koszule slim fit

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Z kapturem nie bardzo mi się podobają,uważma ze to już lekka przesada,no ale jeśli ktoś ma taki styl to czemu nie założyć:) Proponuję zwykłe slim,tym bardziej jeśli mamy szczupła sylwetkę.
 

mxolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam sklep KOSZULEKUP.PL i koszule marki Fazzini oraz D. Speed. Ostatnio kupiłem też kilka koszul marki Bullatti, ale jeszcze nie zdążyłem ich przetestować.

Mama takie: (niestety nie mogę wstawic nawet linka do fot bo traktuje jako spam, trochę dziwne to forum ... na początku podałem kody, po których można wyszukać te produkty bezpośrednio w sklepie)

1. sg1w - Biała koszula slim zawsze potrzebna - fajny materiał a o to sie bałem najbardziej.
2. sg29n - Czerwona koszula slim fit Fazzini - ładna czerwień, dobry materiał, jak narazie nie wyblakła a prałem juz kilka razy.
3. sg31n -no i praktyczny, zawsze potrzebny jasno-niebieski, lub jak kto woli błękitny kolor.

Te koszule Fazzini mogę śmiało polecic bo mam i używam a o Bullatti napiszę jak chwilę ponoszę.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
To kwestia gustu,jeżeli facet jest szczupły to czemu nie,chociaż bardziej uniwersalne i w zasadzie niezależne od postury będą koszule typu slim,dostępne niemal w każdym sklepie.
 
Do góry