Kosmici wśród nas

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
dawno dawno temu zanim Ziemia się unormowała była bombardowana wielka lością meterytów, które zanim przybyły na Ziemię minęły troche kosmosu. na tych meteorach znajdowałusię aminokwasy w przypadku Ziemi były to lewo skretne, co prawdopodobnie zostało spowodowane tym że wiekrzośc prawoskretnych zostało zniszczonych, ale nie bedę dawać sie w szczegóły. O co mi chodzi. Jeżeli wasz poczatek wziął się z kosmosu to znaczy że w kosmosie jest jeszcze życie. poniewarz w nie jedną planętę uderzały meteory z tymi aminokwasami które skąś się wzięły. Ziemia nie powstała pierwsza, Droga mleczna tez nie jest najstraszą galaktyką. Pozatym może już ktoś odezał się do was tylko że sygnał cały czas tu leci. A może ktos wyłał sygnał dawno dawno temu zanim oni odkryli podróże na skróty i może badają was po swojemu a wy nie macie o tym najmniejszego pojęcia BB) bo rasa ludzka jest tak zacofana i konfliktowa że lepej opłaca się was badać po za waszą świadomością. Ludzie sa zdolni do podbojów itp. a inni nie lubia tego. Są też z pewnoscią organizmy o wiele mniej wykrztałcone od was. I lepiej dla nich było by gdybyscie ich nigdy nie odkryli? Dlaczego? Bo ludzie są za bardzo rządni władzy BB)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Hmmm... Teraz podobno niedawno w radiu gadali ( tata mi mówił), sama też słyszałam, że taki astronauta emerytowany( nie pamietam, jak sie nazywa), powiedział, że UFO jest na 100 %, ale NASA nie chce tego ujawnic, bo po prostu nie chcą wywołać paniki wsród ludzi.
Ja też wierzę w UFO, chociaż jeszcze nie widziałam na własne oczy.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Terroryści to kosmici.
JAK BY CHCIELI ZNISZCZYC SWIAT JUZ DAWNO MOGLI TO ZROBIC!
Wiec terrorysci odpadaja :p
Moze sa pod inna postacia np. Waznych ludzi np. prezydenci (moze nasz maly czlowiek nim jest{zarcik}?)
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Wielu uważa, że kosmici wyglądają tak jak my i od dawna okupują nasza planetę-nie zdradzają sie ponieważ maja wobec ludzi nikczemne zamiary. Jakie jest wasze zdanie? :D
Ja wierze w ufo. Tylko nie w to, ze mieszkają wsrod nas oczywiście... Tyle gwiazd we wszechświecie jest i tyle lat świetlnych nas dzieli, że nie mozliwe by było, aby tam gdzieś nie było życia. Wszechświat nie musi istnieć tylko dla nas ludzi, a zwłaszcza dlatego, że jest taki wielki.

Hmmm... Teraz podobno niedawno w radiu gadali ( tata mi mówił), sama też słyszałam, że taki astronauta emerytowany( nie pamietam, jak sie nazywa), powiedział, że UFO jest na 100 %, ale NASA nie chce tego ujawnic, bo po prostu nie chcą wywołać paniki wsród ludzi.
Ja też wierzę w UFO, chociaż jeszcze nie widziałam na własne oczy.
I nie zobaczysz bo nie przylecą do nas żadnym talerzem latającym, bo sami nie muszą być od nas lepsi

Ja też powiem, ze UFO istnieje na 100% i powiem, że mam racje i jakoś paniki nie wywołam.

ale NASA nie chce tego ujawnic, bo po prostu nie chcą wywołać paniki wsród ludzi.
A co mialo by wywołać panikę? Świadomość, ze nie jesteśmy sami we wszechświecie? NASA w rzeczywistości sama nic nie wie, ani żaden rząd też. Po prostu tak mówią po prostu ludzie, którzy lubią doszukiwać się nie wiadomo jakich przekrętów w rządzie USA i tym podobnych.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Ale macie temat :)

Kosmici istnieja ale jakos nie zabardzo chca sie ujawnic.
Ta sytuacje mozna porownac do:
Ludzie sa jak mrowki ktore zyja w mrowisku(ziemi), dla nich czlowiek jest potezny i wielki. Nas nie interesuja mrowki kiedy idzemy lasem, sa przeszkoda-zawadzaja droge!!!!!!
To samo mysla o nas kosmici jestesmy dla nich zbyt prymitywni!!!!!!
To oni przemierzaja kosmos i cale galaktyki , A MY nie mozemy doleciec nawet na MARSA!!!!!!!!
Po co maja tu przylatywac????
To jakby spotkac jaskiniowcow-zupelni glupcy z maczugami!

