Konto mBank

Tomas Tomas

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Skończyłem 14 i postanowiłem założyc konto w banowe ;]
Znajomi doradzili internetowe konto w mBanku (IzzyKonto) Mam do was kilka pytań ;p

1.Składam wniosek w internecie...i co dalej ? Kontaktuje się ze mną ktoś od nich ? I przyjezdza ze wszystkimi papierami do domu ?

2.Mając takie konto dostaję kartę płatniczą którą mogę płacic za zakupy ?

3.Muszę miec jakas określona kwote na koncie ? Chodzi mi o jakeis minimum..

Narazie tyle chyba dobry dział :)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
1. Tak przyjeżdza do ciebie Kurier. Ale w twoim wypadku umowe o prowadzeniu konta musisz ty podpisać oraz twoi rodzice. Musisz przygotować dokumenty tożsamości swoje (może być legitymacja szkolna albo paszport) oraz twoi rodzice muszą przygotować dowody osobiste.

2. Przy składaniu wniosku o otwarcie IzzyKonta musisz zaznaczyć opcje że chcesz otrzymać darmową karte.

3. Nie żadnego minimum nie ma. Ale jak już będziesz miał tą karte, to niewiem czy jest automatycznie czy też nie, ale karta może być automatycznie ubezpieczona( chyba 1,7 zł miesięcznie) lepiej sobie odrazu po uzyskaniu rachunku sprawdz czy taką opcje masz właczoną lub wyłaczoną i sam zdecyduj czy chcesz mieć ubezpieczenie karty płatniczej
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Co do ubezpieczenia karty, to czy ma być czy nie to decydujesz przy składaniu głownego wniosku.


A ja mam takie pytanie, za niedługo (ja za 9mc) a kumpel za 1 mc kończymy 18 lat. Konto automatycznie wygasa? Wysyłają wypowiedzenie umowy? Jak wygląda sytuacja?
 

salos

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Co do ubezpieczenia karty, to czy ma być czy nie to decydujesz przy składaniu głownego wniosku.


A ja mam takie pytanie, za niedługo (ja za 9mc) a kumpel za 1 mc kończymy 18 lat. Konto automatycznie wygasa? Wysyłają wypowiedzenie umowy? Jak wygląda sytuacja?

konto nie wygasa masz je dalej
mogą ci zaproponować zmianę na inne konto (w mbanku z izzy na ekonto) ale nie musisz tego zmieniać...
 

Tomas Tomas

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Eleana dzieki za info napewno przyda sie ;)
A czy musi byc podpis obojga rodziców czy 1 wytarczy ?
 
Do góry