Kosmici wiedzą o nas

aksee4

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć oto kosmici mówią przez radio swym specjalnie zdeformowanym głosem żeby nikt ich nie rozpoznał. jak ktoś zna angielski niech napisze co oni tam mówią za komentarze też będę wdzięczny.

oto link

http://www.youtube.com/watch?v=lsoXt40APqM
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nothing special. Tłumaczenie masz w serwisie YT.

Oto głos Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Przez wiele lat widzieliście nas jako światła na niebie. Przemawiamy do was w pokoju i mądrości, tak jak to zrobiliśmy już z waszymi braćmi i siostrami na całej planecie Ziemi.

Przybywamy, aby was ostrzec przed celem waszego wyścigu i waszego świata, możecie więc przekazać swoim towarzyszom kurs, jaki musicie obrać, aby uniknąć katastrofy, jaka grozi waszemu światu i istnieniom w naszych światach, znajdujących się wokół was. Jest to porządek, jaki możecie podzielić w wielkim przebudzeniu, gdy planeta wchodzi w Nową Erę Wodnika. Nowa Era może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji waszej rasy, ale tylko wtedy, gdy wasi władcy przestrzegą was przed złymi siłami, które mogą przyćmić wasz rozsądek.

Pozostańcie i słuchajcie, bo wasza szansa może się więcej nie powtórzyć.

Cała wasza broń zła musi zostać usunięta. Czas na konflikt już minął i rasa, której jesteście częścią, może was wynieść na wyższy poziom rozwoju, jeśli okażecie się tego godni. Macie jednak mało czasu, aby nauczyć się wiecznego życia w pokoju i dobroci.

Małe grupy na całej planecie uczą się tego i istnieją po to, aby wstąpić do światłości wschodzącej Nowej Ery. Możecie te nauki zaakceptować lub odrzucić, ale tylko ci, którzy uczą się wiecznego życia w pokoju, przejdą na wyższy poziom rozwoju duchowego.

Słuchajcie teraz głosu Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Miejcie również na uwadze to, że na waszym świecie działa wielu fałszywych proroków i przewodników. Oni wysysają waszą energię - energię zwaną przez was pieniędzmi, i wykorzystają ją w złych celach i oddadzą wam bezwartościowe odpady.

Wasz wewnętrzny duch ochroni was przed tym. Musicie się nauczyć czułości na głos wewnętrzny, który może wam powiedzieć, jaka jest prawda oraz jakie jest zamieszanie, chaos i nieprawda. Nauczcie się słuchać głosu prawdy, który znajduje się wewnątrz was, a wyprowadzicie swoje jestestwa na ścieżkę rozwoju.

Oto nasza wiadomość dla naszych drogich przyjaciół. Widzieliśmy wasz wzrost przez wiele lat, wy zaś obserwowaliście na niebie nasze światła. Wiecie, że jesteście tutaj i że na Ziemi i wokól niej istnieje więcej istot, niż wydaje się waszym naukowcom.

Jesteśmy głęboko zainteresowani wami i kierunkami waszej ścieżki do światła i zrobimy wszystko, by wam pomóc. Nie lękajcie się, próbujcie tylko poznać swoje jestestwa i żyjcie w harmonii ze ścieżkami waszej planety Ziemi. My, z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, dziękujemy wam za uwagę. Obecnie opuszczamy wasz plan istnienia. Możecie otrzymać z mosmosu błogosławieństwa najwyższej miłości i prawdy.
Takich sensacji jest cała masa. Czy jest coś co sugerowałoby, żeto autentyczny kosmita? Nie. Natomiast nawiedzonych świrów nie brakuje na tym świecie, więc prawdopodobne, że któryś z nich to nagrał .
 

Gimer

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
144
Punkty reakcji
5
Miasto
Opolskie
:eek:k:Sami na pewno nie istniejemy w kosmosie . To że niema oficjalnego kontaktu z nimi to nie znaczy że oni się nami nie interesują. Przypadki kontaktu zostały jednoznacznie potwierdzone .Przypuszczam że ten film to ściema tak jak z erą wodnika czy rokiem 2012. Z drugiej strony , zagłębiając się w ten temat doszedłem do wniosku tak jakby ktoś celowo próbował wprowadzać dezinformacje. Ten filmik jest tego przykładem.
Ten co mówi przez radio to specjalnie deformuje głos by go nikt nie rozpoznał i w jego mniemaniu uwiarygodnić się .Także stworzyć dwuznaczność co daje pole do polemiki. Jaki oni by mieli w tym cel nie jednoznacznie dawać o sobie znać. :niepewny:
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Pewnie napewno nie nagrał tego kosmita, ale to przemówienie jest całkiem sensowne tzn. patrząc z punktu filozofa. :D

L
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Z punktu widzenia New Age chyba.
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
fake!!.. skąd kosmita zna ludzki język? I dlaczego jest to akurat angielski :D ?
 

