KONTO BANKOWE

biznesmarty

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
zcicha napisał:
a jaki mBank ma program partnerski, ze jest cos takiego w ing to wiem ale mbank - pierwsze slysze ?

:eek:k:


Największą zaletą programu jest:

Tabela prowizji które otrzymujesz

np
eKONTO/eMAX/eMAX plus prowizja dla ciebie - 45,00 zł
oraz 10% prowizji bezpośredniej za sprzedaż poleconego partnera.

mBIZNES/konto/mBIZNES max prowizja dla ciebie - 50,00 zł
oraz 10% prowizji bezpośredniej za sprzedaż poleconego partnera.

KARTA kredytowa prowizja dla ciebie - 50,00 zł
oraz 10% prowizji bezpośredniej za sprzedaż poleconego partnera.


:eek:k:
 

arrrtt

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
W przypadku wyboru konta warto zwrócić uwagę na to by miało rozsądne oprocentowanie (było rachunkiem oszczędznościowo-rozliczeniowym) oraz by było brak opłat za przelewy oraz spora ilość bankomatów w okolicy, gdyż to już oszczędność.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja mam konto w BPH. Generalnie nie są źli, ale jest na całe miasto obecnie tylko jeden bankomat. Wcześniej były dwa. I zastanawiam się nad zmianą. Muszę tylko popatrzeć jakie skutki rodzi likwidacja konta.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
ja mam również w BPH-u i w porównaniu do BZ WBK jestem bardzo zadowolona - a oprocz bankomatow BPH-owskich można również korzystać z sieci Euronetu - ale o tym chyba wiesz?
ps. a jakie mogą być skutki likwidacji konta jak nie posiadanie już owego?
 

mexicocity

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Musisz określić się sam co jest najlepsze dla Ciebie. Zwróć jednak uwagę na to by konto było prowadzone za darmo, brak jakichkolwiek opłat za karty oraz dostępność bankomatów w okolicy bo nie sztuką jest oszczędzać na rachunku a 9 zł płacić na przykład za wypłatę. Jeśli chcesz mieć dodatkowe funkcje inwestycyjne w fundusze czy lokaty poszukaj odpowiedniego konta z czymś takim bo na rynku jest mnóstwo. Ponadto bank z obsługą internetową choć to już podstawa w dzisiejszych czasach co pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze ale i czas... a co za tym idzie przydały by się darmowe przelewy do wszystkich.
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
ja założylem w Alior Banku i dostałem 100 za darmo taka po prostu promocja ;) zaraz sie przekonamy jak to jest w praktyce z tym nowym bankiem
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
ja mam również w BPH-u i w porównaniu do BZ WBK jestem bardzo zadowolona - a oprocz bankomatow BPH-owskich można również korzystać z sieci Euronetu - ale o tym chyba wiesz?
ps. a jakie mogą być skutki likwidacji konta jak nie posiadanie już owego?
Sprawdziłem i nie rodzi żadnych skutków prawnych. Właściwie rozwiązanie umowy zachodzi na mocy porozumienia stron lub braku aktywności związanej z kontem w okresie pół roku od ostatniego działania.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oboje z chłopakiem mamy konta w ING Banku Śląskim
jestem zadowolona co prawda mam tylko OKO i walutowe
ale chłopak już tyle lat ma zwykle konto i nie narzeka
 

koncha25

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam konto w Millenium i też jestem zadowolony, podoba mi się rozbudowany dostęp przez Internet do konta. Zastanawiam się nad nowym Alior Bankiem, czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć?
 
K

kinga_sc

Guest
także przyłączę się do powyższych wypowiedzi i postawię na mBank, ING tez mam i jakoś nie polecam
 

mexicocity

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie życia bez konta w banku. Łatwość i wygoda obsługi i przede wszystkim wiele spraw można załatwić nie tyle bez wychodzenia z domu co bez niepotrzebnego stania w kolejkach. Niskie koszty przelewów albo ich brak, no i odpowiednie oprocentowanie rachunku by pieniędzy jednak nie trzymać w domu by nie zjadała ich inflacja. Dla samego tego faktu warto oszczędności trzymać w banku na koncie
 

Kalif

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
A ja dodam od siebie. LUKAS Bank, mam tam konto od 8 lat i jak do tej pory nie mam na co narzekać.
 

mexicocity

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ważne żeby trzymać w banku lub odpowiednio inwestować te pieniądze na swoim rachunku, tak by coś rosło. Jeśli masz konto oszczędnościowe to oszczędzaj regularnie. Nawet niewielkie wpłaty gromadzone systematycznie na koncie zaczną po jakimś czasie przynosić jakieś zyski. Gdy uzbiera się większa kwota, zastanów się nad lokatą.
 

Frape

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Także polecam mBank, mam u nich konto już od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów. Warto do zwykłego rachunku otworzyć (bezpłatnie) konto oszczędnościowe eMax Plus.

Ostatnio założyłem też rachunek w Polbanku, żeby skorzystać z ich lokaty 9%. Jeśli chodzi o dostęp do konta przez internet to jest tragicznie - nie zawsze chce się zalogować i sam interfejs do najprzyjemniejszych nie należy. Jeśli nie przeszkadzają Wam ciągłe wizyty w placówce, to też możecie spróbować, mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
 
Do góry