Konsole!

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
A ja właśnie zrezygnowałem z x360 i postanowiłem kupić sobie nowego kompa:p
Moją pierwszą był też pegazus a drugą PSONE(PSX slim)
CTRa oraz Gran Turismo 2 i Tekkena 3.
A pamiętasz może platformówki???Mi one najbardziej się podobały jak byłem mały.Spyro,Crash Bandicoot,Croc...
W to się kiedyś grało.
A i jeszcze pamiętam moją pierwszą strzelankę-Syphon Filter(bodajże 3 część)
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Ostr
Crash był klasą samą w sobie i długo żadna gra mnie tak nie wciągnie :)
W ubiegłym tygodniu sprzedałem swój zabytek PS One za 100 zł i trochę dziwnie się czuje bo to jednak klasyk, który powinien sobie dumnie leżeć w szafeczce i okazjonalnie być używany...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
I potem pokazać potomkom, na czym kiedyś się grało :p Ja od dziś wakacje, więc w końcu będzie czas przysiąść na dłużej do konsoli :) Szczególnie, że nareszcie dorwałem Assasina :)
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Ostr
a ja PS2 nie włączyłem chyba od 3 tygodni albo i więcej z braku czasu...
Co do pokazywania dzieciom to trzymam Commodore 64 i za żadne pieniądze nie sprzedam :D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Crash był klasą samą w sobie i długo żadna gra mnie tak nie wciągnie
Ja myślałem że jestem na to już trochę za stary ale jak włączyłem emulator to nie mogłem się oderwać od monitora :)
A jak załączyłem Syphona to aż mnie głowa rozbolała od grafiki.I pomyśleć że wtedy to wyglądało inaczej,wtedy to był szczyt techniki te strzelanie przez ścianę te headshoty... ehhh...
 

Arkes

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeśli o mnie chodzi, to tylko Playstation.
Aktualnie mam Playstation Portable- PSP oraz Playstation 2. Jestem z nich zadowolony. Fajnie tez ze gry sa tanie
 

Honnen

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznan
Ja mam Xboxa i jestem z niego zadowolony. Gram w Calla 4 przez LIVE. Ale jak juz chcecie kupic xboxa to polecam kupic Premium: ma dysk i najlepiej jak by mial zrobionego Ubdata bo mozna wtedy zgrac gry na dysk :D. No i oczywiscie wejsciowke do neta.
 

mari2501

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
LUBUSZAN
Ja to kiedyś miałem megahit czyli pegazus. Było to gdzieś 6 lat temu :) ale po miesiącu pegazus i telewizor się spalili. A ja od maja jestem posiadaczem konsoli Playstation2 jest najlepsza. Może nie powala grafiką, zaawansowanymi akcesoriami ale nie jest droga. I niestety niedługo nikt nie będzie już kupywał tego typu konsoli ponieważ gry które teraz wychodzą na rynek nie są na tę konsole. Ja się specjalizuje teraz w FIFE 08, GTA san Andreas i God of war 2. (narazie w tych grach) POZDRO!!

Ja to kiedyś miałem megahit czyli pegazus. Było to gdzieś 6 lat temu :) ale po miesiącu pegazus i telewizor się spalili. A ja od maja jestem posiadaczem konsoli Playstation2 jest najlepsza. Może nie powala grafiką, zaawansowanymi akcesoriami ale nie jest droga. I niestety niedługo nikt nie będzie już kupywał tego typu konsoli ponieważ gry które teraz wychodzą na rynek nie są na tę konsole. Ja się specjalizuje teraz w FIFE 08, GTA san Andreas i God of war 2. (narazie w tych grach) POZDRO!!
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Niektóre gry jeszcze wychodzą na PlayStation 2.W tym roku np. COD5 i NFS:UC.
Co do tego że jest tania to średnio się zgodzę.Używane można dostać po 200 zł,ale nowe kosztują nawet 600zł!!!
Ostatnio z ciekawości patrzyłem na ceny.W jednym sklepie 630zł 0o a kilka ulic dalej ten sam model 445zł.Poza tym ludzie
będą jeszcze kupywali PS2 bo jest łatwa do przerobienia a "kopie zapasowe" są wszędzie.Gdybym miał drugi telewizor to bym sobie kupił PS2 :p
 

4east

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja zaczelem grac hmm pewnie w wieku przedszkolnym hehe pegazus rullez
Potem przyszlo playstation a z nim final fantasy , gran turismo medi evil , iss ,
pozniej kilka dreamcastów mi sie przewinelo zdarzylo sie przejsc shenmue MSR i kilka innych fajnych tytuøó
PS2 kupione bylo gøównie z mysla o GT4 wpadø po drodze Soul calibur
z trzy miesiace temu kupilem uzywanego x360(zmarl na 3 czerwone diody) kupiony byl z mysla o forzie2 no i trójce ktorej nie doczekal a mialem razem z nim jeszcze GTAIV(kozak) no i The Lst Remnant w ktore nie zdarzylem pograc :/
A teraz co teraz PSP
No a tak to jeszcze pocinam na brata PS3 :) (x360 nie ma wyskoku moim skromnym zdaniem do PS3)
 

killuminati87

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja przygode z konsolami zacząłem oczywiście tak jak większośc z pegazusem :lol: Potem był PSone, N64, Xbox ,PS2 ,Xbox 360 i teraz tylko i wyłącznie PS3 :) Troche czasu na konsolach zmarnowałem ale nie ma to jak jaranie sie nową gierką ,przed która można spędzic całe 2 tyg ,albo i dłużej.

