Kosmici - co Wy na to?

Status
Zamknięty.
N

Naxxramas

Guest
Oczywiście, Plejadianie są wam przychylni, znani wam jako boscy devovie. To oni skonstruowali ludzkie DNA. Stworzyli człowieka na obraz i podobieństwo swoje, ale tak było jak żyliście w raju. Teraz macie też DNA reptiliańskie (kość ogonowa).

Zdecydowanie to nie są wasi przyjaciele. Strzeżcie się fałszywych nosicieli prawdy, ich technologii i złamanych obietnic.
https://www.youtube.com/watch?v=nnKtYbDEWHs
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Oczywiście, Plejadianie są wam przychylni, znani wam jako boscy devovie. To oni skonstruowali ludzkie DNA. Stworzyli człowieka na obraz i podobieństwo swoje, ale tak było jak żyliście w raju. Teraz macie też DNA reptiliańskie (kość ogonowa).
Mamy też gadzie mózgi - patrz archipallium. I sadzę, że na tym właśnie budujesz swoja ideologię. Tylko powinnienes napisać, że jesteśmy repti... Annunakami , tyle , że to cos u gury tez dało nam swoje DNA, wtedy lepiej by pasowało. Nieuważasz? :) A jesli chodzi o kośc ogonowa, to wszystkie prawie istoty ją mają. Ogon pomaga w utrzymaniu równowagi np. chodzac po drzewie. Nie zapomnij , że przodkiem ludzi jest małpa. :)
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
"A jesli chodzi o kośc ogonowa, to wszystkie prawie istoty ją mają. Ogon pomaga w utrzymaniu równowagi"
Wiesz, wydaje mi się, że homo sapiens ma ręce i nie potrzebuje już ogona by utrzymywać równowagę - zresztą nie ma ogona - ma modyfikację genetyczną w miejscu kodonów odpowiedzialnych za jego długość i kształt.

Nie zapomnij , że przodkiem ludzi jest małpa.
Chyba Twoim :) :D ;) Ogon małpy sam uznał, że się schowa a sama małpa przeistoczy się w człowieka. Teoria ewolucji jest tak głupia, że nie wiem jak można w nią wierzyć xD DNA nie zmienia się samo tak jak kod waszych programów komputerowych nie przemienia się sam z gry shareware w produkcję typu AAA.

Tylko powinnienes napisać, że jesteśmy repti... Annunakami
Reptilianie to inna nazwa Annunaki w innej części Ziemi. To nie ma znaczenia jak ich się nazywa. A kto jest ten jest.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Wiesz, wydaje mi się, że homo sapiens ma ręce i nie potrzebuje już ogona by utrzymywać równowagę - zresztą nie ma ogona - ma modyfikację genetyczną w miejscu kodonów odpowiedzialnych za jego długość i kształt.
Mutujace geny to normalka. Od czasu kiedy człowiek zaczał chodzic na dwóch nogach i równowage utrzymywac rekami to ogonek jako nie potrzeba część zostaje poowoli wyłaczany, to samo staje się z slepym jelitem i juz powoli dzieje sie to z niektórymi zebami - ósemkami. Czysta natura.



Naxxramas napisał:
Chyba Twoim :) :D ;) Ogon małpy sam uznał, że się schowa a sama małpa przeistoczy się w człowieka. Teoria ewolucji jest tak głupia, że nie wiem jak można w nią wierzyć xD DNA nie zmienia się samo tak jak kod waszych programów komputerowych nie przemienia się sam z gry shareware w produkcję typu AAA.
W DNA bardzo często zachodza zmiany. Dlatego dwoje ludzi czarnowłosych może urodzić blondwłose dziecko jesli sa heterozygotami. Ale w twoim przekonaniu to dziecko to pewnie musi byc dziecko Reptilian bo jest inne od rodziców. Błąd!
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
Od czasu kiedy człowiek zaczał chodzic na dwóch nogach

Napisałaś o sobie, że jesteś katoliczką. W Biblii nie ma nic na temat ewolucji tylko jest to, że Bóg stworzył człowieka z prochu planety i to jest prawda. Więc możesz mi wyjaśnić jak się ma twój katolicyzm do poglądów, które teraz piszesz ?


