Kononowicz walczy z komuną

Status
Zamknięty.

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
" Kononowicz ostatnią nadzieją polskich nacjonalistów " :lol2:
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Zastanawiam sie kto jest bardziej niepelnosprawny ,pan K. czy osoby ktore to smieszy.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Kononowicz jest lekko psychicznie chory
To już nie jest śmieszne.Szkoda gościa
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@misioor - "" Kononowicz ostatnią nadzieją polskich nacjonalistów " - a może raczej nadzieją NS-ów. Coś w tym jest, poniżej link :D

http://www.youtube.com/watch?v=by1tDntA3Yo


Kurde co oni z nim robią.

Gdzieś wcześniej widziałem na youtube filmik w ktorym podkladem byla jakas piosenka gdzie padaly slowa "Narodowy socjalizm" ale teraz nie mogę tego znaleźć, pewnie to już skasowali.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
To było śmieszne na początku, teraz to jest wtórne, najbardziej szkoda mi było tego gościa jak był wykorzystywany w różnych tok showach (np. u Żakowskiego), Ci co go wypromowali też powinni się leczyć.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Kononowicz jest lekko psychicznie chory
To już nie jest śmieszne.Szkoda gościa

Ale skłania ta osoba do refleksji czy nie byłaby lepszym politykiem od tych palantów, co teraz rządzą...

To było śmieszne na początku, teraz to jest wtórne, najbardziej szkoda mi było tego gościa jak był wykorzystywany w różnych tok showach (np. u Żakowskiego), Ci co go wypromowali też powinni się leczyć.

Żeby jeszcze przynajmniej miał coś z tego Kononowicz...
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Kononowicz pewnie myśli że naprawdę zostanie europosłem, prezydentem czy Bóg wie kim, on myśli że odniesie korzyść, kto wie może nawet chce dobrze? Ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. :) Mam nadzieje że Konon nie będzie wypływał przy każdych wyborach.

@Odwet - jakich socjaldemokratów? Przecież to zwykłe komuchy :D
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Konon będzie wypływał, bo to karykatura współczesnego polityka. Lepper nie był wiele lepszy. A i inni nie są elitą jaką powinna być klasa polityczna. Muszą wyśmiewać Kononowicza, bo wtedy wyśmiewają Konona który w nich siedzi.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Karykatura dobrze powiedziane. Mi to bardziej wygląda na komika który postanowił zabawić się trochę inaczej a mianowicie udając polityka. Może się mylę ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Karykatura dobrze powiedziane. Mi to bardziej wygląda na komika który postanowił zabawić się trochę inaczej a mianowicie udając polityka. Może się mylę ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia.
To autentyk. Postac w stylu Szwejka, który był bardzo autentycznym c.k. żołnierzem tylko bardziej i przez to wszystkich wkurzał, bo pokazywał śmieszność tej armii i wojny. Tak samo Konon jest politykiem tylko bardziej.
Zobaczcie tutaj, czy na początku on mówi coś więcej, albo coś mniej od współczesnych profesjonalnych polityków.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
To autentyk. Postac w stylu Szwejka, który był bardzo autentycznym c.k. żołnierzem tylko bardziej i przez to wszystkich wkurzał, bo pokazywał śmieszność tej armii i wojny. Tak samo Konon jest politykiem tylko bardziej.
Zobaczcie tutaj, czy na początku on mówi coś więcej, albo coś mniej od współczesnych profesjonalnych polityków.

Jak sie wezmie pod uwage pare mechanizmow spoleczno-politycznych mozna zrozumiec fenomen bliskosci kononowicza do kononowiczopodobnych

1. Zasada tlumu i masowosci - Tlum stanowi calosc gdy maksymalna inteligencja czlonka rowna sie inteligencji czlonka o najmniejszej inteligencji :D.
2. Politycy rownaja do dolu.
3. Nawet najwieksze glupoty, ktore moga byc odebrane jako zart odbierane sa na serio. Zartujac sobie z kogos mozna kogos obrazic.
4. Wynikajacy z 3 zeby nie obrazac wyborcow trzeba znalezc sobie cel do obrazania.
5. Pochodzacy z wiary o nieprzenikalnosci zbiorow i braku mozliwosci zmiany zdania, bo przeciez tylko idiota nie zmienia zdania, a oni maja nas za idiotow.
6. Jak obrazi sie wyborcow kandydata z przeciwnego zbioru idiotow to jest ok bo to nie nasi idioci.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Jak juz widzieliscie, ten filmik (pierwszy link) zamieścił - ZERCA14. Ciekawe co te 14 znaczy, sama 14 jeszcze nic, ale biorąc pod uwagę jaką koleś udostępnia muzę i co ma w ulubionych (Salut itp.) można się tylko domyślić kto to udostępnia. To co oni z nim robią to jest hańba.

Link do tego profilu - http://www.youtube.com/user/ZERCA14
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Jak juz widzieliscie, ten filmik (pierwszy link) zamieścił - ZERCA14. Ciekawe co te 14 znaczy, sama 14 jeszcze nic, ale biorąc pod uwagę jaką koleś udostępnia muzę i co ma w ulubionych (Salut itp.) można się tylko domyślić kto to udostępnia. To co oni z nim robią to jest hańba.

Link do tego profilu - http://www.youtube.com/user/ZERCA14


Z cyklu: "fightern na tropie faszyzmu".

Mam coś dla Ciebie: http://fasheiscool.blox.pl/html
Należysz do Prawdziwie Rewolucyjnej Marksistowskiej Antyfaszystowskiej Akcji Oporu?

P.S
No, w ulubionych ma na przykład w ulubionych MARKA GRECHUTĘ!!! :D
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Marek Grechuta przecież to samo zło... ten człowiek to bez wątpienia jakieś naziol. Fightern zaraportuj go nie będzie cham pisał soboe 14 przy nicku !
 
Status
Zamknięty.
Do góry