Konto Młodzieżowe

JediAs

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krzesło przed monitorem
W mojej miejscowości (GUBIN) są (chyba) tylko 2 banki (PKO i SGB tylko te 2 znam) . W którym jest lepsze konto młodzieżowe ??? (jak wogóle są w nich konta młodzieżowe)
Pomóżcie bo niewiem jakie wybrać.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
wybierz mBank- moim zdaniem najlepsze konto młodzieżowe jest właśnie w mBanku, jest to bank internetowy i nie potrzebna jest siedziba banku w miejscu w którym mieszkasz.
 

pmsady

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
może spróbuj z kontem młodzieżowym izzyKonto w mbank, darmowe przelewy, nie ma obowiązku posiadania minimalnej kwoty na koncie, konto od 13 roku życia, z tego co sie orientuje to bez prowizji wybierzesz pieniądze w bankomatach w tesco na ulicy budziszyńskiej ( Euronet), a także w oddziale BZWBK na ul. piastowskiej, zobacz sobie jeszcze blog i info o tym koncie Konto młodzieżowe darmowe izzyKONTO , pozdrawiam
 

thedude

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mam izzyKonto od paru lat i jest naprawdę świetne. Nigdy nie miałem żadnego problemu. Właściwie nei odczuwa się żadnego dyskomfortu w związku z brakiem siedziby, wszystko przez internet i telefon można łatwo załatwić, no i w kolejkach nie trzeba stać.
 

mexicocity

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wybierz takie konto, by mieć dużą ilość bankomatów. Korzystaj z bankomatów swojej sieci. Nie płać prowizji innym bankom. Tylko niektóre banki oferują możliwość wyjmowania gotówki z bankomatów innych banków bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
ja Ci polecą konto ING z Lwem Student. Mam i jestem zadowolony :) 0zł za prowadzenie itp
 

kerat

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja mam konto w bzwbk i jestem z niego zodowolony.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Też polecam BZ WBK- zero opłat, a w bankomatach BZ WBK minimalną kwotą wypłaty jest 10zł, co zapobiega wydawaniu nadprogramowych pieniążków :D
 

norbi318

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem powinieneś założyć konto w Mbanku(ja czekałem na kuriera z umową chyba ze 3 miesiące ) a jesli wolałbyś z banku ktore wymieniłeś to PkoBP opłata za konto studenckie z dostepnem do neta tyo koszt 2,5 zł miesięcznie, Ale możesz także wybrać konto grafiti i wtedy jest 1,5 zł :D
 

michalch123

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
wejdź na stronę www.uslugibankowe.org Znajdziesz tam porównanie największych banków w Polsce
 

VeGo7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
mam 17 lat przy 15 latach założyłem konto na Mbanku mianowicie Izzy Konto i muszę przyznać jestem bardzo zadowolony. Przelewy za darmo. Śmiało można powiedzieć ze konto nic nie kosztuje. Polecam
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wybierz mBank- moim zdaniem najlepsze konto młodzieżowe jest właśnie w mBanku, jest to bank internetowy i nie potrzebna jest siedziba banku w miejscu w którym mieszkasz.

Tak, tylko niestety jest problem z bankomatami np. na Podkarpaciu.
Ale na szczęście to mbank rekompensuje bezpłatnym prowadzeniem konta bankowego i teraz chyba przelewy do różnych banków są za free.
 

darooo

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mam izzykonto już od paru lat i bardzo je chwalę. Darmowe przelewy, łatwa obsługa przez internet i telefon. Potwierdzam, że na podkarpaciu gdzie mieszkam jest mało bankomatów. Jednak ja tego nie odczuwam bo pieniądze zarobione w pp wydaję w internecie albo płacę kartą w sklepie a za to nie ma prowizji.
 

MagicR

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że się przyda http://www.finansosfera.pl/konta-studenckie/
duży wybór kont studenckich i młodziezowych
 

Emil07

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Okolice Mławy
Również mam IzzyKonto. Polecam! Nie przeszkadza mi to że nie ma placówek mBanku nawet w promieniu kilkudziesięciu kilometrów ode mnie? Po co mnie to? :) Wpłacam oszczędności na własne konto płacąc przelewem w placówce gdzie się płaci rachunki i jest git. Nie przeszkadza mi to :)
Wyłączyłem ubezpieczenie od zgubienia karty które mi ciągnęło 1,50 zł chyba co miesiąc.. I konto jest darmowe, wszystko za free. Jak mam coś na koncie a nie mam przy sobie gotówki to karta w dłoń i idę po coś dobrego do sklepu. Bardzo przyjemna sprawa te IzzyKonto. Więc wybierajcie mBank, nic nie płacicie a korzystacie za free z wszystkiego a nie jakieś opłaty, że można w necie konto sprawdzać.. Żenada brać teraz opłaty za coś co powinno być za free - tak jest w mBanku i ciesze się że dałem się namówić przez brata na ten bank, konto.

Pozdrawiam
 
Do góry