TERAZ JASNO WYJASNILEM BB) BB)
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Ale macie temat :)

Kosmici istnieja ale jakos nie zabardzo chca sie ujawnic.
Ta sytuacje mozna porownac do:
Ludzie sa jak mrowki ktore zyja w mrowisku(ziemi), dla nich czlowiek jest potezny i wielki. Nas nie interesuja mrowki kiedy idzemy lasem, sa przeszkoda-zawadzaja droge!!!!!!
To samo mysla o nas kosmici jestesmy dla nich zbyt prymitywni!!!!!!
To oni przemierzaja kosmos i cale galaktyki , A MY nie mozemy doleciec nawet na MARSA!!!!!!!!
Po co maja tu przylatywac????
To jakby spotkac jaskiniowcow-zupelni glupcy z maczugami!

TERAZ JASNO WYJASNILEM BB) BB)

Tylko wielu ludzi oddało by wiele za spotkanie takiego przodka jaskiniowca ;)
Wiesz, w to, że kosmici w ogóle o nas wiedzą to nie uwierze. damroka napisała w innym temacie ( w co wierzę :) ) , że kosmici mogą w ogóle nas nie przypominać, i w ogóle mogą być bardziej prymitywni od nas. I w ogóle moze być tysiące innych ras... I tysiące innych planet. Nawet jeżeli któraś z tych ras była by doskonała, to w jednym masz racje. Kto by się zainteresował taką nudną ziemią? Gdy do okoła jest tyle innych gwiazd, galaktyk itd.

Nie wiem Pycho czy ty pisząc takie głupkowate teksty sobie jaja robisz, czy po prostu tak to na serio odbierasz :D
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Napisalem to tak aby kazdy mogl to zrozumiec!
Jak napisze tak ja naprawde jest wielu ludzi nie zrozumie! Nie wiem dlaczego ludzie sa tacy tepi :)
Napisalem najjasniej- takie historyjki wchodza w glowe i latwo wyjasniaja przeslanie BB)
i w ogóle mogą być bardziej prymitywni od nas.
Pomyslales chwile?
Jezeli juz przylecieli na ziemie to sa bardziej rozwinieci!
A wiadomo ze na innych planetach moga zyc bardzo prymitywne-nie przypominajace ludzi kosmici. BB)
Wiec pisz dokladnie co masz na mysli I NAJWAZNIEJSZE krotko a na temat, nie na pol strony BB)
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Napisalem to tak aby kazdy mogl to zrozumiec!
Jak napisze tak ja naprawde jest wielu ludzi nie zrozumie! Nie wiem dlaczego ludzie sa tacy tepi :)
Napisalem najjasniej- takie historyjki wchodza w glowe i latwo wyjasniaja przeslanie BB)

Pomyslales chwile?
Jezeli juz przylecieli na ziemie to sa bardziej rozwinieci!
A skąd ta pewność, że w ogóle przylecieli? Ze się w ogóle zainteresowali? Sam we wcześniejszym poście napisałeś, że przejmują się ponoć nami jak mrówkami, czyli mają nas w d****

A wiadomo ze na innych planetach moga zyc bardzo prymitywne-nie przypominajace ludzi kosmici. BB)
Wiec pisz dokladnie co masz na mysli I NAJWAZNIEJSZE krotko a na temat, nie na pol strony BB)
Hola hola. W tym temacie, aż tak bardzo jeszcze się nie rozpisałem ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
To jakby spotkac jaskiniowcow-zupelni glupcy z maczugami!
To akurat jest calkiem mozliwe :)

Jakis czas temu, bo ja wiem z pol roku temu, swiat obiegla fotka z Brazylii gdzie odkryto jakies opuszczone plemie. Zyli sobie w jakichs tam szalasach, a na widok samolotu wzieli luki, napieli je i byli gotowi do strzalu... To nie jest zadna bujda - sa plemiona majace wlasny swiat, nie majace zadnego kontaktu z cywilizacja.


