konkurs fotograficzny, nagroda - Mundial :D

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Hej ludzie.
Fotografujecie pewnie dużo, więc powinien zainteresować was ten konkurs http://geburtstag.redcoon.de/lang/pl/cntry/PL/cmd/contest
Jedyne co należy zrobić to wysłać 3 radosne zdjęcia.
Wymagania niewielkie, a nagroda?
Wyjazd na Mundial do RPA. Warto :)
 
K

kolakoka

Guest
Noo konkurs jest świetny. W sumie każdy, nawet ktoś, kto nie interesuje
się jakoś specjalnie fotografią ma na pewno w swojej szufladzie, albo
na dysku jakieś uśmiechnięte i wesołe zdjęcia więc można je wysyłać na redcoon.pl
i wygrywać bilety :)
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
nie ma co-redcoon nas rozpieszcza. Bardzo lubię tego rodzaju konkursy, bo zawsze jest spora szansa,że coś się wygra. Ja co prawda jeszcze takiego szczęścia nie miałam,ale kto wie:) W każdym razie trzeba spróbować by się przekonać
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nono, tym bardziej, z tego, co przeglądałam fotki w galerii to nie sa to zdjecia jakieś super artystyczne, każdy ma szansę.
A szanse wzrastają wraz z każdym wysłanym zdjęciem.
można wysłać 3, więc najlepiej skorzystac z tej okazji.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy wiecie, że w tym konkursie redcoona można wygrac wiele innych fajnych nagród nie tylko mundial.
Są i laptopy i gadżety fotograficzne i telewizor chyba.
Czyli tak naprawdę kazdy coś wygrywa. Fajnie.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Właśnie obczaiłam całą resztę nagród, poza nagrodą główną rzecz jasna, i przyznam, że są godne uwagi.
Chcę wygrać!! :D Wysłałam 3 foty!
Pis en lof - ale zdjęcia te chyba nie muszą być jakieś mega artystyczne. Mają być radosne!!
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nieno, czy artystyczne to nie wiem... zreszta artyzm zdjęć to pojęcie względne, bo dla mnie wartościowym zdjęciem jest cokolwiek zrobi Nan Goldin http://fototapeta.art.pl/2003/ngi.php a wiekszość ludzi uważa jej zdjęcia jako zwyczajne snapshoty.
Moim zdaniem dobre zdjęcie to takie, które jest szczere, prawdziwe i o czyms mówi.
 
Do góry