xD
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Napisałaś o sobie, że jesteś katoliczką. W Biblii nie ma nic na temat ewolucji tylko jest to, że Bóg stworzył człowieka z prochu planety i to jest prawda. Więc możesz mi wyjaśnić jak się ma twój katolicyzm do poglądów, które teraz piszesz ?
Takie , że katolicyzm to jedno a nauka to drugie. Prawdziwy człowiek Boga bedzie go odkrywał niezaleznie od tego co mówia lub pisza inni. To co pisze Boblia, nauka jedynie potwierdza. To, że Bóg stworzył pierw zwierzeta a na koniec dopiero czlowieka powinno dac ci do zrozumienia , że człowiek rozwinął sie od zwierząt. Pierw były bakteria, pierwotniaki, trylobity itp. potem ryby, płazy. Potem gady z nich rozwineły się ssaki, a z ssaków ludzie. Jesli kora nowa osiagnie swoje apogeum i wytworzy sie kolejna warstwa w naszym mózgu , mozliwe, że człowiek wkroczy w nowe królestwo.
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
To, że Bóg stworzył pierw zwierzeta a na koniec dopiero czlowieka powinno dac ci do zrozumienia , że człowiek rozwinął sie od zwierząt

No jak dowodem pochodzenia człowieka od zwierząt jest to, że najpiew powstały zwierzęta to Sherlock Holmes pogratulowałby ci sprytu hehe. Po pierwsze teoria ewolucji jest tylko hipotezą a nie teorią naukową jak Wielki Wybuch a po drugie głosisz poglądy sprzeczne do organizacji do której uczęszczasz i poprawiasz ich wersję prawdy na prawdziwszą wersję prawdy tej w swojej wydaniu. Ta prawda już jest ostateczna bo przecież jak sama pisałaś jesteś "świadoma" : ) - ale chyba nie różnicy między teorią a hipotezą xD W ogóle gdzie tu świadomość jak mówimy o ewolucji bakteria-człowieka ? :)
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
No jak dowodem pochodzenia człowieka od zwierząt jest to, że najpiew powstały zwierzęta to Sherlock Holmes pogratulowałby ci sprytu hehe. Po pierwsze teoria ewolucji jest tylko hipotezą a nie teorią naukową jak Wielki Wybuch a po drugie głosisz poglądy sprzeczne do organizacji do której uczęszczasz i poprawiasz ich wersję prawdy na prawdziwszą wersję prawdy tej w swojej wydaniu. Ta prawda już jest ostateczna bo przecież jak sama pisałaś jesteś "świadoma" : ) - ale chyba nie różnicy między teorią a hipotezą xD W ogóle gdzie tu świadomość jak mówimy o ewolucji bakteria-człowieka ? :)
To, że jestem katoliczką , nie oznacza, że jestem głupia i uwierze we wszystko co narzuci mi kosciół. Wierzę, we fundamenty Chrześcijaństwa, ale nie koniecznie muszę zgadzać sie z tym co wprowadzili przywódcy religijni. Powiem inaczej. Wierzę w Jezusa Chrystusa i w to co on głosił, a nie w to co mówią kardynałowie i biskupi. Wierzę w to co ustanowił Bóg a nie człowiek. Jestem wolnym człowiekiem i cenię bardziej relacje Człowiek- Bóg , aniżeli Człowiek- kościół - Bóg. I tak się składa, że praktykuję te pierwszą,będąc jednoczesnie katoliczką. Dlatego jesli chciałbys mnie kiedyś wciągnąć w jakąś sektę czy cos, to nie licz na to, bo nie mam tendencji ulegac i kłaniac sie człowiekowi. :)
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
To, że jestem katoliczką , nie oznacza, że jestem głupia i uwierze we wszystko co narzuci mi kosciół.
Nigdy tak nie twierdziłem, wręcz przeciwnie - każdy z was jest mądrością i miłością lecz czasem jesteście uśpieni. Zatem umówmy się- jesteś chrześcijanką - katolicy nie wierzą w reinkarnację (ty pisałaś, że to czyściec) oraz katolicy nie wierzą w ewolucję bakteria-człowiek. Masz swoją wersję prawdy a Kościół traktujesz jako narzędzie do własnych celow zgodnie z systemem wychowania, które ci narzucono oraz twoimi własnymi doświadczeniami i przemyśleniami. Wypośrodkowałaś sobie to co ci się w nim nie podoba z tym co ci się podoba i wytworzyłaś własny system ideologiczny, który tu piszesz ponieważ tamten jeśli miałabyś przyjąć w 100% jak katolicy to byłby on w sprzeczności z niektórymi twoimi pragnieniami. Nie ma w tym nic złego - tak właśnie robicie Active i jest to wspaniałe na swój sposób.

