Konto w banku internetowym

ORZECHgda

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Witam.
Poszukuję banku w którym jest możliwość założenia konta internetowego.
Zależy mi na jak najniższych cenach.
 

informatuss

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
"Sukces mBanku w rankingu "Bank Najbliższy Klientowi" publikowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną". Dzięki Klientom, został najchętniej polecanym bankiem w Polsce. Z kolei eksperci docenili jego system transakcyjny, uznając go za najlepszy." - Jaki bank ???

Ja też korzystam i jeszcze na mnie nie zarobili ;)
 

kozel111

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
SKOK nie jest co prawda bankiem internetowym, ale rzeczywiscie mozna zalozyc konto internetowe na calkiem niezlych warunkach jak pisze kolega badyl
 

GeneralFuneral

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
SKOK nie jest co prawda bankiem internetowym, ale rzeczywiscie mozna zalozyc konto internetowe na calkiem niezlych warunkach jak pisze kolega badyl

To sie zgadza, sam sie zastanawiam czy nie przeniesc tam swojego konta. Ciezko zdobyc zaufanie banku w kwestii np. kredytow,jesli nie ma sie wielkich miesiecznych wplat, a Skok ma bardziej partnerskie podejscie do klienta.
 

kozel111

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
no tez slyszalem o tym podejsciu do klienta, ale fajnie jak bys sie wypowiedzial jeszcze jakis spec na ten temat
 

riczard badyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
no tez slyszalem o tym podejsciu do klienta, ale fajnie jak bys sie wypowiedzial jeszcze jakis spec na ten temat
Dobre podejście partnerskie - czyli co? Proszę trochę rozwinąć, choć dla mnie chyba nie będzie to tak istotne, ewentualnie takim miłym dodatkiem. Bardziej interesują mnie cyferki i "praktyczność".
 

7klakier

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dobre podejście partnerskie - czyli co? Proszę trochę rozwinąć, choć dla mnie chyba nie będzie to tak istotne, ewentualnie takim miłym dodatkiem. Bardziej interesują mnie cyferki i "praktyczność".
Podejście partnerskie to takie jak masz relacje ze swoim partnerem - chłopakem, dziewczyną, kimś z kim robisz interesy itp. Polega na wzajemnym szacunku.
 

kozel111

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Podejście partnerskie to takie jak masz relacje ze swoim partnerem - chłopakem, dziewczyną, kimś z kim robisz interesy itp. Polega na wzajemnym szacunku

brzmi troche sloganowo, ale malo konkretnie, czy oznacza to cos poza tym ze pani w okienku sie do mnie usmiechnie :)?
 

riczard badyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Podejście partnerskie to takie jak masz relacje ze swoim partnerem - chłopakem, dziewczyną, kimś z kim robisz interesy itp. Polega na wzajemnym szacunku

brzmi troche sloganowo, ale malo konkretnie, czy oznacza to cos poza tym ze pani w okienku sie do mnie usmiechnie :)?
He he ... wolałbym nie porównywać podejścia partnerskiego do relacji międzyludzkich, bo polskie społeczeństwo jest dość specyficzne :) człowiek naogląda się na co dień patologii i jakby tak miao być w biznesie to dzięki. Załóżmy, że bank jest jak partnerka ... walnie na Ciebie "focha" zabierze swoje manatki (czytaj. Twoje pieniądze) i wynosi się z Twojego domu (czytaj konta), a Ty ..? Nie ważne czy się wprowadzi z powrotem czy nie, takiego stresu wolałbym nie doświadczać ... są też związki idealne ... chociaż nie chyba nie ma :) Pzdr.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja polecam pekao - serwis pekao24 jest bardzo łatwy w obsłudze i dopasowany do potrzeb klienta. Jest moim zdaniem wyjątkowo przejrzysty i funkcjonalny.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja również stawiam na pekao tylko proszę nie mylić z pko:) wszystko można załatwić nie wychodząc z domu! proste, łatwe i przejrzyste!
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Jestem w pekao już kupę czasu. I jest coraz lepiej :)
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja też mam od niedawna konto w pekao i bardzo sobie chwalę. Stronę mają bardzo uporządkowaną czytelną i jak dla mnie bardzo prostą w obsłudze.
 

lenart

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy gdzieś już tutaj o tym nie pisałem, ale znalazłem jakiś czas temu taką porównywarkę: http://www.bank.info.pl/ może się przyda. Ja od siebie polecam Alior ze względu na darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja osobiście jakoś takim porównywarkom nie ufam zbytnio! porównalem juz kiedyś sobie polise na samochód i wyszedłem na tym jak zabloci na mydle:) wolę mieć wszystko czarno na białym wyjaśnione od tamtej pory! Uważam że pekao to dobry bank i zasługuje na to by polecać go innym nowym klientom:)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
ja proponuje pekao, bardzo łatwe w obsłudze, przejrzyste i funkcjonalne.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
najważniejsze że są jeszcze ludzie którzy ufają polskim bankom i trzymają tam swoje oszczędności, osobiście mam zaufanie do pekao i narazie nie mam zamiaru zmieniać banku na inny:)
 
Do góry