Moją ulubioną konsolą był Xbox 360 ,ale teraz po tym jak kupiłem sobie PS3 to nie miałem czasu grac na obu. Xklock poszedł pod młotek i teraz w pełni moge sie cieszyc z PS3 :D

Osobiscie czekam na gry: Mafia II, Bioshock II, MW2 ,UT2, (GT5 <_< ) , HEAVY RAIN - to będzie kozak (zapowiadany na początek 2010)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Kupił byś japsera to by ci się nie zepsuł x360.

Co to ten jasper?

Cześć konsolowcy! :D Moje pytanie skierowane jest do osób zaznajomionych z konsolami, więc w tym temacie znajdzie się dla niego miejsce.
Dobra, kilka pytań.
1. Co na dzień dzisiejszy jest lepsze xbox 360, czy PS3? Wszystkie gry wychodzą na obydwie konsole. Jak jest z grafiką? Co z kosztami utrzymania?
Jaki produkt jest lepszy pod względem użytkowania?
2. Co będzie lepsze pod konsolę? Monitor, czy Tv? Czy kupując dobrej jakości monitor, otrzymam jakość Tv (pomijając rozmiar ekranu)?
Pytam tak, bo bardzo chciałbym poczuć na własnej skórze, jak to jest za pomocą pada zmieniać świat i myślę, że w niedługim czasie sprawię sobie takie cacko.
3. Jeśli monitor jest dobrym rozwiązaniem, to jaki budżet powinienem przeznaczyć na konsolę + dobry wyświetlacz? :)
4. PROSZĘ SIĘ NIE ŚMIAĆ! Załóżmy, że gramy w CoD 5 na konsoli. Na jakiej zasadzie odbywa się celowanie? Automatycznie, czy za pomocą przycisków na padzie?
Nie sądzę, żeby były tak precyzyjne, jak myszka. Przynajmniej dla niewprawionych.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, drodzy gracze :bag:
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
1. xbox360 jest dużo bardziej wadliwy, np. znajomy jakiś czas temu kupił nowego xboksa i okazało się, że uszkodzony jest napęd, który zniszczył GTA IV, od razu musiał oddać na gwarancję, oczywiście za grę MS kasy mu nie odda. Poza tym zobacz sobie listę błędów tej konsoli. Z tego względu na Twoim miejscu kupiłbym playstation.
2. Już lepiej tv, bo urządzenie bardziej uniwersalne niż monitor tzn. możesz odbierać kanały, podłączyć konsolę czy komputer.
4. W CoD 5 akurat nie wiem, ale w większości shooterów jest to częściowo automatyczne celowanie lub precyzyjne za pomocą analogów. Z tego względu praktycznie nie gram w fpsy na konsoli, bo nic nie zastąpi myszki.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
2. Już lepiej tv, bo urządzenie bardziej uniwersalne niż monitor tzn. możesz odbierać kanały, podłączyć konsolę czy komputer.

A co z jakością obrazu na monitorze? Wolałbym nie przedstawiać nawet rodzicom pomysłu z nowym telewizorem, bo to kojarzy się z większym wydatkiem.
Za to nowy monitor byłby bardzo na miejscu.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
1. PS3 w wersji Slim, chyba niedługo premiera w Polsce.
"Wszystkie gry wychodzą na obydwie konsole". Nie, jest duża różnica w exclusivach.
Koszty utrzymania PS3 hmm chyba żadne, kupiłem rok ponad temu i wszystko działa bez problemów. Za dostęp do PSStore i granie przez neta nie ma dodatkowych opłat.
2. Gram na TV LCD 40" i wszystko jest OK, doświadczeń z innymi wyświetlaczami nie mam.
3. Nie znam się na monitorach pod konsolę więc nie powiem. Jak tu nie dostaniesz odpowiedzi, możesz spytać np. na http://www.ps3site.pl/forum/index
4. Raczej samemu się wycelowuje, w niektórych grach można włączyć naprowadzanie (np. GTA4).
Kwestia przyzwyczajenia, z shooterów na konsoli grałem jedynie GTA, KillZone 2 i demo Resident Evil 5.
Idzie się przyzwyczaić :) tylko początek jest trochę chaotyczny.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
A co z jakością obrazu na monitorze? Wolałbym nie przedstawiać nawet rodzicom pomysłu z nowym telewizorem, bo to kojarzy się z większym wydatkiem.
Za to nowy monitor byłby bardzo na miejscu.
Nowy monitor???Jak X360 to nie ma znaczenia,bo to inna sprawa niż telewizor.Na nominalnej rozdziałce monitora obraz ostry jak maczeta Waszki G
 
Do góry