Kosmetyki do Twarzy ciała i włosów

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
mozecie polecic jakis niedrogi krem na blizny .
Widzialem krem soraya care & control na slady i blizny ale nie wiem czy warto mial moze ktos ?
:) :) :) :) :) :) :) :) :) pozdrafiam
 

raptus

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
a coś do bardoz suchej skóry?(twarz) no i na zaczerwienienia po goleniu
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
a coś do bardoz suchej skóry?(twarz) no i na zaczerwienienia po goleniu



Temat zalozylem aby kazdy mogl powiedziec co u zywa i co jest dobre i warto kupic .
A mi chodzi o ten krem np. z Soraya care&control na blizny albo jakis inny jaki znacie na blizny po tradziku i na tradzik zeby znikł razem z sladami :)
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Temat zalozylem aby kazdy mogl powiedziec co u zywa i co jest dobre i warto kupic .
A mi chodzi o ten krem np. z Soraya care&control na blizny albo jakis inny jaki znacie na blizny po tradziku i na tradzik zeby znikł razem z sladami :)

Ogólnie z bliznami po trądziku to ciężka sprawa, jest parę aptecznych specyfików na to, może tego wypróbuj?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Czy próbowal ktos moze " Ziaja - Pro - peeling z mikrogranulkami - bardzo mocny "
Podobno pomaga on zwalczac tradzik nie wiecie czy jest dobry ?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiesz co, używając peelingu nie pozbędziesz się trądziku. Peeling i taką domową pielęgnację można stosować na zaskórniaki, które najczęściej pojawiają się u osób z cerą przetłuszczającą się oraz trądzikową w tzw. strefie T (czoło, nos, broda, gdzie zwykle gromadzi się łojotok). Ich usunięcie nie jest łatwe, jednak możliwe. Wymaga wytrwałości i przestrzegania kilku zasad. Pamiętaj jednak, że mechaniczne oczyszczanie twarzy powinno być wykonywane wówczas, gdy wszystkie zmiany ropne (np. trądzik) na twarzy są zagojone! Najpierw musisz otworzyć pory (poprzez parówki, kompresy). Regularne peelingi i maseczki oczyszczające pomogą ci utrzymać czyste pory skóry. Peelingi stosuj tylko wówczas, gdy na skórze nie masz ropnych krostek. Maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu. Wystarczy rozprowadzić je na umytej skórze twarzy, a po kilkunastu minutach spłukać letnią wodą. Najlepsze będą te oczyszczające, przeznaczone do cery trądzikowej lub tłustej. Samo oczyszczanie skóry z zaskórników nie wystarczy. Gdy usuniesz zanieczyszczenie, pozostaje rozszerzony por, który znów szybko może stać się czarną szpecącą kropką na cerze. Aby twoja skóra była gładka i jednolita, stosuj również maseczki o działaniu ściągającym pory. Są one niezbędne, gdy do pozbycia się zaskórników stosowałeś parówki lub kompresy rozpulchniające skórę. Takie maseczki zawierają zieloną, białą lub koalinową glinkę, wyciągi z arniki lub kwiatu lipy o łagodnym działaniu napinającym i odświeżającym skórę.
Bardzo dobre są również naturalne płyny kosmetyczne, jak np. URT-OIL z naftą oczyszczoną (nafta oczyszczona ma szerokie zastosowanie w kosmetyce do pielęgnacji skóry, oraz włosów), który kupisz w aptece. Powinno się go stosować na przetłuszczającą się skórę twarzy, gdyż posiada działanie przeciwłojotokowe, ściągające, oczyszcza skórę i pory, zapobiega zmianom ropnym (przemywaj skórę twarzy nasączonym wacikiem codziennie rano i wieczorem).
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wiesz co Val, jak będę miała kiedyś jakieś pytania odnośnie kosmetyków, albo tego jak o siebie dbać to chyba bezpośrednio zgłoszę się do ciebie. Bo z tego, co tu wypisujesz chyba znasz się kobieto na rzeczy. Wow jestem pod wielkim wrażeniem.
Zainteresował mnie ten preparat, o którym pisałaś pod koniec swojej wypowiedzi. I w związku z tym mam jeszcze pytanie, czy można go kupić w każdej aptece i jaki jest koszt tego specyfiku??
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Próbowal ktos :
http://www.echemist.co.uk/productmedia/1453931816.Jpeg
warto czy nie ????????
 

akjam89

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Tego nie próbowałam więc nie wiem, ale za to używam kosmetyków z Nantesa. Jest taka linia Clean & Fresh. Tam jest tonik, żel i krem do twarzy. Bardzo mi pomogły więc polecam. Jak by co, to tu jest do tego link, zobaczcie: http://sklepnantes.pl/clean-fresh.html
 
Do góry