kościół a wojsko

Status
Zamknięty.

emiliano221

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
polska
Nie napisałem nic o namaszczaniu broni tylko o święceniu:) i nie chodzi mi ze kapelanie maja tam nawracać tylko żołmierze co są tam na misji:)
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
65
Miasto
wielkamałopolska
Głównie o to mi chodzi że Kapelani wojskowi nie powinni według mnie ani namaszczać czy święcić broni,
Jednak napisałeś.
Nie napisałem nic o namaszczaniu broni tylko o święceniu:) i nie chodzi mi ze kapelanie maja tam nawracać tylko żołmierze co są tam na misji:)
Żołnierze mają przeżyć a nie nawracać, gdyby zaczęli nawracać to raczej wrócili by w skrzyniach.
 

emiliano221

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
polska
No i dlatego uważam że takie słowa to paranoja:( a tak poza tym to uważam że kościół nie powinien sie wtrącać w sprawy wojny czy wojska, wiara jest wiara a wojsko jest wojskiem
 

Jamsen

stojący na straży
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
4 662
Punkty reakcji
5

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Te, ważniak, jest taka opcja "edytuj", zeby nie pisać posta pod postem, widzi?
Nie zachęcaj tak do odpowiadania w tym topicu na siłę, bo wszystkie odpowiedzi masz na pierwszej stronie. Był temat "czy zabójstwo na wojnie to grzech" - tematy podobne, nie uważasz? I odstrasza ten błąd w tytule... makabra.
 

emiliano221

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
polska
Te, ważniak, jest taka opcja "edytuj", zeby nie pisać posta pod postem, widzi?
Nie zachęcaj tak do odpowiadania w tym topi na siłę, bo wszystkie odpowiedzi masz na pierwszej stronie. Był temat "czy zabójstwo na wojnie to grzech" - tematu podobne, nie uważasz? I odstrasza ten błąd w tytule... makabra.
ty pani wielce madra??? mogla by pani zejsc troszke z tonu??? a tak poza tym to pani z jakiej organizacji jest?? pewnie od rydzyka
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nie ubliżaj mi.
Ton? :D taki już mam i nie będę zmieniać dla Ciebie - chyba,że okażesz żeś coś wart.
Rozwiń temat, jeżeli tak Ci zależy na kontynuacji dyskusji.
I podnieś poziom.
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zewsząd
jeszcze nie zmieniłeś tego błędu w tytule? idealny przykład braku samokrytyki.
się dziwisz że jest mało wypowiedzi, a jak się widzi tytuł posta z takim błędem to aż strach otwierać wątek i czytać to co w środku. naprawdę takie coś potrafi skutecznie zniechęcić.
 

emiliano221

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
polska
jesteś tu od wczoraj to nie pyskuj do starszych
to prawicowe forum nikt cię tu nie lubi antyklerykalny krzykaczu
bede pisal na ten temat co mi sie podoba rydzykowy gnoju, co moze jeszcze powiec ze z mlodzierzy wszech polskiej jestes? jesli tak to wiec ze takich twpic trzeba
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Tu obowiązuje kultura, mam nadzieję,że Brave wynagrodzi Cię sowicie.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Proszę wszystkich,zeby nie wdawali sie w dyskusję z tym typem, pijawa nie może mieć pożywki.
Peace :papa:
 
Status
Zamknięty.
Do góry