kosmodisk?

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Hej. Czy gdy twoj kregoslup wola o pomoc to ... :D NO wlasnie czy znacie osoby a moze sami uzywacie kosmodisku. Czy on naprawde pomaga? albo w jakimkolwiek stopniu lagodzi bol? Prosze wypowaidac sie na ten temat ;) pozdro
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
2 kawałki pianki i pare gumek i moge takie zrobic i sprzedawac za 10 złotych :))
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Lepiej przeznaczyć tą kase na łapówkę dla ortopedy czy kto tam się postawą zajmuje :D
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Pisze dlatego bo duzo osob mowilo ze im to naprawde pomoglo. Nie chodzi mi o tych z reklamy ale znajomi.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja nie uzywam :D nie potrzebuje narazie :p moi znajomi tez nie :p ale wydaje mi sie ze to strata kasy :/
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Wierz mi stary lub nie ale mojemu ojcu pomógł. Miał dość poważne problemy z plecami i wydał nie jedną stówkę na lekarzy antybiotyki. Minimum raz w roku miewał takie bóle że nie mógł wstać z za kółka(jest kierowcą). Podchodził do tego całego kosmodiska z rezerwom ale jednak się zdecydował. Oczywiście ból nie odejdzie od ręki i nie każdemu pomorze. Np mój kuzyn też miał sobie go kupić bo miał poważne problemy z kręgosłupem no i postanowił wypróbować i wziął go od mego ojczulka. Nie pomogło . Ale jemu 2 operacje nie pomogły tak że wiesz ekstremalny przypadek. Co najważniejsze zapomniałem dopisać że mój ojciec nie miewa już problemów z kręgosłupem.
 

Mielonyyy

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mojemu Dzidkowi, i jeog koledze pomoglo. Mowili ze czuli takiee cieplo, giglotanie jak to zalozyli :D. Ale i tka mysle ze to sciema
 
Do góry