.
 

natus

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
no niezłe propozycje widze xD
ja chce sobie jakąs fajną, oryginalną zaprojektować ^^
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja mam w zasadzie jedną z napisami, o której zapomniałam "POILCJA"
mozna w takich sklepach kupic nawet fajna ale tylko w niej spie bo za duza :(
 

Sasanka89

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Moja przyjaciółka ma świetną koszulkę z napisem"If you are rich I'm single" a druga niesamowita to "I have a bad news, we are in you" czy jakoś tak i dookoła plemniki, niesamowita. Będziecie się śmiać ale najciekawsze koszulki(nie licząc tych projektowanych)można znależć w ciuchlandach
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Moja przyjaciółka ma świetną koszulkę z napisem"If you are rich I'm single" a druga niesamowita to "I have a bad news, we are in you" czy jakoś tak i dookoła plemniki, niesamowita. Będziecie się śmiać ale najciekawsze koszulki(nie licząc tych projektowanych)można znależć w ciuchlandach
no to na prawdę fajne koszulki..najlepsza ta pierwsza :p
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
U mnie w szkole facet od wuefu wymyślił, że wszystkie mamy mieć koszulki z napisem: "zdejmij to ze mnie" :D
No i mamy :D
 

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Ja mam taką koszulke na której pisze "Kocham szkołę i nauczycieli" ale tylko na w-f-ie w niej ćwicze i mijej babce sie bardzo podoba :D
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
A ten napis to nie jest nieszczery przypadkiem :D ?
 

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
Ja zrobilam kumpelce koszulke z nadrukiem, na ktorym jest marycha dookola kota. Kot wyglada jakby byl dilerem i napis marysia ist cool;)
 

KaRoLkAaA

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
~~~~~~~~
Moj kumplel ma z napisem SZKOŁA NIE KNAJPA NIE MUSISZ CHODZIC CODZIENNIE :) Nigdy nie zapomne miny nauczycieli ;)
 

beaatris

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ożarów
ja mam fajno koszulke z napisem spanie to co kocham najbardziej:) ale ostatnio w niej nie chodzi bo ma chlopaka:p
 
Do góry