Kosmetyki w internecie

alinamaj666

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,

mam pytanie do dziewczyn czy kupujecie kosmetyki w internecie. Moje pytanie wynika stąd że mam sklep internetowy z takimi produktami a klientów jak na lekarstwo
 

glosnarodu

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Powiem tak moja dziewczyna zresztą ja też kupujemy kosmetyki w sklepach internetowych z jednego prostego powodu: jest taniej. A jeśli ci nie idzie sprzedaż to leży u Ciebie marketing. Zacznij się reklamować na jakichś forach tematycznych ale najwięcej klientów przyciągniesz jeśli zaczniesz się pozycjonować. Jeśli będziesz na pierwszym miejscu np na frazę "sklep internetowy z kosmetykami" to będziesz mieć klientów. Jeśli twój sklep znajduje się na platformie Istora to uderzaj do firmy Eactive ponieważ te dwie firmy współpracują ze sobą i dostaniesz spory rabat na pozycjonowanie.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Z reguly nie kupuje kosmetykow w sieci z prostej przyczyny: uwazam ze zakupy kosmetyczne w realu sa poprostu bardzo przyjemne i nigdy by z tego nie zrezygnowalabym na rzecz internetu
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja musze powiedziec ze gdyby własnie nie takie internetowe sklepy to sama nie wiedziałabym o istnieniu masci na blizny zeraderm.Nieraz jest tak ze wiekszosc dobrych kosmetyków jest do kupienia tylko w internecie.
 

AsiaGadowska

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja wczoraj zamówiłam składniki do wyrabiania samemu kosmetyków na e-naturalne.pl. Jak tylko dojdą to coś zmajstruję :) Dam Wam znać, jakie były efekty i czy warto ;)

dodano 12.10.2011

Ok opinia na temat kosmetyków z e-naturalne.pl - jak na razie super, skóra w końcu mi się nie świeci, co strasznie mi przeszkadzało, po za tym na razie żaden pryszcz się nie objawił. Na razie krótko korzystam z tych kosmetyków, więc nie wiem, jak to będzie później wyglądać, ale w obecnej chwili polecam - szybka przesyłka, miła pani właścicielka, coraz większy wybór i receptury! Fajnie, że mogę sobie sama tworzyć kremy, bo przynajmniej wiem, co jest w nich
oczko.gif


//połączone posty
//rokicza
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja przeważnie kupuję w drogeriach, jak Rossman czy Natura. Czasem też na allegro. No i perfumy zdarzyło mi się kupować na merlinie i na mixmedia.pl przy okazji innych zakupów w tych sklepach
 

aliyah33

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Też bardzo często kupuję w Rossmanie, ale kiedy siedzę dłużej w pracy - i niestety wszystko jest już pozamykane jak wychodzę - to zamawiam na Allegro albo w drogerii Glamour. Internet jest jednak udogodnieniem :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
ja takie zwykłe rzeczy i kosmetyki (kremy, balsamy etc.) przewaznie kupuję w zwykłych drogeriach typu Rossmann albo od czasu do czasu Natura, ale jakies kosmetyki profesjonalne do włosow (odżywki i regeneratory) w sklepie internetowym, przeważnie w Kalamisie. Czemu? Po pierwsze nie sa dostępne w zwykłych drogeriach, po drugie owszem mogę je kupic od mojego fryzjera ale po dużo wyższej cenie. Po trzecie mogę sobie przejrzeć cały asortyment, poczytac skład, opinie. Co kto lubi :)
 
S

szyszana

Guest
Jeśli chodzi o znane i cenione marki to macie np. http://lorealprofessionnel.pl/Wiele jednak zależy od tego, jaka to cera, o co dokładnie chodzi, jaki efekt chcecie uzyskać. Bo jednak każda cera jest inna, każda może reagować inaczej, a nie pod każdą wcale łatwo możecie znaleźć kosmetyki.
 
Do góry