Koszula i krawat na studniówkę.

Kanterey

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam Was serdecznie :) W styczniu mam studniówkę i zastanawiam się nad doborem kolorowej koszuli i krawata do stalowego, lekko błyszczącego garnituru. Myślałem o następujących zestawieniach:
- chabrowa koszula, krawat w kolorze stalowym lub ciemniejszym odcieniu chabrowego
- ciemna fioletowa koszula, krawat w kolorze stalowym
Czy lepsze będzie postawienie na klasykę i założenie białej koszuli? Jestem otwarty na wasze propozycje (inne zestawy kolorystyczne koszuli i krawata). Z góry dziękuję za Wasze rady i pozdrawiam :)
 
M

Mother Russia

Guest
Proszę mi wybaczyć pewną nieuprzejmość, ale wyczuwam tutaj drobne zaburzenia orientacji seksualnej, skoro nękają Cię troski egzystencjalne tego pokroju...
 

Kanterey

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wybaczam. O moją orientację możesz być spokojny. Ta część forum nazywa się "Moda męska" i zadałem pytanie odnośnie mody męskiej, więc w czym problem? Jak chcesz kupić buty i zastanawiasz się jakie wybrać też nazywasz to "troską egzystencjalną". Wypowiedź na poziomie twojego nicku.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
stalowy błyszczący garnitur... nie jest to mój typ... uważam, że jest to już na tyle ekstrawagancki kolor, garający pierwsze skrzypce, że biała koszula plus czarny krawat będą najodpowiedniejszym połączeniem. chociaż (już czepiając się) nie wiem czy cokolwiek będzie dobrze wyglądało ze stalowym, błyszczącym garniturem. (oby tylko w moich wyobrażeniach wyglądało to tak źle :p)
 

Kanterey

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
RdK16 napisał:
stalowy błyszczący garnitur... nie jest to mój typ... uważam, że jest to już na tyle ekstrawagancki kolor, garający pierwsze skrzypce, że biała koszula plus czarny krawat będą najodpowiedniejszym połączeniem. chociaż (już czepiając się) nie wiem czy cokolwiek będzie dobrze wyglądało ze stalowym, błyszczącym garniturem. (oby tylko w moich wyobrażeniach wyglądało to tak źle :p)
Nie wygląda on aż tak źle, bo jest lekko błyszczący i garnitur ma ciemniejszy odcień stalowego. Dziękuję za radę :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Moim zdaniem na tego typu imprezach najlepiej jest wybrać koszulę białą. Jeśli chodzi natomiast o krawat to do tego klasycznie podchodzi czarny, czy ewentualnie granatowy do granatowego/niebieskiego garnituru.
Jeśli lubisz eksperymentować, to możesz oczywiście nieco ożywić kolorystykę, pod warunkiem, że będzie odpowiednio dobrany do reszty.

Sam wybieram się w przyszłym roku na studniówkę jako osoba towarzysząca i postawiłem na niebieski garnitur, granatowy krawat i białą koszulę + ew. poszetka.
Dobry wybór studniówkowy ma obecnie Bytom (dobre ceny koszul. a do garnituru dają w promocji koszulę i krawat z danej linii).


Pozdrawiam.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
RdK16 napisał:
uważam, że jest to już na tyle ekstrawagancki kolor, garający pierwsze skrzypce, że biała koszula plus czarny krawat będą najodpowiedniejszym połączeniem.
Również tak uważam.

Ewentualnie poszłabym w koszule granatową i krawat jeszcze ciemniejszy bądź ciemny szary, bo przypuszczam, że garnitur jest jasny. W ten sposób jakoś stonujesz błyszczący garnitur.
 
K

KamilKA01

Guest
Do tańczenia dobrze mieć koszulę dopasowaną do swojej sylwetki, mój chłopak miał koszulę szytą na miarę z bardzo dobrego materiału, szyła firma Spilliaert, wyszło super, mi się podoba i jemu też, bo podobno bardzo wygodna :)
 
Do góry