Kostium kąpielowy - pytanie ...

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Kupiłam sobie ostatnio bardzo ładny kostium kąpielowy, tylko że zauważyłam ze on lekko odstaje w jednej z miseczek ...
I teraz chciałabym się zapytać ... czy kiedy wejdę do wody to kostium "przylegnie bardziej do skóry" ?
Dodam że jest to kostium usztywniany.

Bardzo proszę czy moglibyście mi odpowiedzieć ??
 

brooke

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jeśli jest usztywniona cała miseczka to raczej jak wejdziesz do wody to nie przylegnie.Usztywniane miseczki raczej są mało plastyczne.Z resztą przecież jak wyjdziesz z wody to szybko wyschniesz,a przecież nie będziesz siedziała cały czas w wodzie.Radziłabym wymianę na inny rozmiar albo poprawkę w krawcowej.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Jeśli jest usztywniona cała miseczka to raczej jak wejdziesz do wody to nie przylegnie.Usztywniane miseczki raczej są mało plastyczne.Z resztą przecież jak wyjdziesz z wody to szybko wyschniesz,a przecież nie będziesz siedziała cały czas w wodzie.Radziłabym wymianę na inny rozmiar albo poprawkę w krawcowej.
Tylko ze jedna miseczka jest dobra, a druga minimalnie odstaje ... tak na górze koło ramiączka i nie wiem co z tym zrobić ... a do krawcowej nie oddam a po za tym to był ostatni rozmiar z mojego ... bo mierzyłam rozmiar mniejszy to był za mały :(
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
a) kup nowy
b) idź do krawcowej
c) pogódź się z losem ( chyba, że bardzo Ci to przeszkadza)
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
1. Weź kąpiel
2. Zobacz jak wysychasz
3. Jeśli dalej odstaje radzę dać do krawcowej albo oddać np. siostrze czy komuś ;)
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ale to miseczka jest za duża?
Wiesz że często się zdarza że jedna pierś jest mniejsza od drugiej, minimalnie ale zawsze coś? Może spróbuj go oddać do sklepu?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
usztywniane miseczki maja to do siebie ze nie są praktyczne przy plywaniu w wodzie :p mi nic nie odstaje a wcale fajnie mi sie w nich nie plywa :p....
jak wyzej ktos pisal -> wez prysznic i przetestuj jak bedzie wygladal ;p
 
Do góry