Koniec sezonu 2011/2012

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
Moj kochany Slask zostal Mistrzem Polski. Jest radocha, szczescie, ale tez niesmak pewien. O ile w rundzie jesiennej byli genialni, tak w wiosennej - w pewnym momencie, nawet najgorsza druzyna jesli chodzi o druga czesc sezonu. Tematem jest znalezienie sponsora, ktory kocha futbol, bo pan Solorz zasluguje tylko na slowa nieprzyzwoite.

Legia po raz kolejny pokazala, ze pieniazki nie graja. A kibole tej druzyny powinni nosic transparenty: kibice w razie wygranej.

Ruch pokazal na wiosne to co WKS na jesien. Kapitalna pilke pomimo problemow i kunszt Fornalika.

Ogolnie rzecz biorac, liga po raz drugi nie miala lidera. Mozna mowic, ze poziom sie wyrownal, ale to bylo czlapanie czolowki. Bawi mnie tez paplanina o tym, ze mozemy zapomniec o LM. Jakos od bodaj kilkunastu lat nie mozemy sie dostac. Legia i Wisla mialy tyle szans, ze az wstyd to rozpamietywac. Wiec jak dla mnie, starac sie dostac moze i nawet Cracovia. Bez roznicy.

Co myslicie? Widzew podlozyl sie, zeby LKS spadl? Wisla dala mistrza Slaskowi? Legia kiedys zmieni mentalnosc zawodnikow?
 

ania.szulc777

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Śląsk mistrzem lecz czołgał się cała rundę wiosenną ale po jesieni w pełni zasłużył na tytuł. W sumie patrząc to Legia straciła mistrzostwo niż Śląsk je zdobył.
Moim zdaniem to nikt nikomu się nie podkładał wręcz przeciwnie każdy chciał utrzeć nosa faworytą.

pozdrawiam
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
byłem wczoraj na meczu i Wisełka grała normalnie oczywiście bez jakiegoś entuzjazmu i raczej pewne było że Sląsk zostanie mistrzem bo Wiśle wygrana nic nie dawała a i fajnie że Bracia z Wrocławia zostali mistrzem Polski
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Wisła gdyby chciała to spokojnie strzeliłaby Śląskowi co najmniej dwie bramki. W kluczowych sytuacjach piłkarze Wisły trochę odpuszczali. Tak samo zmiana Pareiki na słabszego Jovanica. Było bardziej prawdopodobne że popełni błąd. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że to tak naprawdę Wisła Kraków jako były mistrz Polski do ostatniej kolejki rozdawała karty :)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
zgadza się jakby Wisła naprawdę darła murawę zapewne Śląsk by mistrzem nie był mecz był jaki był i nie ma co komentować nie mniej tak jak mówię fajnie że to akurat Śląsk został Mistrzem.
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Prawda jest taka, że Wisłą podłożyła się Śląskowi nie mając już szans na nic. Na ich miejscu też bym tak zrobił ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Prawda jest taka, że Wisłą podłożyła się Śląskowi nie mając już szans na nic. Na ich miejscu też bym tak zrobił ;)

Mój mąż powiedział to samo. Z tego, co mówił, to te kluby darzą się sympatią i wynik był do przewidzenia.
Jak dla mnie fajnie, ze się już ta piłka skończyła. Wiem, wiem koko Euro spoko się zacznie :(
 
Do góry