Koszulka NBA

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Witam wszystkim.
Mam takie zapytanie. Otóż kumpel mojego ojca ma mi podesłać koszulkę, który ja sobie mam wybrać.
Upatrzyłem sobie pewną i nie jestem pewny co do rozmiaru.Rozmiarówka amerykańska nieco różni się od polskiej i niewiem jaki rozmiar wziąc aby nie było wtopy. Upatrzyłem sobie takie coś i niewiem który z rozmiarów ma 80 cm dlugosci koszulki http://store.nba.com/product/index.jsp?pro...3303831.2804430

Youth to chyba młodzieżowy rozmiar więc chyba mniejszy.
Jesli ktos orientuje sie w tym nieco niech mi napisze co i jak
 
W

wroneczki4

Guest
Koszulka słaba, ale nie o tym piszemy...
Poszukaj tego na google, bo na 100% jest.
Tak ciężko jest poszukać czegoś przez 5 min?
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Koszulka słaba, ale nie o tym piszemy...
Poszukaj tego na google, bo na 100% jest.
Tak ciężko jest poszukać czegoś przez 5 min?
Co to znaczy słaba ?
Brzydka ?
Materiał kiepski ?
Mi się podoba, więc mam ochotą ją kupić.
Co do rozmiaru to na googlach bardzo ciężko znaleźć tabele rozmiarow. Jak znajdziesz to jesteś mistrz.
Ja poki co nie jestem taki za:cenzura:isty
 
W

wroneczki4

Guest
Co to znaczy słaba ?
Brzydka ?
Materiał kiepski ?
Mi się podoba, więc mam ochotą ją kupić.
Co do rozmiaru to na googlach bardzo ciężko znaleźć tabele rozmiarow. Jak znajdziesz to jesteś mistrz.
Ja poki co nie jestem taki za:cenzura:isty
Słaba w moich oczach, bo nie jestem przypakowany i wyglądał bym w niej jakbym worek po ziemniakach naciągnął.
Co do materiału będzie taki jak we wszystkich oryginalnych koszulkach do kosza.
Skoro tak ciężko wyszukać na google rozmiarów, to wejdź na allegro i w koszulkach nba wyszukaj rozmiaru poprzez ich długość, szerokość, itd. ;)
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
jesli chcesz ja nosic do ubrania, to zalezy jaki styl preferujesz,, ja mam 198cm wzrostu i moj rozmiar takiej koszulki to XL(lużna, ale nie jak worek :p )pasuje mi bo jestem wysoki, zgadzam sie tez z moim przedmówca, dla mnie koszulinka slaba, polecam styl klasyczny... :D
 
Do góry