Koszatniczki

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
http://koszatniczka.lunar.com.pl/Galeria62...62/Big/lis1.jpg

to jest sliczny zwierzaczek z pedzelkiem na ogonie

[ Dodano: 21 Czerwiec 05, 16:20 ]
koszatniczka jest podobna do szczura, ale jest o wiele milsza i sympatyczniejsza wiem ze jedna forumowiczka ma koszatniczke. mam nadzieje ze polubicie to zwierzatko :)

[ Dodano: 21 Czerwiec 05, 16:32 ]
:hyhy: :rotfl:
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
czarnaaa, napisalam co to jest i nawet zamiescilam zdjecie wiec

spojrz ---> zakochaj sie---> idz do zoologicznego --->kup----> i kochaj to stworzonko

wam wszystkim to radze wiem ze koszatniczki nie sa za bardzo popularne ja naprzyklad swoja koszatniczke kupilam przypadkowo czekam i licze na was piszcie wiec !! :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
stokrotka81, ty chyba ostatnio zakochana jestes bo na jaki temat nie wejdziesz to nie w temacie jestes? :p :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
oczywiscie ze mozesz wiedziec : koszatniczki zwykle kosztuja tak do 35 zl (ostatnio w zoologicznym widzialam nawet po 20 zl) sa to bardzo czyste zwierzeta poniewaz same sie myja w takim piaseczku (u mnie mozna go kupic za 3 zl za kilogram) na dosyc dlugo starczy , kupuje sie jej tez jedzonko i koszt wynosi w przyblizeniu tyle samo co za piaseczek. Mozna miec jedna koszatniczke (ja mam ale mysle ze dokupie jeszcze jedna ) ale one lepiej czuja sie jak sa w co najmniej dwie (no chyba ze poswieca sie jej duzo czasu) . Moja koszatniczke trzymam w klatce dla papug ale takiej co ma tak na oko 1m/1m . Aby zapewnic swojemu pupilkowi codzienne spacerki i aby przy okazji nic w domu sie nie stalo polecam kupic specjalne szeleczki dla gryzoni ale niestety z racji tego ze narazie nie mozna dokupic szeleczek typowo dla koszatniczki , w zoologicznym nalezy pytac o szeleczki dla chomika i w razie czego jeszcze trzeba bedzie je zmniejszyc . nika, gdybys potrzebowala jeszcze jakis informacji na temat koszatniczki zapraszam na moje gg i na strone internetowa o koszatniczkach www.koszatniczka.lunar.com.pl <--- mam nadzieje ze podanie tego adresu to nie jest reklama jezeli tak to bardzo przepraszam ale robie to tylko ze wzgledu na to ze nika jest zainteresowana a ja pragne jej pomoc powiekszyc wiedze na temat tych slodkich stworzen

POZDRAWIAM :)
 
Do góry