koszule slim fit

zby

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam polecicie mi jakieś sklepy internetowe gdzie mogę nabyć koszule z długim rękawem slim fit w cenie do 60-70zł? Na allegro patrzyłem ale tam większość jest z kolorowa koszula + biały mankiet. W ogóle co sądzicie o takich koszulach? Jaki do tego dobiera się krawat i czy sami osobiście polecacie takie rozwiązanie. Mi się osobiście podoba takie połączenie ale chciałem kupić kilka koszul a nie chcę mieć wszystkich w jednakowym wyglądzie : )
Pozdrawiam
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Witam polecicie mi jakieś sklepy internetowe gdzie mogę nabyć koszule z długim rękawem slim fit w cenie do 60-70zł?
Nie lepiej przejść się do sklepu i wybrać sobie koszule? Przez internet jeszcze musisz za przesyłkę płacić

W ogóle co sądzicie o takich koszulach? Jaki do tego dobiera się krawat i czy sami osobiście polecacie takie rozwiązanie.
Koszule slim są ładne, ale nie na puszystych panach. Zakładam, że jesteś młodą osobą, więc krawat najlepiej śledź, a kolor oczywiście zależny od koloru koszuli i tego czy jest w kratę, prążki itd.

SzklanaDama
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Jak Pani wyzej radzi- skocz do sklepu i przymierzaj. Okreslenie "slim" w roznych firmach jest inaczej rozumiane. Niektore sa "slim light" a inne "super slim"
Przez internet kupuj tylko te marki, z ktorych rzeczy aktualnie posiadasz bo rozmiarowki sa rozne. S w reservedzie to L albo XL w H&M ;)

Co do krawatow, to do wiekszosci koszul pasuje czarny sledz, a do czarnych/ bialych koszul prawie kazdy kolor sledzia
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
W reserved na koszulach jest określenie czy jest to regular czy slim fit.
A w H&M jest większość w slim fit.
W tych sklepach najczęściej kupuje koszulę.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Przejdź się do jakiegoś centrum handlowego najlepiej, na 100 procent coś znajdziesz ;) Tak jak już wyżej było wspomniane, takiego typu koszule są w reservedzie i h&m na przykład. Ja osobiście jeszcze mogę polecić bershkę (http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/bershkapl/pl/40109501/179505/Koszule#all:false,page:0,cat:0,price:0:159,special,size,color) tutaj masz koszule w sklepie internetowym, Pull&Bear (http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearpl/pl/pullandbear/29069/KOSZULE) czy też zare (http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pl/pl/zara-S2012/189530/Koszule). Udanych poszukiwań ;)


za kilka dni lato więc koszula wskazana ! :122:
Bardzo pomocny post, nie ma co. :lol:
 
B

Buty_zbanowany

Guest
W sklepach sieciowych na pewno będą takie koszule,pozostaje tylko pytanie o ich jakość. Ja kilka razy zawiodłem się na tych sklepach i dlatego teraz jestem bardzo ostrożny,ale sam model,wzór koszuli bardzo mi się podoba.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Zajrzyj w takim razie na mojekrawaty.pl
Tam mają bardzo duży wybór koszul slim fit.
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Zależy jakiej firmy bedzie to koszula,im bardziej znana tym generalnie droższa,ale za to solidna pod względem jakościowym. Mi bardzo podobają się koszule slim Paco Lorente,ale to jużwieszy wydatek niż 60-70zł.
 

czeka.piotr

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
Dobre koszule slim fit są w Reserved i ostatnio widziałem w C&A. Cena tak do 80 złotych. Do tego dobrze pasuje śledzik i wszystko powinno wygląd dobrze
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
60-70zł to trochę mało jeśli zależy ci na czymś dobrym gatunkowo
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
z sieciówek to nic gatunkowo dobrego nie masz i nie ważne czy to za 150 czy za 80 zł efekt taki sam ;)
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
A co to takiego koszula z rękawem slim fit?
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
W dzisiejszych czasach 100% bawelny nie zawsze oznacza dobrą jakość co jak zauważył kolega często zdaża się w typowych sieciówkach gdzie koszule i nie tylko szyte są w Azji.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
markox - to najprawdopodobniej oznacza ,że rękawy są nieco zwężane :)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
W dużej mierze wynika to z budowy Twojego ciała,bo jeżeli jesteś szczupły,wóza spokojnie możesz myślećo tego typu koszuli. Jeżeli natomaist nie,to całość będzie wyglądać śmiesznie. Bardzo lubię takie kompozycje,plus do tego czarne lub klasyczne jeansy,ale bez krawata.
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
edek2405 napisał:
W dzisiejszych czasach 100% bawelny nie zawsze oznacza dobrą jakość co jak zauważył kolega często zdaża się w typowych sieciówkach gdzie koszule i nie tylko szyte są w Azji.
Iphone'y też są składane w Azji :)
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Zara jest zdecydowanie droższa,plus moim zdaniem fason i styl niekoniecznie mi odpowiada. Co do sklepów internetowych,to zobacz u nas na stronie Avesti.pl gdzie mamy szeroki wybór odziezy oraz obuwia.
 
Do góry