kosmetyczka

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jestem na jutro zapisana na zabiegi do kosmetyczki przeciwtradzikowe jakies
jeszcze nigdy nie bylam u kosmetyczki i moge normalnie przyjsc do niej w makijazu tzn tylko w podkladzie
wogole to daje dobre efekty? polecacie takie zabiegi wogole jak to wygląda
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
w makijazu mozesz, kazda poządna kosmetyczka przed zabiegiem zrobi Ci demakijaż, tylko moze odpusc sobie przez jeden dzien ten puder.
Hm odkąd ograniczyłam uzywanie podkładów widze ogromną róznicę, szczególnie w takie upały.
Co do samych zabiegów, to zdanai są podzielone co do oczyszczania mechanicznego. Wydaje mi sie ze wiecej z tego krzywdy niz pozytku, hmm
najlepiej poczytaj o tym na necie ( o ile juz nie jestes u tej kosmetyczki)
Większosc zabiegów to kwestia indywidualna, kazda z nas jest inna i nasze twarze mają inne potrzeby.

Co do zabiegów kwasami to nie robi sie ich latem, a wg mnie sa najlepsze :D
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
bylam dzisiaj u kosmetyczki na oczyszczaniu, najpierw to mialam wyciskanie a potem takie rozne maseczki i ona powiedziala ze jakos przez 2 dni beda miala troche zaczerwieniona skore
przyszlam do domu zmylam podklad ktory mi nalozyla i co widze...?!!! duze czerwone plamy na czole i nie tylko!! to tak ma byc? one sa naprawde bardzo widoczne
prosze pomozcie
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
z tego co wiem to ten podkład który kosmetyczka nakłada po oczyszczaniu twarzy musi zostać na jakiś czas
moja kosmetyczka np. mówi że mam zmyć następnego dnia dopiero...
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
moja mi powiedziala zebym normalnie go zmyla w domu
ale co z tymi zaczerwienieniami? tak ma byc? kiedy to zejdzie
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
mogłaś się dopytać jeszcze o oczyszczanie ultradźwiękami... po tym zabiegu skóra wygląda dość normalnie, nie ma żadnych śladów po wyciskaniu. Z tym, że efekt jest ciut słabszy niż po mechanicznym oczyszczaniu (chodzi mi o czas ok 5 dni po zabiegi i później) :)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Praxeda a cenowo? Ile te ultradźwięki? Bo szczerze powiedziawszy jeszcze o tym nie słyszałam. Zawsze miałam oczyszczaną twarz mechanicznie i nie wnikałam... ;)
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
u mnie w ostrołęce 90zł (w cenie jest zabieg oczyszczania, maseczka z alg i podkład)... chyba nie tak drogo. Ta maseczka kosztuje drogo, ale bardzo pomaga...
Bez tej maseczki zabieg kosztuje 70 zł...
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
bede musiala spytac o to
ja wlasnie mialam robiona maseczke z alg[nieprzyjemnie pachnie ale da sie zniesc]
mam nadzieje ze po 2 dniach nie bede miala tego zaczerwienienia bo troche sie przestraszylam;]
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
kiedyś poczytałam bardzo dokładnie na temat oczyszczania mechanicznego i odniechciało mi się tego zabiegu.
Zaczerwienienia schodzą, ale to nei jest najgorsze...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
nie chce straszyć autorki, tymbardziej ze nigdy nie miałam oczyszczania mechanicznego,
ale czytałam opinie ze stan cery sie pogarsza niektórym, ze te pory które sa otwierane nie domykają sie do konca i po jakims czasie jest gorzej, wiecej wyprysków i zabieg trzeba powtarzac
ale wiadomo sa dziewczyny które nie wyobrażałyby sobie zycia bez tego zabiegu.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Możliwe że niektórym sie cera pogarsza. To chyba zależy od kosmetyczki. I w sumie też od kosmetyków bo możliwe że pewnym ludziom szkodzą.
Ale wydaje mi sie że nie można też przesadzać z tym mechanicznym oczyszczaniem. Ja robie to tylko raz na pół roku albo nawet jeszcze rzadziej. Nie odczuwałam potrzeby powtarzania zabiegu... Hmm..więcej wyprysków? Ja mam dużo, to fakt ale wątpie żeby to była wina tego oczyszczania.

Pisze ze swoich doświadczeń ale wiadomo że różni ludzie różnie reagują i bardzo możliwe że czasem to oczyszczanie nie daje pożądanych efektów tak jak Ty to napisałaś.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tak, napisałam, ale nie mam zadnego doświadczenia w oczysz. mech.
odrazu próbowałam z kwasami i ich nie zmieniam na nic.
 
Do góry