Kontakty w gg

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Najprostszy sposób:
Kiedy osoba, którą chcesz sprawdzić jest dostępna to naciskasz na nią prawym przyciskiem i wybierasz "informacje"
Jeśli wyświetli się jej numer IP to znaczy ze ma Cie na liscie, jeśli <brak> numeru IP- nie ma.
Skuteczność w 80% przypadków, ale zawsze coś
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
No heh wypróbowałem ten sposób i widziałem IP 3 osób xD, czy ja wiem czy to jest 80% szansy, a na liście mnie napewno maja :p
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
wiem że była wersja gg 6.0 gdzie mogłeś dowiedzieć sie szczegółowych informacji o użytkowniku a np czy jest taka możliwość jeśli kogoś sie nie ma na liści. Np. skontaktować sie z adminem gg :p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Wyślij linka jakiegoś. Jeśli się pojawi komunikat antyspamowy będzie to znaczyło że ten ktoś Cię nie ma na liście ;D ;P.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ach, tak więc mój błąd. Przepraszam. Od długiego czasu używam AQQ nie jestem na czasie w temacie Gadu jak widać :).
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
jest sposób...jest do tego jakiś program,ale nietstety nie wiem jaki :/
mam 2 gg - jedno,którego numer znajomi mają,drugie-po to,żeby zobaczyć kogo mam na tym pierwszym i którego numeru nie ma nikt.I parę razy zdarzyło się,że znajomi pisali na to drugie i pytali kim jestem,bo ja mam ich numer a oni mojego nie.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
No heh wypróbowałem ten sposób i widziałem IP 3 osób xD, czy ja wiem czy to jest 80% szansy, a na liście mnie napewno maja :p
Wiem :) ale chodzi mi o to, że u niektóych osób które mają Cię na liście nie wyśwketla się IP
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
tzn mi sie wyświetla u każdego IP jak sie nie wyświetlało to pytałem sie znajomego i napisał że mnie usunął. A czy jest możliwość sprawdzenia osoby której nie mamy w kontaktach :D
 

Wo_OreK

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Miasto
ze znowu ?
Ja mam sposób ale nie wiem czy jeszcze działa... po prostu spróbuj wysłac do kogos plik , zapewne wiecje jak to sie robi :p z tego co pamiętam to jak ten ktos nie miał cie na liscie to nie mogłes nic wysłać , mozecie to sprawdzic :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
jest takie cos ja gg strongier i wlasnie w tym progranie mozesz zobaczyc kto cie dodal do kantaktow...specjany program... :) latwo sciagnoc i wogole latwy w obsłudze
 
Do góry