Piastorasta

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja bym wam powiedział całą prawde o ufo kosmitach i roswell, ale wtedy wojsko uwzięło by się na mnie, więc przez jeszcze kilka lat pomilczę, ale ja, zapewniam was, znam całą prawde dot. powyższych tematów. Jednak nie bd narażał swojego życia. Przynajmniej teraz.
 
D

DG1966

Guest
Takie tematy interesują mnie od lat ( mam dużo czasu , nie pracuję ... nie muszę ) .... w temacie UFO ... a właściwie w informacjach na ten temat panuje ogromny chaos ( i jest on tworzony przez dyletantów oraz przez ludzi którym dezinformacja w tym temacie jest wygodna ) .... nie zamierzam tutaj na ten temat się rozwodzić ale ...Czy istnieje obca cywilizacja ? ... kto ma podstawy matematyki oraz nawet szczątkową wiedzę na temat kosmosu to sam powinien sobie odpowiedzieć ... przy 100 mld galaktyk ... i nie zliczonej ilości zawartych w nich układów słonecznych ...rachunek prawdopodobieństwa mówi sam za siebie ..... co do dowodów materialnych ich bytności na ziemi ... cóż , te z naszej teraźniejszości są manipulawane to rzecz oczywista ( Roswell ) .... ale jeśli ktoś ma wiedzę na temat rozwoju zaawansowanych technologii elektronicznych ... i powiąże pewne daty ... dojdzie do ciekawych wniosków ....ZARĘCZAM...dowody jednak ich bytności na ziemi są raczej nie zbite .... zostały uwiecznione jako malowidła na skałach , przedstawiające istoty w chełmach z antenkami ... tysiące lat temu... i gdyby w jednym wypadku można by to uznać za wypociny naćpanego jaskiniowca ... to trzeba mieć inne zdanie gdy takie rysunki istnieją na trzech różnych kontynentach Australia,Afryka,Ameryka ( Poczytajcie faceta który całe życie temu poświęcił )..... e-mailem nie podali , aerofłot wtedy jeszcze nie latał , Titanica też chyba nie było ... itd ... tak więc na rzeczy coś jest na pewno , a dezinformacja jest ogromna !!! Zgadnijcie kto wykupił prawa do wszystkich fotek Apollo ? ( GWARANTUJĘ ŻE ZDZIWICIE SIĘ OGROMNIE !!! ) ..... dlaczego .... starsi pamiętają jak zmieszali z błotem zawodowi fotograficy autentyczność fotek z lądowania pierwszego załogowego Apollo na księżycu ...( z tego co pamiętam : krzyż orientacyjny obiektywu znajdował się za obiektem , wyraźny ślad stopy pod dyszą wylotową lądownika - absurd !!! - , kierunki cieni - źródło światła jedno ( słońce ) a cienie w różnych kierunkach padały .... itd
Tak więc w temacie kosmosu i UFO pewnym jest że będą z nas wała prubować robić ... to normalne dla każdej władzy naród to tylko masa która ma dostarczać podatki .....a informacje jako takowej są nie potrzebne .... tak było jest i będzie !!! .... moje osobiste zdanie jest takie iż : Istnieje obca cywilizacja która nas obserwuje ale czy nawiązała z nami kontakt i czy jest on kontrolowany przez mocarstwa ... ciężko powiedzieć bez twardych dowodów w ręku .

DLA CIEKAWYCH : Poszukajcie sobie info o Majestic 12 ..... eh temat rzeka ale kręcą mnie rzeczy nie zbadane ( i w.....nie neo ) :pozdrawiam Darek
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Piastorasta, haha, aleś mnie rozśmieszył :D
Nie wiem, czy napisałeś to na serio czy tylko dla żartów, w każdym razie to było dobre ;]

"Asztarskie Dowództwo Galaktyczne" - HAHAHA. Ja jestem zdania, że nagrał to jakiś świr i tyle. To jest moje skromne zdanie.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
przypomnę ciekawostke z czasów studiów którą opowiadał nam profesor... jak pewnego dnia w Stanach (nie pamiętam czy Chicago czy jakies inne duże miasto) była awaria prądu i było widac gwiazdy to Amerykanie dzwonili na Policje że ich kosmici atakują.

Jest to fakt autentyczny który podsumowuje te "głosy kosmitów"

A tak poza tym, uważacie że istoty potrafiące przebyć setki lat świetlnych, mający statki kosmiczne itp porozumiewają się radiem??
 
Do góry