Czy wierze w kosmitow ? Tak. We wrzechswiecie sa miliardy planet - gdyby tylko na jednej z nich bylo zycie to bylby to swoisty wybryk natury. Juz nie wspominajac o tym, ze zycie na ziemi tez pochodzi z kosmosu (z meteorytow). No chyba, ze mowimy o takich kosmitach - Bogach co to nami sterowali, odpowiednio "popchneli" nasza ewolucje - w tym wypadku sam nie jestem do konca przekonany co myslec.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Jakis czas temu, bo ja wiem z pol roku temu, swiat obiegla fotka z Brazylii gdzie odkryto jakies opuszczone plemie. Zyli sobie w jakichs tam szalasach, a na widok samolotu wzieli luki, napieli je i byli gotowi do strzalu... To nie jest zadna bujda - sa plemiona majace wlasny swiat, nie majace zadnego kontaktu z cywilizacja

Tez to widzialem na Discavery, z luku chcieli rozwalic helikopter :D
Niestety wkoncu cywilizacja wkroczy na ich teren i albo sie przystosuja albo powystrzelaja ich z karabinow lub zbombarduja i wybuduja tam osiedla, miasta, drogi- coz ludzie niszcza ziemie i samych siebie!!

PS.
A skąd ta pewność, że w ogóle przylecieli? Ze się w ogóle zainteresowali? Sam we wcześniejszym poście napisałeś, że przejmują się ponoć nami jak mrówkami, czyli mają nas w d****
Zauwaz ze niektore geny czlowieka wogule nie mutuja! Nie da sie ich zmienic, chyba ze stosujac modyfikacje genetyczne-ciekawe BB)
A ziemia mogli sie interesowac bo mamy surowce mineralne JAK I JEDNA Z NAJWAZNIEJSZYCH SUBSTANCJI W KOSMOSIE- WODE! Moze o nia im chodzi? TO bardzo mozliwe!
Jak dobrze pojdzie mozemy zostac sojusznikami ale to od nich zalezy bo sa lepsi :( (nie chcialbym walczyc!)
A zeby bardziej uzmyslowic wam co moze sie stac jak glowy panstw(np. USA ROSJI CHIN)odmowili by kosmitom- ich warunkom- Wybuchlaby wojna! A dla lepszego wyobrazenia umieszcze link do filmu (nie patrzcie na to ze jest z gry, za to przedstawia BARDZO realnie to co moze sie stac jezeli ludzie zaczna walczyc z kosmitami)
FILM
 

zaza10

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
kosmici istnieją może dla nich my jesteśmy kosmitami kto wie gdzie są i co myślą
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Z tym sie zgodze BB)
Nie wiadomo co mysla i gdzie sa..
To wlasnie przedstawia ten film-wojne :( . lepiej jej unikac, JEDNAK Wszechswiat pelny jest zlych czekajacych na latwy łup kosmitow! TO PEWNE!!!!
 
P

Pałka

Guest
Nie jest wcale pewne, że kosmici będą chcieli nas skrzywdzić :]

Być może im jest nieznany tak ludzki odruch jak agresja.
Wszechswiat pelny jest zlych czekajacych na latwy łup kosmitow! TO PEWNE!!!!
Taaak, obejrzyj sobie jeszcze jeden marny film S-F, to na pewno będziesz pisał mądre posty w tym dziale :]

Mówiąc o rzeczach niezbadanych i nieudowodnionych NIE MOŻNA MÓWIĆ CO JEST PEWNE!
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Hmmm... Teraz podobno niedawno w radiu gadali ( tata mi mówił), sama też słyszałam, że taki astronauta emerytowany( nie pamietam, jak sie nazywa), powiedział, że UFO jest na 100 %, ale NASA nie chce tego ujawnic, bo po prostu nie chcą wywołać paniki wsród ludzi.
Ja też wierzę w UFO, chociaż jeszcze nie widziałam na własne oczy.


