Konta Premium Turbobit.net oryginalne 30 + 10dni

hooma

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
KONTA PREMIUM W SERWISIE TURBOBIT.NET

Witam.

Dziś mogę zaoferować Wam ludziska konta premium w popularnym serwisie Turbobit.net.

Nie ma tu żadnych przekrętów, haczyków i czegokolwiek niezgodnego z prawem.

Sprzedaję konto 30 + 10dni co razem daje 40dni! dostępu premium na tym hostingu.

Mozliwość wystawienia aukcji allegro bo jak wiadomo, nigdy nie zaufa mi poprzez transakcje na forum.​



Jak to działa?

1. Kupujesz konto Premium na 30dni (Trubobit dodaje jeszcze +10dni).
2. Wykonujesz przelew na mój rachunek bankowy lub za pośrednictwem systemu PayPal.
3. Generuję Ci konto tj. losowy login (adres email) i hasło, po czym wysyłam mailem na wskazany przez Ciebie adres mailowy (lub ten z Allegro).
Uwaga czynność ta od pojawienia się pieniążków na moim koncie może potrwać do 24h o ile strona Turbobit nie zostanie wyłączona lub z ich przyczyn utrudni w jakiś sposób utworzenie konta (ale bez obaw).
4. Po otrzymaniu danych do konta możesz zmienić hasło na swoje (maila chyba się nie da - dlatego otrzymasz dane dostępu do skrzynki pocztowej).
5.Dbaj o bezpieczeństwo konta:
- najlepiej nie dziel się z innymi
- załóż security code (ochrona konta przed zmianą danych)
- korzystaj z serwisu zgodnie z ich regulaminem

Od momentu przekazania kupującemu danych do konta premium, sprzedający nie ma wpływu na to, co robi z nim nabywca, dlatego nie pomogę Ci jeśli je utracisz lub ktoś Ci je ukradnie.

Czas ważności konta premium rusza od momentu wygenerowania konta. Z racji, że utworzę je zaraz przed wysłaniem go do Ciebie mailem, dużo Ci nie ubędzie ;)

W tej cenie na allegro kupisz oryginalne premium na 30dni, tu dostaniesz o 10dni więcej wg polityki Turbobit (legal).


Cena: 27PLN!

Kontakt PW lub hooma20@gmail.com​
 

hooma

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Aktualizacja

Dodano aukcje:

http://allegro.pl/turbobit-net-oryginalne-premium-30dni-10-gratis-i2413877234.html
 
Do góry