Dlatego jesli chciałbys mnie kiedyś wciągnąć w jakąś sektę czy cos(...)
Po co można kogoś wciągnąć do sekty ? chyba tylko po to aby go wykorzystać w jakikolwiek sposób. Z nas dwóch Active to ty należysz do sekty - ja jestem wolny od jakichkolwiek religii, sekt, zgrupowań czy zebrań. Jestem wibracją miłości Źródła i tak naprawdę stoję po waszej stronie mimo, że na mnie plujecie: )
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Po co można kogoś wciągnąć do sekty ? chyba tylko po to aby go wykorzystać w jakikolwiek sposób. Z nas dwóch Active to ty należysz do sekty - ja jestem wolny od jakichkolwiek religii, sekt, zgrupowań czy zebrań. Jestem wibracją miłości Źródła i tak naprawdę stoję po waszej stronie mimo, że na mnie plujecie: )
Nie puję na ciebie, ani nie drwię z ciebie, tylko próbuje zrozumieć tę sprzecznośc jaka w tobie siedzi.



Naxxramas napisał:
No jak dowodem pochodzenia człowieka od zwierząt jest to, że najpiew powstały zwierzęta to Sherlock Holmes pogratulowałby ci sprytu hehe. Po pierwsze teoria ewolucji jest tylko hipotezą a nie teorią naukową jak Wielki Wybuch a po drugie głosisz poglądy sprzeczne do organizacji do której uczęszczasz i poprawiasz ich wersję prawdy na prawdziwszą wersję prawdy tej w swojej wydaniu. Ta prawda już jest ostateczna bo przecież jak sama pisałaś jesteś "świadoma" : ) - ale chyba nie różnicy między teorią a hipotezą xD W ogóle gdzie tu świadomość jak mówimy o ewolucji bakteria-człowieka ? :)
Spójrz na człowieka i jego mózg to bedziesz wiedział. Wtedy odkryjesz o co chodzi w Bibli z wężem w roli głównej a w twojej wiedzy z reptilianami. Przekonasz się jaki jest tego sens i poznasz prawdziwy przekaz. A ewolucja jest pewnym ciagiem, procesem , który jest niezbędny do tego by to co ustanowił Bóg sie dokonało. :)
 
N

Naxxramas

Guest
Wtedy odkryjesz o co chodzi w Bibli z wężem w roli głównej a w twojej wiedzy z reptilianami. Przekonasz się jaki jest tego sens i poznasz prawdziwy przekaz.
Słuchamy. Oświeć nas :kiss:


tylko próbuje zrozumieć tę sprzecznośc jaka w tobie siedzi.
Nie zrozumiesz dopóki nie staniesz się oświecona.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Was? O'k was.
Ogólnie wszystko opiera się na zasadniczej zmianie mózgu człowieka. Uwydatnienie kory nowej, która odpowiedzialna jest za wyobraźnię, mądrość , kreatywność itp. Układ limbiczny może zostać. Jednak jest trzecia część mózgu, która rozwinęła sie jako pierwsza- kora stara mózgu. Odpowiada ona za pierwotne instynkty człowieka. Nazywana też gadzim mózgiem ( reptilian brain, reptilian complex)). To ona odpowiada za odruchy obronne, instynktowne agresywne zachowania, które biorą udział w dominacji, terytorialności i prokreacji. Gadzi mózg działa podświadomnie i odruchowo, wiec nie zawsze jesteśmy w stanie go kontrolować. Odpowiada za instynkty obronne, które skupiają się na obronie własnego ciała. Gdyby człowiek nie miałby układu limbicznego i kory novej byłby jak gad: Myślałby tylko o sobie i zabijał z zimną krwią, bez uczuć. Bo ta częśc mózgu nie ma w sobie niczego co związane jest z uczuciami, sumieniem itp.

W ksiedze rodzaju, gdy Bóg poucza Ewe i Adama by nie zrywac owocu z drzewa poznania prawdy- sprawdzał ich. Wtedy pojawił się wąż. Ten wąż to nie szatan czy jakis kosmita, to personifikacja naszego gadziego mózgu ( zapewne od tego pojawiła sie wiara w reptilian), to on zwiódł Ewę , a Ewa zamiast pokierować się korą nową, która odpowiedzialna jest za racjonalne myślenie i wyciagnąć z tego wnioski, odruchowo złamała zakaz, bezmyślnie , myśląc o swoim przetrwaniu. Uległa instynktowi.

