Konkurs z ekologii

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Biorę udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez Białowieski Park Narodowy.

Szukam wszelkich materiałów dotyczących historii geologicznej okolic Suwalszczyzny. Z łaski swojej nie odsyłajcie do googli bo pierwsze co zrobię to przewalenie ich dokładnie i dogłębnie. Mam też w domu ksiażki, ale materiałów nigdy za wiele. Więc jeśli ktoś ma jakieś propozycje to będę bardzo wdzieczna. Na przykład jakieś pliki pdf. bardzo chetnie przyjmę ;> Albo tytuły jakichś ksiażek. Albo sugestie. Albo cokolwiek.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Dzięki za tak szybki odzew ;D Masz w domu książki o Suwalszczyźnie? jak miło ;D Moze ty też z tych terenów?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
spotkały się po latach :D a co sev nie chce się iść do biblioteki ? :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Kto się po latach spotkał? xD A zebyś wiedział, ze nie chce sie do biblioteki. Biblioteki są niefajne. Te bibliotekarki patrzące spod oka i w ogóle brrr.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Dzięki za tak szybki odzew ;D Masz w domu książki o Suwalszczyźnie? jak miło ;D Moze ty też z tych terenów?

nie, nie z tych :p

ale mam mnóstwo makulatury na temat różnych regionów Polski o suwalszczyźnie tez pewnie cos mam, ale to dłuższe szukanie dlatego dopiero w piątek ;)

spotkały się po latach biggrin.gif
tak, tak :]
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ale ja chce wiedzieć co spotkały? mam jakieś zaniki pamieci, czy coś? Bo ja się czuję nieuświadomiona xD
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ah. rozumiem. spodziewałam się bardziej ukrytego przekazu. :p ale raczej nie jest ;D
I w ogóle to mógłbyś panie modzie pomóc. Za te całuski o! :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
JA nie stosuję jakiś zawiłych metafor :p tak okolice bałtyku to bym ci pomógł ale troche daleko :D
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Nooo troche daleko :p Ale pomóc mozesz! ;p i się mi tu bałtykiem nie wykręcaj!
 
Do góry