koszulka koszykarska

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Siema.
Czy wie ktoś może gdzie we Wrocławiu dostane koszykarską koszulkę NBA albo jakiegoś Collegu ?
Jak narazie widzę je tylko na allegro a nie chce kupować ciuchów bez przymierzania.
Niewiem czy to ja jestem taki tępy,że nie mogę znaleźć czy tez Polska jest 100 lat do tyłu.
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
takich ciuchow malo w polsce .
na moje oko pozostaje tylko allegro.
mozesz zajrzec do katowic, do scc, tam gdzies widzialem tego typu koszulki, no ale to nie we wroclawiu ;)
 

Weezy

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
na allegro mozesz dostac, i dotego sa beznadziejne
wedlug mnie jak sie nie interesujesz koszykowka to lepiej nie kupuj takiej koszulki dla lansu,
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
skad przeswiadczenie ze on nie interesuje sie koszem ?
 

laska1314

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Opole
Przyjedz do Opola do Harlemu ! (skateshop) koło Tesco starego ! i Pewnie w Solarisie

To wszystko w Opolu Wrocławia Ci nie pomogę
 

Lans-e-lot

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Kolobrzeg
pozostaje allegro, kiedys szukalem oryginalnych koszulek po centrach handlowych i nie ma bata - po prostu w Polsce tego nie ma.
ja kupilem koszulke na allegro u kolesia co sprowadza ze stanow - i jestem zadowolony, mimo ze ryzyko ze niebedzie pasowac, ale sie udalo
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
wedlug mnie jak sie nie interesujesz koszykowka to lepiej nie kupuj takiej koszulki dla lansu,
Interesuje sie koszykówką i nie kupuje koszulki dla lansu. Jeśli podoba mi się i mnie na nią stać to sobie kupie.
Tak myślałem,że w Polsce nie ma takich koszulek ;/ . No cóż... trudno
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
skate shopy we wrocku sa ;p dwa w centrum i jest basket shop na legnickiej...wiem ze legnicka to pół wrocka ;d ale dokladie ci nie powiem jaki to numer, bo sam jestem z legnicy, nie z wrocka, pozdrawiam :D
 
Do góry