Taak, taak...
NASA nie chce ujawnić swojej wielkiej technologii, czyli tych rzekomych "statków kosmicznych". A z resztą...
Nie czytałam całego tematu, ale...
To wszystko jedna wielka bujda!
Polecam książkę Dana Browna "Zwodniczy punkt", tam jest dokładnie wyjaśnione co sie stało w Roswell.
Książka nie jest o kosmitach, ale jest tam taki jeden moment, w którym (bodajże bohaterka) opisuje to co sie stało w Roswell.
Ja nie wierze w kosmitów...
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Z tym sie zgodze BB)
Nie wiadomo co mysla i gdzie sa..
To wlasnie przedstawia ten film-wojne :( . lepiej jej unikac, JEDNAK Wszechswiat pelny jest zlych czekajacych na latwy łup kosmitow! TO PEWNE!!!!

Dla ciebie to wszystko związane jest z inwazjami... Przesadzasz człowieku. Pałka ma rację



Taak, taak...
NASA nie chce ujawnić swojej wielkiej technologii, czyli tych rzekomych "statków kosmicznych". A z resztą...
Nie czytałam całego tematu, ale...
To wszystko jedna wielka bujda!
Polecam książkę Dana Browna "Zwodniczy punkt", tam jest dokładnie wyjaśnione co sie stało w Roswell.
Książka nie jest o kosmitach, ale jest tam taki jeden moment, w którym (bodajże bohaterka) opisuje to co sie stało w Roswell.
Ja nie wierze w kosmitów...

No wiesz, kosmici jak kosmici, czyli zielone ludki z filmów science fiction, podróżujące latającymi talerzami na pewno nie istnieja i z tym masz rację. Ale ogólnie było by zwykłym ograniczeniem się nie wierzyć w to, ze jest tam gdzieś jakieś życie.
Skreślasz coś czego nie znasz, a co niby jest takie pewne....................... A dlaczego jest pewne? Powiedz czemu żyjesz? I dla czego wszechświat jest taki wielki? Nie zdążasz chyba do takiego myślenia, ze ten wszechświat jest stworzony tylko dla jednej rasy ludzi? Samo to, że ty i inni ludzie żyją jest wystarczajacym dowodem, ze w tym wielkim wszechświecie może istnieć inne życie. Co nie oznacza, ze inna rasa musi być bardziej rozwinięta, i że musi wyglądać jak my, i że w ogóle mogą coś o nas wiedzieć. Doskonale wiemy, ze nasze małe umysły nie są w stanie ogarnąć niczego, nawet nie potrafią sobie wyobrazić końca wszechświata. Więc nie warto ograniczać tylko do tego co one myślą. Czyli nie warto ograniczać się do słów "kosmici nie istnieją", lub "kosmici to zielone ludki". Najlepiej niczego nie przekreślać i być otwartym na takie rzeczy.

I nie skreślaj czegoś tylko, że Roswell to mało wiarygodna rzecz. Bo dowody w ogóle mogą nie istnieć na naszym świcie, a to życie gdzieś tam może być.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Mówiąc o rzeczach niezbadanych i nieudowodnionych NIE MOŻNA MÓWIĆ CO JEST PEWNE!
Taaak, obejrzyj sobie jeszcze jeden marny film S-F, to na pewno będziesz pisał mądre posty w tym dziale
SAMI naukowcy nie wiedza gdzie konczy sie wszechswiat!
Sa w nim miliadry galaktyk a one zawieraja miliony gwiazd wiec mi nie mow ze gdzies tam w tej masie gwiazd i planet nie zyje cywilizacja chodz troche podobne do ludzi! To nie mozliwe ze tylko ludzie sa agresywni!
NASA nie chce ujawnić swojej wielkiej technologii, czyli tych rzekomych "statków kosmicznych".
Jak by je mieli nie latali by w kosmos tymi wielkimi latajacymi bombami wodorowymi!
A wojsko juz dawno by je testowalo, wiec ktos napewno by je zauwazyl BB)
I nie skreślaj czegoś tylko, że Roswell to mało wiarygodna rzecz. Bo dowody w ogóle mogą nie istnieć na naszym świcie, a to życie gdzieś tam może być
Racja gdzies oni sa i nie wiadomo co mysla-oby nie chcieli podbic naszej galaktyki bo jacys dowodcy panstw sie nie zgodza i moze nie byc fajnie! Za 10,50,100, 200 lat napewno ktos odbierze jakis przekaz z kosmosu i wtedy zmieni to cala nasza kulture glownie RELIGIE! BB)
 
Do góry