Koniec Świata

AxelRouses

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
"A jak podważe to co mi zrobisz?"Właśnie o tym wcześniej pisałem-co za ludzieJasne że każdy wierzy w co chce,z resztą w naszej religi sie wiele nie zgadza tylko zauwarzcie że Biblia została przepisana,nie jest nam udostępnione wszystko co w niej zawarte.Wszystko co pisze nawiązuje to właściwego tematu tylko że każdy to odbiera jak chce i niejestem zwolennikiem kościoła czy też jak pisałem wcześniej fanatykiem religijnym a radia Maryja niecierpie i nie słucham,czytajcie dobrze bo kilku z nas pisze chyba co mu do głowy przyjdzie.
 

JancioG

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myślę, że koniec świata nie nastąpi z powodu kataklizmu czy jakiejś pandemii, myślę że nastąpi po prostu kiedy już przestanie być wart istnienia. Co mam na myśli? Np. wtedy gdy w związkach małżeńskich będą chcieli żyć już tylko homoseksualiści, kiedy zrobienie czegoś bezinteresownego dla kogokolwiek będzie niewyobrażalnym nietaktem. A może kiedy nie będzie już więcej pomysłów na dobry scenariusz filmowy? :) Nie wiem, ale wyobrażam sobie Boga który pyta "to już? to wszystko na co was stać?" ... i gasi światło.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
[quote name='N'rage' post='1736647' date='6.02.2009, 19:43']@Topic
Coby nie był totalny offtop bo Caleb się już pieni widze :)[/quote]
Nie pieni, ja jestem spokojny człowiek :).

Przychylam się do to tego, że mniej straszne jest mitologiczne inferno na ziemi niż pozornie zwykłe życie, ale w degeneracji i braku wartości. Równie dobrze takie mogłoby nastąpić, a większości by to umknęło (coś a ala ,,Koniec Świata" Miłosza).
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Koniec świata?
Nie nastąpi prędko. Obstawiam, że cokolwiek by się działo, "elity" się gdzieś pochowają w bunkrach pod ziemią i gatunek ludzki nie umrze.
Słońce się wypali? Do tego czasu skolonizujemy coś poza naszym układem.
Nie będzie wody, jedzenia? Ileś to zawsze będzie, choćby otrzymywana sztucznie.
Choroby? Wystarczy się (?) zaszyć z dala od zarażonych.
BMR? Nie mówcie że pod obstrzałem byłaby Syberia czy jakieś wyspy na Pacyfiku...
Globalne ocieplenie? Bujdy.
Podnoszenie się poziomów wód? Do gór nie dotrze.
No, może obca cywilizacja nas sprzątnie, ale póki co nie ma powodów do obaw :D
 

florion

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
66
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Pomorza
Koniec świata nastąpi w 2012-2013 roku według kalendarza majów oraz biblii a także wielu naukowych badań, np według obliczeń dwie wielkie asteroidy w 2012 roku mają mieć ekstremalny styk z ziemią, powłoka magnetyczna ziemi się niszy co spowoduje też według obliczeń właśnie w 2012 roku załamanie elektryki więc ziemia wybuchnie, może być także światowy potop a także wszyscy sie spalimy od UV ultrafioletu ponieważ dziura ozonowa sie zwiększa a do tego jest za dużo bomb atomowych i może być też wojna, a więc jest wiele opcjii wszystko składa się na 2012 rok to raczej nie jest zbieg okoliczności koniec świata będzie w 2012 a jestem tego pewien bo biblia sama tak mówi a wszystkie jak narazie przepowiednie biblijne się spełniły więc czemu i ta ma się nie spełnić, kalendarz majów kończy się 2013 roku też blisko co nie? jak ktoś chce gadać to pisać na pw
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
według bibli to nie nastąpi w 2012 tylko "nie znasz dnia ani godziny" więc nie wiem skąd ta teza.
 

florion

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
66
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Pomorza
w biblii pisze że niebawem odnośnie roku 2000-2010 no liczby tam nie piszą tak ale zbyt wiele czynników składa się na 2012 rok żeby to był z.o. albo bujda
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Jak tak w to wierzysz to korzystaj z zycia, ja nie mam zamiaru w to wierzyc, zaprzątac sobie glowy a tym bardziej propagowac.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
I na tym skończcie dyskusję, bo ta jest bezsensowna.
 

florion

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
66
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Pomorza
tak?? a chce zobaczyć wasze miny jak będziecie srali pod siebie ze strachu a za oknem ujrzycie światło jakieś i :cenzura: was strzeli wtedy!
 

JancioG

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
florion! myślę, że w tych okolicznościach zamiast oglądania min będziesz się starał "utrzymać" własną qpkę :)
 

lefu

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję ze koniec świata nastąpi szybko bo moja wizja studiowania mnie przeraża.
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
to miło że sobie żartujesz z apokalipsy bo jak ja ją przczytałam, moja wiara w Boga znacząco się zmniejszyła...

a co do tego kalendarza majów to nie kończy się on na 2012 roku- dalej znajduje się jeszcze kilka tysięcy znaków, których po prostu nie udało się jeszcze odczytać.
 
Do góry