Wtedy Bóg rzekł o tym , że wprowadza nienawiśc pomiędzy niewiastę i jej potomków a węża. Powiedział, że ona zmiażdży wężowi głowę a on jej piętę. I tu jest jasno przedstawione, co człowiek ma zrobić z głową węża ( gadzim mózgiem) - zmiażdżyć go! Zniszczyć! A wąż zmiażdży nam pięty . No i to robi. Człowiek , żeby przetrwać, polować, zabijać i utrzymać się na tych dwóch nogach musiał zacząć chodzić na piętach.

Gady nie znają miłości- Jezus każe nam sie miłować
Gady zabijają z zimna krwią - Mamy przykazanie " Nie zabijaj"
Gady działają instynktownie i wiecznie węszą zagrożenie a w razie czego uciekają lub atakują - Jezus mówi nam " Nie lękajcie się"
Gad myśli tylko o sobie- Jezus mówi " Szanuj bliźniego jak siebie samego"
Gad zaatakowany bedzie sie bronił- Jezus mówi " Gdy ktoś uderzy cie w policzek to nastaw mu drugi" " Kto cie kamieniem ty go chlebem"

Celem człowieka jest zniszczenie w sobie tego wewnetrznego gada, bo on w połaczeniu z rozwijajacą się w człowieku inteligencją zmienia człowieka w bestię. Tak własnie, Bibilijną bestią jest człowiek.
Agresja terytorialna - to inicjatywa własnie gadziego mózgu. gdy rozejrzymy się dookoła to widać jaki wpływ ma to na nasze stosunki interpersonalne czy polityczne. Wszedzie wojny, agresja , zabijanie, znieczulica, niewolnictwo, prostytucja, obrzarstwo i głód, terroryzm itp.

Gdybysmy umieli panować nad tym gadzim mózgiem, albo ograniczony by został jego wpływ na nas, chociazby w obrebie agresywnych zachowań , na świecie może zapanował by wkońcu pokój i spokój. Właśnie Jezus przyjmujac postawę łagodnego baranka, który potulnie idzie na wyrok, pokazuje nam , że nieokazując agresjii , można wygrać. On z martwych powstał. Więc czy ta cała pierotna walka ma sens? Nie ma.

Tą częśc mózgu mozna " zmiażdżyć" . Chodź jest to trudne. Jak? Tak jak zrobiliśmy to z: kością ogonową, ślepym jelitem czy naszymi ósemkami, które nie wszystkim rosną. Wystarczy poprostu nie urzywać tej części ciała. W przypadku starej kory ( gadziego mózgu) jest to nie do końca możliwe, ale można dezaktywować, lub obniżyć aktywność tych pól starej kory, które odpowiedzialne są za rózne formy agresji. Jak? Panować nad nią i na odruchami. spróbować przejąc kontrolę nad tym co kontroluje nas. Jezus idealnie pokazał jak tego dokonać. :)
 
N

Naxxramas

Guest
Gady nie znają miłości - Jezus każe nam sie miłować
skąd wiesz, że gady nie znają miłości ? Jezus nic nikomu nie kazał.

Gady zabijają z zimna krwią - Mamy przykazanie " Nie zabijaj"
No i tu masz rację - homo sapiens nie zabija się akurat z zimną krwią więc nic nie mogę odpowiedzieć :D

Gady działają instynktownie i wiecznie węszą zagrożenie a w razie czego uciekają lub atakują
Krokodyle wiecznie węszą ? leżą spokojnie jak wąż boa xD Że nie wspomne o smokach z Komodo xD

Gad myśli tylko o sobie- Jezus mówi " Szanuj bliźniego jak siebie samego"
Ludzie są wspaniali - wśród nich nie ma egoistów xD

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ten wąż to nie szatan czy jakis kosmita, to personifikacja naszego gadziego mózgu
- sprawdzał ich
Ten wąż to nie szatan czy jakis kosmita, to personifikacja naszego gadziego mózgu
- sprawdzał ich

