KONTO BANKOWE

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
może niebawem wymyślą taką opcję jak chodzący bankomat i pieniążki będą nam przyności np. listonosze do domu :eek:k:
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
w sumie tak.... no ale np. jak ktoś ma problemy z wychodzeniem z domu bo np. jest niepełnosprawy to pomysł by egzamin zdał:)
 

lenart

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Czy mbank na pewno ma domenę *.net.pl? Wyczuwam tutaj jakieś oszustwo, a co najmniej wprowadzanie w błąd.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
coś mi nie pasuje tu obóz sportowy a konto w mbanku.... jeżeli chodzi o tą domenę to również wprowadzenie w błąd!
ciekawe czy w pekao jest coś takiego:) :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Mi pasuje pekao - serwis pekao24 jest bardzo łatwy w obsłudze i przejrzysty.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wcześniej ludzie narzekali że są problemy z logowanie w pekao i ze jest dużo przerw technicznych ale od pewnego czasu wszystko się zmieniło, jest bardziej przejrzyste, czytelne no i co najważniejsze nie ma awarii:)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja w pekao jestem od 1997 roku i nigdy żadnych problemów nie miałem. A teraz jest jeszcze lepiej, jeżeli chodzi o konto internetowe.
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja w pekao jestem od 1997 roku i nigdy żadnych problemów nie miałem. A teraz jest jeszcze lepiej, jeżeli chodzi o konto internetowe.

Tak potwierdzam, że zostało wprowadzonych dużo fajnych zmian. Najbardziej podoba mi się zmiana tego, ze samemu można wymyślić nazwę dla zakładanej lokaty ...
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Mi podoba się jeszcze, że jest prostsze menu, są pogrupowane podobne produkty i funkcje i jest dzięki temu mniej zakładek. Wygodniej i prościej.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Dla zainteresowanych bliżej pekao demówka strony www.pekao24.pl tu znajdziecie wszystkie najważniejsze i ciekawe rzeczy!
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Czy mbank na pewno ma domenę *.net.pl? Wyczuwam tutaj jakieś oszustwo, a co najmniej wprowadzanie w błąd.

domena jest prawidłowa. Program partnerski Mbanku i jego podstrony posiadają inną domenę niż strony samego mbanku - różnią się właśnie poprzez ".net" :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Najlepiej to mieć dostęp do swojego konta przez 24 godziny przez net. Wtedy jest ręka na pulsie.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ale dobrze jest, żeby konto internetowe miało też zaplecze w banku. W razie jakiejś awarii systemu, wiadomo przynajmniej gdzie iść i szukam informacji i pomocy.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Internetowa bankowość to wygoda, zaoszczędzony czas ale placówki i bankomaty to też ważna kwestia!
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że wygoda. Ale z tym zastrzeżeniem, żeby kontakt nie sprowadzał się wyłącznie do infolinii (o to chyba chodziło dudeczce).
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Dokładnie o to mi chodziło :papa: Nie chciałabym być zdana wyłącznie na łaskę infolonii.
 
Do góry