Koszula z krótkim rękawkiem.

Kaflok

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hej ; )
Co myślicie o koszuli z krótkim rękawkiem do chodzenia na co dzień.
Zawsze kupowałem koszule z długimi rękawami i je podwiałem, ale wczoraj coś mnie wzięło, żeby kupić zieloną w kratę z krótkimi rękawami.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
W koszuli takiej na teraz z krótkim rękawem na pewno chłodniej jest, wiadomo podwinięty rękaw to też grubsze jest i w ogóle... :p
Ja tam lubię koszule z krótkim rękawem, ale sęk w tym, że tylko w kratkę ;) Fajnie wygląda to z jakimiś spodenkami, jeansami... można powiedzieć że właściwie z większością ubrań. Także nie oglądaj się tylko kupuj :p
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
koszule z krótkim rękawem są bardzo dobrą opcją, zdecydowanie lepszą jak dla mnie niż z długimi rękawami, no i koniecznie w kratkę ;)
przede wszystkim wygodniejsze i praktyczniejsze, no a w dodatku od jakiegoś czasu zauważam coraz to większą liczbę osób chodzących w takowych koszulach
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ja lubię koszule, z krótkim rękawem również. W Cubus'ie ostatnio były, jak na mój gust, bardzo dobre i dopasowane kolorystycznie na lato.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
na lato, wiadomo- bardziej przewiewne. Ja jednak wole z dlugim ;p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Też należę do tych którzy lubią koszule, w chłodne dni nosze z długim, w ciepłe z krótkim rękawem, jest luźniejsza niż t-shirt więc nawet w niej chłodniej, mam 3, 2 w kratę jedna w paski, lubię i z chęcią je ubieram :)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
krótki rękaw jak najbardziej, zawsze to koszula więc eleganciej a zarazem chłodniej na lato i lepiej się wygląda w spieki :) najbardziej podoba mi się taka troszkę sportowa z jeansami i eleganckimi butami, miodzio :)
 
Do góry