Fajna historia. Nieskończona miłość tworzy człowiekowi gadzi mózg, który ulega wszystkim pierwotnym instynktom a następnie sprawdza go i za niego jeszcze karze. Bardzo szlachetne jak na nieskończoną miłość. ActiveAngel wierz w co chcesz, najwidoczniej moje przekazy nie są adresowane do ciebie xD
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
skąd wiesz, że gady nie znają miłości ? Jezus nic nikomu nie kazał.
Mówił " Miłujcie się, tak jak ja was umiłowałem " :)



Naxxramas napisał:
Krokodyle wiecznie węszą ? leżą spokojnie jak wąż boa xD Że nie wspomne o smokach z Komodo xD
Spróbuj pobawic sie z waranem z komodo :D



Naxxramas napisał:
Ludzie są wspaniali - wśród nich nie ma egoistów xD
Właśnie są egoiści.



Naxxramas napisał:
Fajna historia. Nieskończona miłość tworzy człowiekowi gadzi mózg, który ulega wszystkim pierwotnym instynktom a następnie sprawdza go i za niego jeszcze karze. Bardzo szlachetne jak na nieskończoną miłość.
Człowiek jest mieszkancem Ziemi a ten gadzi mózg zapewnia mu przeżycie. Każe człowiekowi i innym isotom podejmować walkę i zabijać. Mówi jak nie podejmniesz walki, lub nie uciekniesz to zginiesz.



Naxxramas napisał:
ActiveAngel wierz w co chcesz, najwidoczniej moje przekazy nie są adresowane do ciebie xD
Czemu?
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
Mówi jak nie podejmniesz walki, lub nie uciekniesz to zginiesz
Teraz już nie trzeba uciekać przed zwierzętami. A tak w ogóle to można to było inaczej zaprojektować - bez zabijania - jakby się chciało: )
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Teraz już nie trzeba uciekać przed zwierzętami. A tak w ogóle to można to było inaczej zaprojektować - bez zabijania - jakby się chciało: )
Przed zwierzetami nie. Ale kiedys tak. To co dawało nam instynkt przeżycia teraz czyni z nas bestie. Dlatego żeby na świecie zapanowała harmonia, ład i miłośc to człowiek musi pierw zacząć zamianę od siebie i zapanować nad tym wewnetrznym gadem ( ang. reptilianem), który karze mu walczyć, zabijać, gwałcić itp. Dlatego jeśli zaczniemy obdarzać się miłością a na ziemi wzrośnie bezpieczeństwo. Ta agresywna część mózgu bedzie powoli zanikać , dajac pole do popisu nowym elementom. Nie będzie w nas agresi i lęku. Nastąpi rozwój ducha. Ale zanim to nastąpi miną tysiące lat. Nasz interglacjał dobiega końca. Nadejdzie epoka lodowcowa. Za 95 tyś lat, rozwinie się nowe królestwo. Człowiek się zmieni. Jego mózg również. :) Niektóre gatunki wyginą a inne sie pojawią.
 
N

Naxxramas

Guest
Active wiesz co Ty sama jesteś kosmitka i to jest ujawniona odpowiedź na pytanie tematu :D :D :D a jak tak kosmici by się chcieli pod wasz socjal podłączyć to co byście powiedzieli ? :tongue: pewnie zwyzywali od nierobów hehe
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Active wiesz co Ty sama jesteś kosmitka i to jest ujawniona odpowiedź na pytanie tematu :D
Jak mogłeś tak okrótnie postapić?!. Ujawniłes mój sekret! Wydałeś mnie! :alien: :D

Naxxramas napisał:
a jak tak kosmici by się chcieli pod wasz socjal podłączyć to co byście powiedzieli ?
Ja sie podłaczyłam i mówią... Siemasz! Kiedy wpadniesz?


A tak na poważnie , to czemu nazwałeś mnie kosmitką???
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
(...) to czemu nazwałeś mnie kosmitką???

Bo Active tak sobie pomyślałem... może w jakieś nadzwyczajnej super gromadzie to nie mieszkasz, ale bądź co bądź Droga Mleczna ma 100k lat świetlnych średnicy więc jest szanującą się galaktyką, mieszkasz w jakiejś 1/3 odległości od jej jądra (czarnej dziury), w układzie słonecznym na planecie Ziemia - no to kurde chyba jesteś kosmitką no nie ? przynajmniej dla Szaraków :wink:

poza tym sama się przyznałaś :D cytuję:"Wydałeś mnie! " :alien:
 
Status
Zamknięty.
Do góry