Korale

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Korale to świetny dodatek do ciuchów :) po prostu boski :p niestety nie mogę sie pochwalić żadną dużą kolekcją, ale te które mam są bosskie, zwłaszcza takie fioletowe i delikatnymi czarnymi refleksami :p
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Ja uwielbiam Korale to stylowy dodatek do każdego ciuszka :)
 

Attachments

  • koralee.jpg
    koralee.jpg
    4,2 KB · Wyświetleń: 4

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja tesh lubie bizuterie kocham srebro i wogole za zlotem nie przepadam chociaz sliczne jest no ale nie dla mnie tak jak..korale sa ladne i mi sie podobaja nie uwazam ze sa na jkaies babcie bo sa w roznych kolorach i wogole fajne tylko jakos zle sie w nich czuje :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
też kocham korale mam ich całę pudełoko ottnio dokupołam pecyjalnei do jeansów turkusowe drewniane duz e w zakopanym :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja bardzo lubię korale, ale ich nie noszę, bo nie pasują mi do mojego stylu. Ale lubię je oglądać w sklepach i jak wiszą sobie na szyjach innych osób ;)
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
mam obsesje na ich punkcie o_O zaraziłam nią moja siostre :p i mi to na rękę bo pożyczamy sobie, a każda ma inne :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam takie fajne drewniane wielgachne rozowe :D a wszesniej to byly naturlanego koloru tylko pomalowalam, jeszce takie "pseudo perły" mi sie podobaja w dawnych czasch sie w takich chodzilo :p
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
korale wueilbiam, ale nie lubia jak sa jakies strasznie wymysle, a najgorzej rózowe, dla mnie korale muszą byc drewniane w jakiies ciekawe wzory w kolerach stonowanych (brąz czern, zielen)
 

Amelia002

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Korali jest teraz wszędzie pełno. Praktycznie za grosze można je nabyć.
np. tutaj
http://aukcjewp.wp.pl/show_user_auctions.php?uid=5462764

Na jarmarku dominikańskim były bardzo tanie, ale teraz niestety to tylko w centrach handlowych po dużo wyższych cenach można nabyć. Ja jestm za tym aby korale samemu sobie zrobić - jaka frajda ale trzeba się kilka dni namęczyć aby był oczekiwany efekt.
pozdrawiam
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
ooo też mam ochote wykonać coś co bede miała tylko ja, ale za bardzo nie wiem jak się zabrać za wykonanie takich koralików :( , może jakieś szczegóły ?? :)
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
poszukuje kompletu takich grubych, drewnianych korali
tzn korali na szyje i branzoletki :)
niestety u mnie w miescie jest bardzo maly wybor takich rzeczy a na dodatek sa drogie :(

widzialyscie moze gdzies takie komplety? na allero badz na innych stronach?
w przystepnych cenach

pomocy !
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
poszukuje kompletu takich grubych, drewnianych korali
tzn korali na szyje i branzoletki :)
niestety u mnie w miescie jest bardzo maly wybor takich rzeczy a na dodatek sa drogie :(

widzialyscie moze gdzies takie komplety? na allero badz na innych stronach?
w przystepnych cenach

pomocy !
widziałam na allegro :) komplet bransoletka plus korale na szyję za 30 zł np coś takiego http://www.allegro.pl/item127163864_promoc...ansoletka_.html
musisz sama poszukać

a tu jeszcze z kolczykami: http://www.allegro.pl/item127679454_piekne...ransoletka.html
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja mam bransoletke w kolorze - zielono-turkusowo-fioletowym ;)
Takie korale na szyje tez mi sie podobaja ,ale jakoś siebie w nich nie widzę :p A nawet jak bym chciała ,to nie wiem ,gdzie bym je miala kupic ,bo ta bransoletke kupilam sobie w Krakowie ,a teraz chcialam sobie jeszcze dokupic w innych kolorach ,no ale cóż... nie ma :/
 

Amelia002

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
ooo też mam ochote wykonać coś co bede miała tylko ja, ale za bardzo nie wiem jak się zabrać za wykonanie takich koralików :( , może jakieś szczegóły ?? :)

Poszukaj sobie w ineternecie sklepów z koralikami np. wpisz w google koraliki i powinno wyskoczyć mnustwo tego typu sklepów. Napewno znajdziesz tam również żyłki i inne akcesoria potrzebne do skonstruowania koralików dla siebie. A reszta tzn. wzór to już zależy wyłącznie od Ciebie,
pozdrawiam
 

Myosotis

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Rybnik
Korale? Oczywiście! Noszę dużo, ale nie kolorowych. Czarne, brązowe, czerwone i białe.
 

Attachments

  • czarne_korale.jpg
    czarne_korale.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 22
Do góry